iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Acil Hasta için Ulvi Hocamdan Yardım Talep Ediyorum

3 posters
YazarMesaj
sernevaz
Normal Üye

Normal Üye
sernevaz

Acil Hasta için Ulvi Hocamdan Yardım Talep Ediyorum Empty
MesajKonu: Acil Hasta için Ulvi Hocamdan Yardım Talep Ediyorum   Acil Hasta için Ulvi Hocamdan Yardım Talep Ediyorum Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 11:39 pm

Hocam Almanyada yaşayan bir ablamız var. yaklaşık bir yıldır rahatsız doktorlar kankanserinden şüpheleniyor. bugün kemik ve doku örneği verdi dayanılmaz ağrıları var konuşamadı bile. orda yalnız yaşıyor.. Hocam mümkünse ilgilenebilir misiniz?...
sernevaz
Normal Üye

Normal Üye
sernevaz

MesajKonu: Geri: Acil Hasta için Ulvi Hocamdan Yardım Talep Ediyorum   Acil Hasta için Ulvi Hocamdan Yardım Talep Ediyorum Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 11:36 am

güncel... Sad
sernevaz
Normal Üye

Normal Üye
sernevaz

MesajKonu: Geri: Acil Hasta için Ulvi Hocamdan Yardım Talep Ediyorum   Acil Hasta için Ulvi Hocamdan Yardım Talep Ediyorum Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 8:17 pm

güncel
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Acil Hasta için Ulvi Hocamdan Yardım Talep Ediyorum   Acil Hasta için Ulvi Hocamdan Yardım Talep Ediyorum Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 8:21 pm

Kardeşim siteye üye olup sohbet alanına gelsin İnşaAllah anında canlı canlı bakalım. Umutt ediyorumki durumu düzelir kolay kardeşim İnşaAllah
sernevaz
Normal Üye

Normal Üye
sernevaz

MesajKonu: Geri: Acil Hasta için Ulvi Hocamdan Yardım Talep Ediyorum   Acil Hasta için Ulvi Hocamdan Yardım Talep Ediyorum Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 8:37 pm

Hocam siteye gelmesi pek mümkün değil.. Sad
Arkadaş
Yeni Üye

Yeni Üye
Arkadaş

MesajKonu: Geri: Acil Hasta için Ulvi Hocamdan Yardım Talep Ediyorum   Acil Hasta için Ulvi Hocamdan Yardım Talep Ediyorum Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 8:43 pm

[b]Ulvi hovam sohbet alanındayım inşallah

Acil Hasta için Ulvi Hocamdan Yardım Talep Ediyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» haydarı Kerrar hocam acil yardım rica ediyorum
» Ulvi Hocamdan Bakım Rica Ediyorum
» Ulvi Hocamdan Yardım isteği
» ULVİ ACİL YARDIM
» ACİL YARDIM ULVİ HOCAM .........