iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ne olur yardım edin :(

2 posters
YazarMesaj
sıla86
Yeni Üye

Yeni Üye

Ne olur yardım edin :( Empty
MesajKonu: Ne olur yardım edin :(   Ne olur yardım edin :( Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 8:07 pm

Lütfen bana yardımcı olun.yıllardır 10 yılı aşkındır cin musallatı problemim var çok halsizim.akşam yarın iş görüşmesine gidicem diorum ama sabah olunca halsizlikten isteksizlikten gidemiyorum.neredeyse 7 8 aydıor bakkaldan başka bi yere gittiğim yok evden çıkasım yook ben 1 yıl öncesine kadar hiperaktif derecesinde hareketli bir insandım.şimdi ise su içmeye giderken bile 40 kere düşünüyorum.ne olur yardım edin yoruldum artık.dayanacak halim kalmadı.hergün korunma duaları okuyorum okumadığım zaman uykumda rahatsız ediyorlar.sol tarafımda ağrı hep var geceleri daha şiddetleniyor.yol gösterin bana ne olur cevabınızı bekliyorum Sad
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Ne olur yardım edin :(   Ne olur yardım edin :( Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 8:25 pm

Selamün Aleyküm,Kardeşim Cenab-ı Allah'ın izni ile vesile olmaya çalıştık inş. Yarın durumunu bize belirtirsen iyi olur kardeşim.Cenab-ı Allah Şafi İsmiyle Şifanı Tecelli etsin.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.
sıla86
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ne olur yardım edin :(   Ne olur yardım edin :( Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 9:20 pm

Allah razı olsun sizden yarın görüşmek üzere Allah a emanet olun

Ne olur yardım edin :(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» oğluma yardım edin ne olur
» Hocam, ne olur yardim edin
» Hocam ne olur yardim edin
» ÇOK KÖTÜYÜM, YARDIM EDİN...
» ULVİ HOCAM ÇOK HASTAYIM YARDIM EDİN.