iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hocam, ne olur yardim edin

YazarMesaj
ömür
Yeni Üye

Yeni Üye
ömür

Hocam, ne olur yardim edin  Empty
MesajKonu: Hocam, ne olur yardim edin    Hocam, ne olur yardim edin  Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 3:05 am

S.a Hocam,

ben bir iki saatten beri bir garip ruhsal tuhafliklar yasiyorum hocam, hic bir sebep olmadan, ondan önce gayet ruhsal acidan, normaldim hic birseyim yoktu.
Sadece disariya cikmak istedigimde bugün, ne zaman niyetlenip ayaga kalktigim zaman asiri derecede basim dönüyordu ve ayaklarim asiri derecede titriyordu ve hatta kendimi zorlamaya kalktigimda ayakta zorla durmak icin, bu sefer ayaklarimi hic hissettmeyip yere düstüm (tansiyonum belki düsüktür diye ilac ta aldim ama yinede bir faydasi olmadi, ki normalde 10-15 dak. sonra ilac tesirini gösterirdi) ve disariya cikmaktan vazgecdigimde gec oldu diye, bu seferde hic birsey olmuyordu, ayaga kalktigimda.
Bir iki saatten beri cok tuhaf hissediyorum kendimi, durduk yere, intihar düsünceleri geliyor aklima ki hic bir sebebim yok, cok sükür.
Töve estagfirullah ama sanki benim icin hayatin bir önemi kalmamis gibi, tuhaf tuhaf birseyler oluyor.
Hocam bu ben degilim, bendeki tuhaf degisikliklerin farkindayim ve isin kötü tarafi bir sorunum da yok ki, öyle düsünmemi saglasin.
Su anda kendi kendime mücadele etmekteyim ve yenik düsücegimden korkuyorum hocam.

Hocam ne olur yardim edin, ben kendi kendime yeterli gelemiyorum.

Yapmam gereken birsey varsa lütfen söyleyin.

Cevabinizi bekliyorum hocam

Hocam, ne olur yardim edin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hocam ne olur yardim edin
» Ne olur yardım edin :(
» oğluma yardım edin ne olur
» LÜTFEN YARDIM EDİN ULVİ HOCALARIM HAYDAR HOCAM EMİR HOCAM YADA BİR BAŞKASI
» ULVİ HOCAM YARDIM EDİN