iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67

+6
gespenst
haydarı kerrar
mümine sultan
ulvi
Türk Boyu
Zalim
10 posters
YazarMesaj
Zalim
Medaratör

Medaratör
Zalim

Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Empty
MesajKonu: Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67   Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 2:48 am

Kardeşler bu zavallı malum şahıs benim açtığım konuyu başkasının üzerine yıkmaya çalışmış. Bir i,nsan yalanda bu kadar yüzsüz olabilir.

Bu sahtekar adam kendi sitesine gelipte eline düşen hastaları sapıklığıyla ünlü bir medyuma yönlendirmektedir ve utanmadan birde delikanlı göstermeye kalkmaktadır kendini

Dikkat edin yönlendirdikleri medyum içime cin girdi deyip tecavüz etmeye kalkmaktadır bayanlara sonrada suçu cinlere atmaktadır

Ve bu şerefsizlerde bunu bile bile pezevenklik dümbüklük yapıp para için bayan hastaları o medyum bozuntusuna yönlendirmektedirler

kardeşler bu insanlar para için Allahlarını bile satarlar haşa, ama tek sorunları var artık o paraya muhtaç kalacaklar

bu insanlar resmen bir sahtekarlık ve dolandırıcılık çetesi ve şebekesi gib iş görmektedirler

Bakın burdaki hocalara bile sahtekar demeye kalkacak kadar yalancıdırlar

Kötü laflara acırım bunlara söylediğimde , inanın kötü laflar bile bunlardan temiz ve üstündür

Sahtekar çete mensubları haberiniz olsun burası Anadolu namus önemlidir sizlerdeki gibi değil

Sonu hayr gelmez haberiniz ola

Zaten o genç kızların başına gelen herşey sizlerin karı , kız ve bacılarınızın başına gelecek onlarda sapık medyumlara ihtiyaç duyacak haberiniz olsun çünkü Dualarımız o yöndedir

İnneyi kendine çuvaldızını başkasına batıracaksın değilmi

En son Zalim tarafından Salı Ekim 26, 2010 6:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Türk Boyu
Yeni Üye

Yeni Üye
Türk Boyu

MesajKonu: Geri: Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67   Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 3:30 am

Zalim bu çete bozmaları zaten haddi çok aştı, eline sağlık. Açıktan bu kadar sahtekarlık yapıp utanmadan insanların yüzüne bakabilecek kadar yüzsüz ve onursuzlar
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67   Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 11:10 am

Allah Razı Olsun Zalim, paraya nerdeyse tapmış bu kesim aç kaldığından yine kudurmuş köpek gibi sağa sola ürmeye başlamış. Ha bu arada taktik kapmış bu arkadaş yalnız kalınca kendine ait ikinci ve üçüncü niklerle açtığı zavallı başlıkta kendi kendine destek olmaya başlamış.

Allah kimseyi seviyesi bu kadar düşmüş zavallı etmesin
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67   Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 11:15 am

ulvi demiş ki:
Allah Razı Olsun Zalim, paraya nerdeyse tapmış bu kesim aç kaldığından yine kudurmuş köpek gibi sağa sola ürmeye başlamış. Ha bu arada taktik kapmış bu arkadaş yalnız kalınca kendine ait ikinci ve üçüncü niklerle açtığı zavallı başlıkta kendi kendine destek olmaya başlamış.

Allah kimseyi seviyesi bu kadar düşmüş zavallı etmesin
ulvi abim beni hiristiyan yapıcakmış Razz zeka özürlü şarlatan
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67   Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 11:18 am

sizler onların seviyesine inmeyin kardeşim size yazıktır madem bir şeyler yapacaklarını söylüyorlar varsın yapsınlar hadi bakalım ellerinden geleni artlarına bırakmasınlar bakalım ne kadar ilimleri ve güçleri var hodri meydan
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67   Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 11:27 am

ben bu mümine ve ulvi abim hakkında yazan kadına fena taktım edepsiz okuyomuş bide dedimya haydarı Kerrarın ve Ulvi Hatip Alptürkün iti olamaz bunlar , bu kadında mümine kardeşimin ayağına paspas olamaz , Allah ıslah etsin demkki bynokta ehli sünnete karşılksız yardımları ile gerçekten bunların pazarına darbe vurdu Smile

hocalarının ismide garip bunların xman hocaları var ya:) galiba ona güveniyolar Smile bunlarda superman hoca , batman hoca da vardır Smile galiba güçlerinden etkilendiler Smile Smile
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67   Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 11:30 am

mümine sultan demiş ki:

Kardeşim bu gerizekalı zamanında ünlü şerefsiz yahşiden emir alan ateist kominist uşağı bir adiydi. Sebep yokken biz sitesinde bile yokken arkamızdan habersiz yasaklamaya ve karalamaya kalktı. Ki Bunlar iyilikten anlamaz. Kendinin ve dininin ne olduğu belli değildir. O seni hırıstiyan yapacağım derken özünü söylüyor kendi hıristiyanlardan kalma. Bir DNA testi yaptır koy forma dersem inanın yaptırıp koyamaz kendide bilir bunu. Zannederki ben başıboş köpek gibi ürer durrum, hayır adamı ürdürmezler.

Bu gerizekalı mahluk o zaman ardımdan anne ismini bilsem ben ona göstereceğim yazmıştı, bu yazıyı görünce girdim aralarına, Hatırlarsınız o kavgayı verdim anne ismimi hadi lan dedim dediğini yapamayan şerefsizdir.

Koskoca forumda hocayım denilen zavallıların hiçbiri birşey yapamadı.

Biri dedi adresini ver yanına gelicez, dedim gel o kadar cesursan ben seni karşılarım , karı gibi kıvırdı kendi çocukmuymuşta, şerefsizin kahramanlığı bir anda bitti, cesaret gitt. Dedim sen adres ver karı gibi konuyu kilitlediler tabi bu sahte korkak kahramanlar adreste veremedi.

Başka bir tanesi cinlerim geldi TC Vatandaşlık Numaranı ver , yok seri numaranı ver felan da felan. Cinleri bakıcakmış

BUnlar aklı sıra Türkiyeye yayılmış suç çetesi ve şebekesi zannediyor kendini

Ama bilmezlerki Türkiyeye pkk da yayılmıştır, Hizbullahta yayılmıştır ve başka örgütlerde yayılmıştır. Şİmdiye kadar biz pkk ve diğerlerini tınlamadıkki bu zavallı başıboş sokak toplamalarını adam yerine koyalım

kardeş bunlar izmirdeki hırıstiyan türemelerinin İstanbuldaki ve başka şehirlerdeki artıkçıları. Ve bunlar bu Vatanı işgal ettiklerini zannediyorlar, zamanı var bekle. bakalım işgalmi etmişller yoksa yerle birmi olmuşlar görüşeceğiz

BU para için karı kıza utanmadan pislik yapan bu şerefsizler, hakiki insanlara ancak köpek olup ürerler. Onun için aldırma bu hayvanlardan aşağı mahlukata

Acırım Billahi tükürüğüme, tükürsem yüzlerine

Bak şu olayı gerçekleştiren bunların para için uşaklığını yaptığı hocalarıdır ve kendileride bunu iyi bilir. Zaten isimsiz yazılardan huzursuz olup köpek gibi saldırmaları ondandır

Bu şerefsizler hala bu sapığa bayan hasta gönderip para kazanmaya çalışırlar

Bu konuyu görünce başımdan geçenleri anlatmak istedim bazı arkadaşlar bilir ama bilmeyenlere gerçekten ibret olsun.

Daha önce bahsettiğim gibi uzun süredir bana musallat bir ifrit arkadaşları ve topladığım diğer varlıklar vardı. Bunlardan kurtulmak için yıllarca uğraştım ama sonuç şikayetlerim artarak devam etti. En son l.... sitesinde bakınırken bir kişinin önerisi üstüne e..... adında kişiye başvurdum bana bazı şeyler yolladı ve sirke ile yıkanmamı vs söyledi parasınıda ptt ile yolladım. Söylediklerini yaptım iyileşeceğime daha kötü oldum sirkenin kokusu rahatsız ederdi artık duymaz noktaya geldim her gün sirke ile yıkanmaktan neyse bende düzelme yok vücudumdaki bir noktada dayanılmaz ağrı var sonunda yanına çağırdı beni (bu arada sirkenin ocakta kaynaması ve bazı maddelerin ilavesi ile tütsü falanda yaptım) kalktım gitti ama salak benim adamın yanına gecenin bir yarısı varacaksın ne işin var otur oturduğun yerde neyse beni transa geçirmeye çalıştı nafile sonunda o transa geçip ifritimle beni konuşturmak istedi. Evet ifritimle beni konuşturmak istemesinin bedeli rivayete göre kendinde değilmiş üstüme saldırması oldu o gece nasıl bitti ve ben o adamın elinden nasıl kurtuldum bilemiyorum hatırlamak bile istemiyorum kolum yüzüm gözüm mosmor sonuç ne ağrılar daha da arttı. Tabi benimde bu yoldakilere inancım bitti ama aklıma bir yazı takılmıştı l... den Ulvi hocam neden bazı hocalar kadınları kızları ayağına çağırıyor ervahları olduğu yerden almaya yetmiyor mu diye bir yazı yazmıştı sonra Allah rızası için yardımlaşmayı okudum ve mesaj attım Allah razı olsun cevap geldi ve 1 gecede üstümdeki her şey gitti tüm varlıklar büyüler üstelik Ulvi hocam ne anne adımı biliyordu ne resmimi gördü ne adımı biliyordu ve karşılığında hiçbir şey istemedi. Allah razı olsun kadim dostum dünyada iyi ve ilim sahibi olan insanların olduğunu umudumu yitirdiğim anda gösterdin bana.

Arkadaşlar gözünüzü açın dikkatli olun şarlatanları hoca sanmayın namusa göz diken değil hoca insan bile olamaz...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67   Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 11:36 am

haydarı kerrar demiş ki:
sizler onların seviyesine inmeyin kardeşim size yazıktır madem bir şeyler yapacaklarını söylüyorlar varsın yapsınlar hadi bakalım ellerinden geleni artlarına bırakmasınlar bakalım ne kadar ilimleri ve güçleri var hodri meydan

Allah Razı Olsun kardeşim, yine her zamanki gibi en doğrusunu demişsin, kimse o seviyesizlerin seviyesine inmesin İnşaAllah. Kaardeşim zaten onlarda bir ilim yok, eski kitaplardan bakıp bakıp millete Alim Olmaya çalışıyorlar sadece.
gulumse_hayata_
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67   Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 11:41 am

ulvi abi,k bakma yeri değil ama sana özelden sms attım sana zahmet bakar mısın?inan cok önemli...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67   Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 11:47 am

Bakarım kardeşim İnşaAllah.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67   Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 12:00 pm

ulvi demiş ki:
haydarı kerrar demiş ki:

Allah Razı Olsun kardeşim, yine her zamanki gibi en doğrusunu demişsin, kimse o seviyesizlerin seviyesine inmesin İnşaAllah. Kaardeşim zaten onlarda bir ilim yok, eski kitaplardan bakıp bakıp millete Alim Olmaya çalışıyorlar sadece.

iyya kardeşim biz diyeceğimizi dedik bakalım ne yapabilecekler madem gürlüyorlar.vesselam
sahraikebir
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67   Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 12:09 pm

Konusu geçen şahısların kim olduğunu neler yazdıklarını bilmediğim için meseleye yabancıyım. Okulun yaramaz çocukları vardır azar işiteceğini kimi zaman dayak yiyeceğini bile bile yaramazlık yapmaya devam eder. Onun için önemli olan birilerinin adını söylemesi kötü yönde de olsa onla ilgilenmesidir. Mesele kendini farkettirmektir bunun için de ne gerekirse yapar. Kızdıkça, azarladıkça düzeleceği yere haylazlıkları artar daha da arsız olur.
Bu şahısların söylediğiniz sözlerden etkileneceğini hiç sanmıyorum. Siz onlardan bahsettikçe bundan garip bir haz duyduklarına eminim. Haya,edep namus kavramı olmayan kişiler bu sözlerden ar duymazlar. Allah ıslah etsin onları ki insanlara zararları dokunmasın...
Zalim
Medaratör

Medaratör
Zalim

MesajKonu: Geri: Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67   Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 6:19 pm

Sadece azgınlıkta ileri gittiler, artık bu sapık şerefsiz şebekeye dur denilecek.
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67   Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 9:04 pm

gespenst demiş ki:
ben bu mümine ve ulvi abim hakkında yazan kadına fena taktım edepsiz okuyomuş bide dedimya haydarı Kerrarın ve Ulvi Hatip Alptürkün iti olamaz bunlar , bu kadında mümine kardeşimin ayağına paspas olamaz , Allah ıslah etsin demkki bynokta ehli sünnete karşılksız yardımları ile gerçekten bunların pazarına darbe vurdu Smile

hocalarının ismide garip bunların xman hocaları var ya:) galiba ona güveniyolar Smile bunlarda superman hoca , batman hoca da vardır Smile galiba güçlerinden etkilendiler Smile Smile

VERDİĞİMİZ RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DİLEMİYORUZ KARDEŞİM... Razz İNŞALLAH KENDİ BAŞLARINA DÖNER YAPTIKLARI..
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

MesajKonu: Geri: Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67   Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 10:40 pm

ulvi demiş ki:
mümine sultan demiş ki:

Biri dedi adresini ver yanına gelicez, dedim gel o kadar cesursan ben seni karşılarım , karı gibi kıvırdı kendi çocukmuymuşta, şerefsizin kahramanlığı bir anda bitti, cesaret gitt. Dedim sen adres ver karı gibi konuyu kilitlediler tabi bu sahte korkak kahramanlar adreste veremedi.

Başka bir tanesi cinlerim geldi TC Vatandaşlık Numaranı ver , yok seri numaranı ver felan da felan. Cinleri bakıcakmış

BUnlar aklı sıra Türkiyeye yayılmış suç çetesi ve şebekesi zannediyor kendini

Hocam bunların cinleri nufus memuru filan mı acaba vatandaslık nodan işlem yapabildiklerine göre Laughing
seri numarası neymiş? çok film izlemiş sanırım
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67   Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 7:46 pm

Bu sahtekarlar hizmet ettikleri namussuzluk ve sapıklık yetmiyormuş gibi, şimdide arkamızdan bize sahtekar demeye kalkmış ve böyle başlık açmışl

Göz göre göre yalan söyleyen bu toplamalara Zalim ne derse haklıymış

Diline sağlık zalim

En son ulvi tarafından Çarş. Ekim 27, 2010 8:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Zalim
Medaratör

Medaratör
Zalim

MesajKonu: Geri: Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67   Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 8:06 pm

Kötü evlat anasına sövdürür derler Atalar, Allah kimsenin doğurduğunu kötü evlat Etmesin Amin.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67   Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 10:34 pm

Evet kardeşler, hepinizden Allah Razı Olsun ama bu zavallılara daha fazla söz söylemeye gerek yok. Zaten düşecekleri kadar düşmüşler, sadece Allah Islah Etsin İslahi uygun değilse kahretsin onları diyorum ve konuyu kilitliyorum.

Artık bu palyoçaların konusunu kıyamete bırakıyor ve bildiğimiz yolda durmadan ilerlemeye devam ediyoruz İNşaAllah

Konu benim tarafımdan kilit

Yeniden BismillahirRahmanirRahim

Hayırlarla İNşaAllah
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67   Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 10:22 pm

Güncel
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67   Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 10:04 am

Güncelll........................
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67   Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67 Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 7:08 pm

Güncelll.........................................

Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SİLİNEN... Sapık ve Sahtekar Havas Çetesi ve Baş Aktörü St..67
» sahtekarında, sahtekar Olmadığını Bile Bile sahtekar diyen şerefsizinde ...
» Havas ve Havas Alimleri Hakkında
» Bize Sahtekar Diyen sahtekarlara Cevaplar :)
» sahtekar medyumlar ve Onların Uşaklığını Yapan Gönüllü zavallılar ve Siteleri