iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM

4 posters
YazarMesaj
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM Empty
MesajKonu: ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM   ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 1:41 am

Bende Ulvi Hocama teşekkür etmek istiyorum.Rabbim iki cihan saadeti nasip etsin Ulvi hocama.

ben bunalıma gimiştim hatta intihar etmeyi düşünüyordum hiç birşeyin anlamı yoktu iki kızımı bile gözüm görmüyordu

hatta siteye yazıp hocamdan yardım etmek bile çok zordu .eşim Hocamdan yardım iste dedi bende isteksiz bi şekilde yazdım Allah Razı Olsun hocamdan hemen ilgilendi inanılmaz birşeydi biranda içimde ki ağlamam hissi,umutsuzluk kötü karamsar düşünceler kayboldu eşim işsizdi onunlada ilgileneceğini söyledi hocam ve bir ay önce eşim işe girdi çalışıyor artık kızım hastaydı onlada ilgilendi kızımda iyi şükür.

SAYFALAR DOLUSU TEŞEKKÜR MSJ.I YAZSAMDA HAKKINI ÖDEYEMEM HOCAMIN ÖYLE GÜZEL KALBİ YÜREĞİ VARKİ İYLİK MELEĞİ GİBİ HEPİMİZİN YARDIMINA KOŞUYOR.ONU AİLECEK ÇOK SEVİYORUZ.RABBİM SONSUZ RAZI OLSUN HOCAMDAN.

En son sahra tarafından Cuma Kas. 12, 2010 1:01 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM   ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 12:44 am

S.A.Ulvi hocam ALLAH RAZI OLSUN.

Bu akşam kalbim çok ağrıyordu dayanılmaz bir ağrı siteye girdim Ulvi hocam çok sevindim hemen sıkıntımı yazdım 10 saniye geçmedi hemen yardım etti ağrım yavaş yavaş azaldı ve birden tamamen geçti.öyle rahatladımki benim kalbimde hasar varmış doktorlar yaşımdan dolayı ilaç vermiyorlar.Çok şükür Rabbime Ulvi hocam var ağrılarımı aldı beni rahatlattı.tıp bile yardım edemezken hocam mucizeler yapıyor İlmi ni hep bizim için yardım için kullanıyor.
RABBİM ONDAN SONSUZ RAZI OLSUN İLMİNİ MÜSLÜMAN İNSANLARA ADMIŞ HOCAMIZ

HEMDE HİÇ KARŞILIK BEKLEMEDEN TEK ALLAH İÇİN EHLİ SÜNNETE YARDIM.RABBİM ONU BAŞIMIZDAN EKSİK ETME.AMİN. flower flower flower flower flower flower flower
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM   ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 8:45 am

Aleyküm Selam kardeşim. Rab 'bim Şifamızı ve şifanızı Ahiret ve bu dünyamıza hayr Olacak şekilde Daim Etsin Amin.

Kardeşim şifaya aradığınız vesilede, benim vesile olmama müsade vererek, bu hayırdan mahrum kalmama sebebiyet vermediğiniz için ben teşekkür eder, Allah Razı Olsun derim hepinizden ve hepimizden Amin
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM   ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 6:20 pm

ALLAH SİZDEN SONSUZ RAZI OLSUN CAN HOCAM.
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM   ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 7:16 pm

ALLAH razı olsun hocam.
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM   ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 7:17 pm

maaşallah hocama

ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulvi hocam çok teşekkürler Allah razı olsun
» ULVİ HOCAM SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN CAN HOCAM
» ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM
» ulvi hocam Allah sizden razı olsun sonsuz teşekkürler..
» 1000 lerce kere ALLAH razı olsun TEŞEKKÜRLER ULVİ HOCAM