iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sahtekarında, sahtekar Olmadığını Bile Bile sahtekar diyen şerefsizinde ...

4 posters
YazarMesaj
Zalim
Medaratör

Medaratör
Zalim

sahtekarında, sahtekar Olmadığını Bile Bile sahtekar diyen şerefsizinde ... Empty
MesajKonu: sahtekarında, sahtekar Olmadığını Bile Bile sahtekar diyen şerefsizinde ...   sahtekarında, sahtekar Olmadığını Bile Bile sahtekar diyen şerefsizinde ... Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 8:04 pm

Arkadaşlar bazı sahtekar , para tuzağı havas çeteleri aç it duvarı yıkarmış hesabı aç kalmış, ve ekmeklerini keserek bu işi karşılıksız yapan, ve hakkıyla yapan ulvi hoca hakkında sahtekar havas çetesi ulvi ve başaktörü ulvi şeklinde başlıklar açmışlardır

Bu yazı başka sitede açılan bir başlığa hitaben yazılmıştır

Şimdi ben diyorumki herkesin konuşmaya hakkı vardır , çözüm olarakda derimki

Sahtekarında anasını avradı kötü kadındır, ulvi hocanın sahtekar olmadığını bile bile sahtekar diyeninde anası avradı kötü kadındır kabulmusunuz ulvi hocaya sahtekar diyenler

Ulan ulvi hocaya sahtekar diyenler varmısınız lan hadi sizde deyin sahtekarında anasını avradı kötü lekeli kadın, sahtekar olmadığını bile bile ulvi hocaya sahtekar diyeninde anası avradı kötü kadın

Kötü evlat anasına sövdürürmüş, bakalım kim kötü evlat ulvi hocamı yoksa sizmisiniz

bakalım kimin yüzü kızaracak annesinin yüzüne bakarken ulvi hocanınmı sizlerinmi

Bakalım kimin babasında boynuz çıkacak ulvi hocanınmı , sizlerinmi

Ben derimki yalancınında, sahtekarında, sahtekar olmadığını bile bile sahtekarca yalan söyleyip o sahtekar diyeninde an.... av....... kötü kadın

hak eden küfrü üzerine alsın, yarası olan gocunsun

İşte şerefsiz olan bu kadar yüzsüz ve onursuzdur, şu halleri yaşayacağını bile bile bu durumlara düşürür kendinide, utanmadan insanların yüzüne bakar birde

ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

sahtekarında, sahtekar Olmadığını Bile Bile sahtekar diyen şerefsizinde ... Empty
MesajKonu: Geri: sahtekarında, sahtekar Olmadığını Bile Bile sahtekar diyen şerefsizinde ...   sahtekarında, sahtekar Olmadığını Bile Bile sahtekar diyen şerefsizinde ... Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 8:25 pm

Zalim güzel yazmışsın bu staar denilen gündüzleme bayan bir arkadaşımıza sürtük demiş, kendi annesiyle karıştırmış zina tohumu,

Şerefsiz staar dilini koparır, sana yedirrim haberin olsun, yanındaki aç köpeklerde seni elimden alamazlar

Zaten onlarda senin gibi ayarı bozuk olmasalar, yanında bulunmazlar, ne demiş Atalar it iti ısırmaz

En son ulvi tarafından Çarş. Ekim 27, 2010 9:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: sahtekarında, sahtekar Olmadığını Bile Bile sahtekar diyen şerefsizinde ...   sahtekarında, sahtekar Olmadığını Bile Bile sahtekar diyen şerefsizinde ... Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 8:45 pm

Zalim demiş ki:
Arkadaşlar bazı sahtekar , para tuzağı havas çeteleri aç it duvarı yıkarmış hesabı aç kalmış, ve ekmeklerini keserek bu işi karşılıksız yapan, ve hakkıyla yapan ulvi hoca hakkında sahtekar havas çetesi ulvi ve başaktörü ulvi şeklinde başlıklar açmışlardır

Bu yazı başka sitede açılan bir başlığa hitaben yazılmıştır

Şimdi ben diyorumki herkesin konuşmaya hakkı vardır , çözüm olarakda derimki

Sahtekarında anasını avradı kötü kadındır, ulvi hocanın sahtekar olmadığını bile bile sahtekar diyeninde anası avradı kötü kadındır kabulmusunuz ulvi hocaya sahtekar diyenler

Ulan ulvi hocaya sahtekar diyenler varmısınız lan hadi sizde deyin sahtekarında anasını avradı kötü lekeli kadın, sahtekar olmadığını bile bile ulvi hocaya sahtekar diyeninde anası avradı kötü kadın

Kötü evlat anasına sövdürürmüş, bakalım kim kötü evlat ulvi hocamı yoksa sizmisiniz

bakalım kimin yüzü kızaracak annesinin yüzüne bakarken ulvi hocanınmı sizlerinmi

Bakalım kimin babasında boynuz çıkacak ulvi hocanınmı , sizlerinmi

Ben derimki yalancınında, sahtekarında, sahtekar olmadığını bile bile sahtekarca yalan söyleyip o sahtekar diyeninde an.... av....... kötü kadın

hak eden küfrü üzerine alsın, yarası olan gocunsun

İşte şerefsiz olan bu kadar yüzsüz ve onursuzdur, şu halleri yaşayacağını bile bile bu durumlara düşürür kendinide, utanmadan insanların yüzüne bakar birde

Allah belalarını versin kim diyorsa bunları.Kardeşim bunların yüzü falan kızarmaz bunlar aşmışlar artık bir insanın haya damarı çatlamışsa artık yapacak birşey yok.İftiranın cezası ne bilmiyorum tam olarak ama Allah tan korkun utanmaz arlanmaz mahluklar.

Ulvi hocamın ismiyle pirim yapıyorlar kendilerine o kadar aşağılıklar.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: sahtekarında, sahtekar Olmadığını Bile Bile sahtekar diyen şerefsizinde ...   sahtekarında, sahtekar Olmadığını Bile Bile sahtekar diyen şerefsizinde ... Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 8:51 pm

allah ıslah etsin sizi yahu işiniz gücünüz yok mu gidin bir iyilik yapın .bir yetim sevindirin sitenizde sinek avlıyor azıcık sitenle ilgilenin amcınız nedir dünyaya ulvi abini nasıl geçerim diyemi geldin nazar etme çalış seninde olur....
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: sahtekarında, sahtekar Olmadığını Bile Bile sahtekar diyen şerefsizinde ...   sahtekarında, sahtekar Olmadığını Bile Bile sahtekar diyen şerefsizinde ... Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 10:32 pm

Evet kardeşler, hepinizden Allah Razı Olsun ama bu zavallılara daha fazla söz söylemeye gerek yok. Zaten düşecekleri kadar düşmüşler, sadece Allah Islah Etsin İslahi uygun değilse kahretsin onları diyorum ve konuyu kilitliyorum.

Artık bu palyoçaların konusunu kıyamete bırakıyor ve bildiğimiz yolda durmadan ilerlemeye devam ediyoruz İNşaAllah

Konu benim tarafımdan kilit

Yeniden BismillahirRahmanirRahim

Hayırlarla İNşaAllah

sahtekarında, sahtekar Olmadığını Bile Bile sahtekar diyen şerefsizinde ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bize Sahtekar Diyen sahtekarlara Cevaplar :)
» Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67
» Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm
» HOCALARA GİTMEDEN BİRİNDE BÜYÜ OLUP OLMADIĞINI ANLAMAK İÇİN
» Yanlız Kur'an diyen yalancılara