iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Allah c.c. ULVİ HOCAM'dan razı olsun

YazarMesaj
inciay11
Yeni Üye

Yeni Üye

Allah c.c. ULVİ HOCAM'dan razı olsun Empty
MesajKonu: Allah c.c. ULVİ HOCAM'dan razı olsun   Allah c.c. ULVİ HOCAM'dan razı olsun Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 5:35 pm

Ulvi hocam allah sizden razı olsun. Mutsuz, huzursuz bir hayat yaşıyordum. Ruhsal bunalımdaydım. Yaşadığım sıkıntılar gittikçe artıyordu, ruhsal olarak bunalımdaydım. Her gece kabus görüyordum. Ulvi hocam sayesinde iyileştim. Allah Ulvi Hocamdan razı olsun. Yüce Rabbim, Ulvi hocamın ilmini artırsın, ona güç ve kuvvet versin. Ulvi Hocam insanlara yardım eden, gerçek ilim sahibi bir hocadır. Allah sizden razı olsun. Hakkınızı helal edin ... AEO

Ulvi Hocama dil uzatan, sahtekar, dolandırıcılar inşallah en yakın zamanda helak olurlar.

Allah c.c. ULVİ HOCAM'dan razı olsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun
» Allah-u Teala Ulvi Hocamdan haydarkerrar Hocamdan ve EmirSultan Hocamdan RazI olsun
» allah razi olsun ulvi hocamdan
» ALLAH ulvi hocamdan razı olsun
» Ulvi hocamdan Allah razı olsun...