iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm

+7
Beraber Uçalım
gespenst
MeNZiLLi
Havas-Hoca
gokhan2127
ykmz
isyandayurek
11 posters
YazarMesaj
isyandayurek
Yeni Üye

Yeni Üye
isyandayurek

Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm Empty
MesajKonu: Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm   Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 9:39 pm

Selamun Aleyküm
Bundan 15 yıl kadar önce; bu ilimleri gerçekten bilen,büyü ve sihir ile perişan olmuş insanları kurtarabilecek bilgiye sahip ilim sahipleri vardı.Ama ,günümüzde böyle ilim sahiplerinin kalmadığını gördüm.Belki de günümüzde yapılan büyülerin çok çeşitli ve bilinmedik yöntemlerle icra ediliyor olması ,bahsettiğim ilim sahiplerini çaresiz kılıyordur.eskiden bi muska vardı.domuz yağı,söğüt yaprağı,sakatat,kemik vs lerle yapılan ağır büyüler yoktu.Bu ağır büyülerin ortaya çıkmasıyla ,bu zulme düçar olan insanlar eskiden muska imhası yaptırdıkları hocaların bu büyüler karşısındaki çaresizliğini görünce mecburen bu durumu ranta çevirmiş şarlatanların,cincilerin eline düştüler ( benim gibi ) ve bunların elinde daha da perişan oldular.bir insana bir ve ya iki farklı büyü yapılı,bunu tespit edip çözebilirler ama bir insana tam 28 ayrı ve hepsinin amacı farlı ve hepsi de farklı malzemeyle ve farklı şekillerde yapılmış ise; (örneği benim ) bunların hepsini sihir iptal ayetleri,vefkler,rukye ayetleri,hıfz ayetleri,resulullah (sav)'in mübarek dilinden dualarla,bu ilimlerle ilgili eser bırakmış evliyaullahlar'ın terkipleriyle bozmak maalesef imkansız.Yapılar her büyünün nasıl yapıldığını ayrı ayrı tesbit edeceksin de,bu büyüleri üstlenen taifeyi tesbit edip imha edeceksin de adamı kurtaracaksın. en az 10 yıl alır.ve 10 yıl sonrada pek bişey değişmez.çünki yapılan büyüler kişinin bütün sistemini esir almıştır.Bu kanser olmuş bir hastayı iyileştirmek için umutsuzca tedavi uygulamaya benzer.
Şu bağlamda kalbim mutmain;insana bir büyü yapıyorlar o kişi bir büyünün ağırlığına dayanamayıp vefat ediyor.Hamdolsun beni 28 farklı büyü ile öldüremediler.gittiğim hocalar sen nasıl yaşıyorsun diyerek hayretler içinde kalıyolardı.Hoca bana Sülayman Peygamber'in mühr-ü şerifinin vefkini hazırlarken kendisi ölüyordu.56 yıllık hocayım böyle şey görmedim yavrum ya diyordu.ona saldırmışlar.Çare bulamayınca psikiyatristlere gittim sayısını ben bile hatırlamıyorum 10 yıldan bu yana .akıl hastanelerine kapattılar defalarca.üzerimde denemedik ilaç bırakmadıla .doktorlarda şaştı kaldı.üretilmiş toplam 47 ayrı psikolojik ilacın hepsini kimi zaman 4-5 ayrı ilacı kombine kullandırmak şartıyla hepsini denediler yok. yok oğlu yok. sonra yeşil reçete ilaçlarla tanıştım.İlbaşta en hafif olanı veriler biraz rahatlattı sonra en üst dozun 2 katını kullandığım halde fayda vermedi.sonra daha kuvetlisi ,daha da kuvvetlisi derken şimdi piyasadaki en etkili yeşil reçete ilacı en üst dozda kullandığım halde korku,titreme boğulma,ağlama,aklını yitirecek gibi olma,tek kalamama,evden dışarı çıkamama,arabalarla bi yerden bi yere gidememe. daha nice şeyler.anlatsam hepsini;kendi derdinize şükredersiniz.işimi gücümü dağıttılar beni perişan ettiler kısacası.10 yıldan bu yana her gün,ama her gün en az 12-13 hap içiyorum.artık vücutta alarm vermeye başladı.içmesem olmuyor,çünki vücut artık bu ilaçlara alıştı aklımı yitirip intihar edebilirim.yeşil reçete ilaç bağımlısı da olduk.şimdi öleceğim zamanı bekliyorum.sanırım fazla da bişey kalmadı.Ama 24 saat korku ,uyuşma,çarpıntı kasılma,göğüste sıkışma nefes alıp verirkeb boğulacak gibi olma ve aşırı endişe haliyle yaşıyorum.Evin içinde gezip duruyorum.Ne yapayım ?ALLAH dilemeseydi bi şey olmazdı.Herşeyin en doğrusunu alemlerin rabbi olan HZ. ALLAH bilir. Esselamun aleyküm verahmetullahi ve berekatühu..

En son isyandayurek tarafından C.tesi Tem. 24, 2010 7:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm   Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 10:52 pm

Aleykum selam kardeşim.. Öncelikle hoş geldin aramıza, Allah yardımcın olsun çok zor şeyler yaşamışsın.. Üzüldüm doğrusu,ben çok bilgili tecrübeli değilim bu konularda ama burda çok kıymetli hocalarımız var sana yardımcı olacaklardır diye umuyorum...

Sana sadece şunu söylemek istiyorum,Rabbim kimseye taşıyacağından fazlasını vermez demekki sen bunları taşıyabilecek kadar güçlüydün... Birde keşke bir evliyanın kapsına gidip ekmeğini yiyip çorbasını içseydin kardeşim... Duasını alsaydın keşke Allah, dostlarının istediği herşeyi verir..
isyandayurek
Yeni Üye

Yeni Üye
isyandayurek

MesajKonu: Geri: Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm   Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 4:46 am

SELAMUN ALEYKÜM.KURBAN ;İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ ZAMANIN EVLİYASI,GAVS-I ,KUTUBU MENZİLDE.ABDULBAKİ EL HÜSEYNİ HZ.'LERİ.O DERGAHTA DA BULUNDUM,O MÜBAREĞİN SUYUNU DA,ÇORBASINI DA İÇTİM ,EKMEĞİNİ DE YEDİM,DUASINI DA ALDIM.AMA İNAN Kİ BU DURUM O MÜBAREĞİ DE AŞIYOR.HATME HALKASINDA BİLİRSİN Kİ İSİMLERİ ZİKREDİLEN EVLİYAULLAHLARIN RUHANİYETLERİ HAZIR BULUNURLAR.ŞAH-I NAKŞİBEND,ABDÜL KADİR GEYLANİ GİBİ MÜBAREKLERİN OLDUĞU HATME HALKASINDA ,ALLAH DÜŞMANLARININ YAPTIKLARI BÜYÜYÜ İCRA ETME GÖREVİNİ ÜSTLENEN CİN TAİFESİ O HALKADA DAHİ BANA SALDIRIP BENİ PERİŞAN DURUMA GETİRECEK KADAR KORKUSUZ VE GADDAR İSE,VE 15 TANE EVLİYAULLAHIN RUHANİYETİNİN BULUNDUĞU BİR ZİKİR VE HATME ORTAMINDA OLABİLİYORSA BU OLAY,ŞEYTAN VE TAİFESİNİN EVLİYAULLAH FALAN TANIMADIĞININ İSPATI DEĞİLMİDİR ? DEMEKKİ BU BENİM KADER-İ MUTLAKIM DEDİM KABULLENDİM.YAPACAK BİŞEY KALMADI YANİ.ESSELAMUN ALEYKÜM VE RAHMETULLAHİ VE BEREKATÜHU
gokhan2127
Yeni Üye

Yeni Üye
gokhan2127

MesajKonu: Geri: Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm   Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 8:59 am

gerçek allah dostlarının ruhaniyeti onları yakar mubarek keske ayrılmayıp onların yanında bir muddet bekleseydin rahatlama hissederdin ELLEZİ YÜVESVİSÜ Fİ SUDURİNNAS. AMİN. ALLAH BUNLARI YAPANLARI KAHHAR İSMİYLE PERİŞAN ETSİN İNŞALLAH... SELAMETLE.
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm   Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 6:17 pm

şu hiçbir zaman unutlmamalıdırki herşey Allah c.c. tandır
o dilerse şifa verir dilerse vermez.
gittiğiniz kişiler evliyada olsa cincide olsa bu böyledir vede değişmez.

size Allah dostlarından Ladikli hacı ahmet ağa nı bir konuşmasını anlatayım ne demek istediğimi daha iyi anlarsın...

LADİKLİ HACI AHMET AĞA YA
Şahıs soruyor: ‘’Hacı Baba ne olacak bu dünyanın hali? Nasıl düzelir ?..’

Evlat dedi şöyle sakin sakin, bu Çoban Ahmed var ya (kendisine hitabı öyle idi)

‘’Eğer müsaade etseler, iki üç saatte dünyayı düzeltirim amma, hikmeti ilahidir onu biz düzeltemeyiz… Emirsiz hareket edemeyiz… Bu hadiseler böyle olacak, HERKESİN İMAN ÖLÇÜSÜ, CİHAD ÖLÇÜSÜ ORTAYA ÇIKACAK! MÜMİNİ, MÜNAFIĞI; MÜŞRİĞİ KAFİRİ ORTAYA ÇIKACAK!!! VE HADİSELER GELİŞE GELİŞE ORTAYA ÇIKACAK’’.

Nitekim yetki ve izin meselesi bu. Milyonlarca adamı kendisini korumaları için besleyen FİRAVUN’u bir üfürüklük canı olan sivrisinekle telef eden Cenab’ı Allah; dilese bütün insanlığı secde vaziyetinde toplamaz mı?.. Toplar elbet!

Lakin müddet ve imtihan meselesi…

YÜCE RABBİM
en kısa zamanda şifanı versin
MeNZiLLi
Yeni Üye

Yeni Üye
MeNZiLLi

MesajKonu: Geri: Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm   Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 6:47 pm

isyandayurek demiş ki:
SELAMUN ALEYKÜM.KURBAN ;İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ ZAMANIN EVLİYASI,GAVS-I ,KUTUBU MENZİLDE.ABDULBAKİ EL HÜSEYNİ HZ.'LERİ.O DERGAHTA DA BULUNDUM,O MÜBAREĞİN SUYUNU DA,ÇORBASINI DA İÇTİM ,EKMEĞİNİ DE YEDİM,DUASINI DA ALDIM.AMA İNAN Kİ BU DURUM O MÜBAREĞİ DE AŞIYOR.HATME HALKASINDA BİLİRSİN Kİ İSİMLERİ ZİKREDİLEN EVLİYAULLAHLARIN RUHANİYETLERİ HAZIR BULUNURLAR.ŞAH-I NAKŞİBEND,ABDÜL KADİR GEYLANİ GİBİ MÜBAREKLERİN OLDUĞU HATME HALKASINDA ,ALLAH DÜŞMANLARININ YAPTIKLARI BÜYÜYÜ İCRA ETME GÖREVİNİ ÜSTLENEN CİN TAİFESİ O HALKADA DAHİ BANA SALDIRIP BENİ PERİŞAN DURUMA GETİRECEK KADAR KORKUSUZ VE GADDAR İSE,VE 15 TANE EVLİYAULLAHIN RUHANİYETİNİN BULUNDUĞU BİR ZİKİR VE HATME ORTAMINDA OLABİLİYORSA BU OLAY,ŞEYTAN VE TAİFESİNİN EVLİYAULLAH FALAN TANIMADIĞININ İSPATI DEĞİLMİDİR ? DEMEKKİ BU BENİM KADER-İ MUTLAKIM DEDİM KABULLENDİM.YAPACAK BİŞEY KALMADI YANİ.ESSELAMUN ALEYKÜM VE RAHMETULLAHİ VE BEREKATÜHU

Kardeş Allah yardımcın olsun, şifasını verir inş. Açıkçası biraz hatta baya baya abartılı buldum yazdıklarını. Elbette insan başına herşey gelebilir yani anlattıklarında doğrudur belki.
Ama şunu belirtmek isterim herşey kendimizde bitiyor, Yani sen gerçekten teslimiyet vermiş olsaydın ve şüpesiz inanıp güvenseydin Elbette sana fayda sağlardı o mübareklerin ruhaniyeti. Bence sorun sende , yani durumundan dolayı belli bir maksatla ,isyan içinde şifa aramışsınya bu sebepden olsa gerek çaresizliğin.

Örnek olarak şunu söyeleyebilirim ; Bir insan belli bir okuma veya vird halinde yıllarca ilerleyemiyorken, Diğer bir insan çok kısa bir süre Allah demekle olağanüstü haller yaşıyor.
Bu iki insan arasındaki üstünlük sadece samimiyet ve şüphesiz olarak teslimiyettir.
Sende artık ''çaresizim ve çare bulamayacağım'' gibi düşünce ve şüphelerle yaşadığından dolayı şifanı bulamadın galiba..
Allah acil şifalar versin .
isyandayurek
Yeni Üye

Yeni Üye
isyandayurek

MesajKonu: Geri: Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm   Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 7:06 pm

ABARTILI MI BULDUN ? BENİM YAZDIKLARIM GAYET YÜZEYSEL.TAMAMINI YAZSAYDIM ŞAŞAR KALIRDIN.SEN BU ZULÜM NASIL BİR ZULÜMDÜR BİLMİYORSUN.BÜYÜ VE SONUÇLARINI,KİŞİ ÜZERİNDEKİ AKIL ALMAZ ETKİLERİNİ BİLMEDİĞİNDEN VE YAŞAMADIĞINDAN DOLAYI RAHAT RAHAT KONUŞUYORSUN.SEN HİÇ BİR ŞEY BİLMİYORSUN ONUN İÇİN BİLMEDİĞİN VE YAŞAMADIĞIN Bİ OLAY HAKKINDA ABARTILI DEYİP İNSANLARI RENCİDE ETME.BİRAZ ARAŞTIR,CİN TAİFESİNİN GÜÇ VE KUDRETİ KARŞISINDA İNSAN OĞLU NE KADAR ACİZ GÖRÜRSÜN.DİLERİM allah SENİ BENİM BAŞIMA GELENLERDEN MUHAFAZA EYLER.
MeNZiLLi
Yeni Üye

Yeni Üye
MeNZiLLi

MesajKonu: Geri: Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm   Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 7:13 pm

isyandayurek demiş ki:
ABARTILI MI BULDUN ? BENİM YAZDIKLARIM GAYET YÜZEYSEL.TAMAMINI YAZSAYDIM ŞAŞAR KALIRDIN.SEN BU ZULÜM NASIL BİR ZULÜMDÜR BİLMİYORSUN.BÜYÜ VE SONUÇLARINI,KİŞİ ÜZERİNDEKİ AKIL ALMAZ ETKİLERİNİ BİLMEDİĞİNDEN VE YAŞAMADIĞINDAN DOLAYI RAHAT RAHAT KONUŞUYORSUN.SEN HİÇ BİR ŞEY BİLMİYORSUN ONUN İÇİN BİLMEDİĞİN VE YAŞAMADIĞIN Bİ OLAY HAKKINDA ABARTILI DEYİP İNSANLARI RENCİDE ETME.BİRAZ ARAŞTIR,CİN TAİFESİNİN GÜÇ VE KUDRETİ KARŞISINDA İNSAN OĞLU NE KADAR ACİZ GÖRÜRSÜN.DİLERİM allah SENİ BENİM BAŞIMA GELENLERDEN MUHAFAZA EYLER.

Kusura bakma yanlış anlaşılmak istemedim, Gerçeki değerine göre hocalarımız size cevap verecektir. Allah gereken şifayı verir inş.
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm   Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 10:46 am

isyandayurek demiş ki:

ALLAH bu yolda olduğun için bir mükafaat vermiş diyerek başlamak istedim kardeşim, yaşadığın olaya gelince aslında bunun o varlıkların hatme meclisine elini kolunu sallıya sallıya nasıl girdiği değil Allahın dilemesi yönünden bakmak lazım Sadatlar Allahın nasip ettiği ve kesinlikle vuku bulması gereken şeylere elbette engel olamaz buna Peygamberlerde dahil herşey Onun dilemesi ile geröekleşir , bu demek değildirki onlar yetersiz kaldı asla Onlar Allahın izni ve keremi ile elbette cin ifrit şeytan ırklarına üstündür ,insan oğlu eğer onlar karşısında bir acizlik hissederse bunu kendinden bilmeli ,eğer insan ruhunu ibadet taat ve imanla doldumamış geliştirmemiş ise elbette bu varlıklar karşısında aciz kalacaktır.Bu büyü yapılan ve bunlara maruz kalanlar için söylediğim bir şey değil Allah bu kardeşlerimnize yardım etsin yapanlara teşvik edenlere ve yol gösterenlere Rabbim tuzak kursun inşallah.

Sadatların makamına gelince inanın ruhaniyet bir yana isimlerini zikretmek bile yetmektedir bu varlıklara ,ama belirttiğim gibi yaşanacak bir olaya Allahın dilediği ve olacak dediği bir olaya kişi her nerede olursa olsun engel olunamaz ,

Ve bir önemli not; 2010 yılı cin ,ifrit gibi varlıkların yılı Hikmetini Allah bilir ama bu sene onlara çok selahiyat verilmiştir ,eğer takipte olursanız bu olayların arttığını bu işlere aşırı ilgi olduğunu ve bu tip rahatsızlıkların fazlalaştığını görebilirsiniz ,Rabbim onların şerrinden ,fitnesinden ve zararlarından korusun ümmeti Muhammedi

selamla
Beraber Uçalım
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm   Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 2:32 pm

pyyyyffff ölüyorsun sen ölüyorsuuuun kendine gel kardeşim!!
yeni üye oldum daha bu siteye ne şahı ne hazretleri! , ehli üstesinden gelir hemde bir çırpıda , değil 28 , 1000 çeşit büyüde olsa bozar kardeşim...
sakın intihar etmeye falanda kalkma herşeyin çözümüde vardır şifasıda...
başından geçenlere üzüldüm gerçekten zor ve uzun bir mücadele göstermişsin
biri bana büyü yapmış olsa kendim bozuyorum gayet kolay yapıyorum ama biraz vaktimi alıyor
bu büyü yapanlar elbette cezalarını bulurlar kerdeşim ya bu dünyada yada ahiret gününde
ama sana tavsiyem bir an önce silkinde kendine gel!!
muhendis
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm   Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 1:59 pm

Canım kardeşim... En azılı büyülerin dahi ayetel kürsü felak nas gibi kelamullahın karşısında duramaz. Önerim. Hasan şazeli hazretlerinin Hizbul bahri'ni bul ve oku. Bir dünya hizbi şerif var. Eğer hala olmadığını düşünüyorsan sana özel terkip göndereyim onu yapman hepsini bozar.

İblisler Hakkın ayetleri karşısında acizdir ve hakkın karşısında batıl tutunamaz. Faydalı olmayacağını düşünmeniz vesveseden başka bir şey değil...
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm   Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 7:55 pm

muhendis demiş ki:
Canım kardeşim... En azılı büyülerin dahi ayetel kürsü felak nas gibi kelamullahın karşısında duramaz. Önerim. Hasan şazeli hazretlerinin Hizbul bahri'ni bul ve oku. Bir dünya hizbi şerif var. Eğer hala olmadığını düşünüyorsan sana özel terkip göndereyim onu yapman hepsini bozar.

İblisler Hakkın ayetleri karşısında acizdir ve hakkın karşısında batıl tutunamaz. Faydalı olmayacağını düşünmeniz vesveseden başka bir şey değil...

A.R.O
http://www.bynokta.com
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm   Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:24 am

isyandayurek demiş ki:

İsyandayürek sen beni tanırsın ben seni tanırım, şimdi bir sende bu kadar büyü yok ve olmadı bunu sende bende biliyoruz

İkincisi Mezheb olarak bence hak mezheb üzerinde değilsin, tabi bu senin sorunun leştiremem kınayamam

Üçüncüsü cinler alemi asla güçlü değildir, ben cin taifesinin güç ve kudretini olmadığını çok iyi bilirim ve insanoğlu asla cinler alemi karşısında aciz değildir

Ben cinlere çoğu yerde acırım zavallı cinler

İsyanda yürek bu arada öbür forumda modluğun hala devam ediyormu Smile
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm   Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:33 am

diğer forumlardaki kişilerde elbet bır gun kapını çalar hocam. arkadaş daha senı tanımadıgı için umutsuzluga kapılabilir, sen bır cok ınsana sıkıntısından kurtulmazı ıcın vesıle olan birisin halıyle ınsallah senı ve ilmini yakından tanıyıp hak verıcektır bızlere Smile

Günümüzde ;büyüden kurtuluş olmadığını gördüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ..Cehennemdekilerin Çoğunu da Kadınlardan Gördüm...
» Büyüden Korunmak İçin
» haydar kerrar hocam sizi rüyamda gördüm
» HOCALARA GİTMEDEN BİRİNDE BÜYÜ OLUP OLMADIĞINI ANLAMAK İÇİN
» Ateist dr. Collins:''Dna a da ALLAH (ZT.C.C.) ı gördüm''