iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ÇOK KÖTÜYÜM, YARDIM EDİN...

5 posters
YazarMesaj
NUR_YOLU
Yeni Üye

Yeni Üye
NUR_YOLU

ÇOK KÖTÜYÜM, YARDIM EDİN... Empty
MesajKonu: ÇOK KÖTÜYÜM, YARDIM EDİN...   ÇOK KÖTÜYÜM, YARDIM EDİN... Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 10:05 am

Sitenizi yeni gördüm. Ve çok değerli hocalarımızın burada paylaştığı bilgileri okudum. Öncelikle Allah sizlerden binlerce kere razı olsun. Ben dört senedir psikiyatr ilaçlarıyla ayakta duruyorum. Ancak bu ilaçları alsam bile fayda etmiyor. ve bende şu anda özgüven eksikliği, saplandığım bir olaydan kolay kolay kurtulamama, çevremdeki insanları sinirlendiğimde öldürme isteği, öyle ki anneme babama karşı o kadar kötü şeyler söylüyorum ki.. bunları yazmaktan utanıyorum ama o sinirlendiğim anda gözüm hiçbirşey görmüyor. ayrıca gece ve gündüz evde yalnız kalmaktan korkuyorum. evdeki insanlar uyuduğunda beni bunalım basıyor. sanki cinler bana görünecek beni korkutacak zannediyorum. öyle ki Peygamber Efendimiz (sav) i herkes görmek için yarışır, ama ben Peygamber Efendimiz (sav) i görmekten bile korkuyorum. sanki bir köşeden Peygamber Efendimiz (sav) çıkacak ve çok korkucam düşüncesi beni bitiriyor. bir de çok kötü rüyalar görüyorum. öyle ki boy abdesti almam gerekiyor. bir türlü namaza başlayamıyorum. halbuki ben böyle bir insan değildim. yaşadığım bu sıkıntıdan kurtulmama vesile olacak ne yapmalıyım. yardımlarınızı esirgemeyin lütfennn... Sad
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: ÇOK KÖTÜYÜM, YARDIM EDİN...   ÇOK KÖTÜYÜM, YARDIM EDİN... Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 10:38 am

Kardeşim öncelikle bu sorunun ne zaman başladığını ,nasıl zzuhur ettiğini ,gelişimini ve daha detaylı anlatımını haydar hocaya yada Emir Sultan kardeşimize özelden ilet inşallah döneceklerdir sana ,birde evhamlara kapı açma üstüne git inşallah

Allah yar ve yardımcın olsun
NUR_YOLU
Yeni Üye

Yeni Üye
NUR_YOLU

MesajKonu: Geri: ÇOK KÖTÜYÜM, YARDIM EDİN...   ÇOK KÖTÜYÜM, YARDIM EDİN... Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 3:33 pm

Allah razı olsun
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: ÇOK KÖTÜYÜM, YARDIM EDİN...   ÇOK KÖTÜYÜM, YARDIM EDİN... Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 6:40 pm

Rabbim yar ve yardımcın olsun gespenst kardeşimin dediklerine katılıyorum emin ol burada mükemmel hocalarımız var sana yol gösterirler Rabbimin izni ile yol gösterirler ama korkma vesvese yapma
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: ÇOK KÖTÜYÜM, YARDIM EDİN...   ÇOK KÖTÜYÜM, YARDIM EDİN... Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 8:55 pm

NUR_YOLU demiş ki:
Sitenizi yeni gördüm. Ve çok değerli hocalarımızın burada paylaştığı bilgileri okudum. Öncelikle Allah sizlerden binlerce kere razı olsun. Ben dört senedir psikiyatr ilaçlarıyla ayakta duruyorum. Ancak bu ilaçları alsam bile fayda etmiyor. ve bende şu anda özgüven eksikliği, saplandığım bir olaydan kolay kolay kurtulamama, çevremdeki insanları sinirlendiğimde öldürme isteği, öyle ki anneme babama karşı o kadar kötü şeyler söylüyorum ki.. bunları yazmaktan utanıyorum ama o sinirlendiğim anda gözüm hiçbirşey görmüyor. ayrıca gece ve gündüz evde yalnız kalmaktan korkuyorum. evdeki insanlar uyuduğunda beni bunalım basıyor. sanki cinler bana görünecek beni korkutacak zannediyorum. öyle ki Peygamber Efendimiz (sav) i herkes görmek için yarışır, ama ben Peygamber Efendimiz (sav) i görmekten bile korkuyorum. sanki bir köşeden Peygamber Efendimiz (sav) çıkacak ve çok korkucam düşüncesi beni bitiriyor. bir de çok kötü rüyalar görüyorum. öyle ki boy abdesti almam gerekiyor. bir türlü namaza başlayamıyorum. halbuki ben böyle bir insan değildim. yaşadığım bu sıkıntıdan kurtulmama vesile olacak ne yapmalıyım. yardımlarınızı esirgemeyin lütfennn... Sad

Vealeykümselam,kardeşim.Şimdi biraz daha iyi olman lazım doğrumu kardeşim.
yaprak
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ÇOK KÖTÜYÜM, YARDIM EDİN...   ÇOK KÖTÜYÜM, YARDIM EDİN... Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 9:10 pm

sayın, Emirsultan hocam. Neler duyuyor neler yaşıyoruz. belki anlamıyoruz. hakikaten insan bir rehber olsada bir yol gösterse diyor. Allah yardımcısı olsun kardeşimizin, sizlerde bize vesile olun inşAllah bizi unutmayın. Allah Razı olsun sizden
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: ÇOK KÖTÜYÜM, YARDIM EDİN...   ÇOK KÖTÜYÜM, YARDIM EDİN... Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 9:29 am

NUR_YOLU demiş ki:

Selamün Aleyküm,Abim şimdi nasıl oldun?,inşallah biraz daha iyi olman lazım,geçen mesajında biraz daha iyiyim şükür ve rahat bir uyku uyudum diye yazmıştın,şimdi Cenab-ı Allah'ın izni ile dahada iyi olman lazım kardeşim doğrumu?.Yüce Mevlam Şafi ismiyle şifanı tecelli etsin.AMİN.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.

ÇOK KÖTÜYÜM, YARDIM EDİN...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVİ HOCAM YARDIM ET ÇOK KÖTÜYÜM.
» Ne olur yardım edin :(
» ULVİ HOCAM YARDIM EDİN
» oğluma yardım edin ne olur
» Ilim icin yardim edin