iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ulvi Hocamdan Yardım isteği

YazarMesaj
papatyam
Yeni Üye

Yeni Üye
papatyam

Ulvi Hocamdan Yardım isteği Empty
MesajKonu: Ulvi Hocamdan Yardım isteği   Ulvi Hocamdan Yardım isteği Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 4:13 pm

Hocam Allah rızası için bana da yardım edin.Hep işlerim ters gidiyor.En basit şeylerde bile hep önüme engeller çıkıyor nasıl anlatayım bilmiyorum nasıl örneklendireyim ama bu durum içinden çıkılmaz hal alıyor.Ayrıca evlilik konusunda önüme engeller çıkıyor sizi tanımadan önce baktırdım büyü var dediler ama ben yaptıklarının hiçbir faydasını görmedim.Aslında sorun yaşayan bir tek ben değilim ailemin de sürekli başında hastalıklar ve illetler dolaşıyor tam bitti derken diğeri başlıyor.Bana bu konuda yardımcı olun hocam ne olur.Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

Ulvi Hocamdan Yardım isteği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Acil Hasta için Ulvi Hocamdan Yardım Talep Ediyorum
» Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun
» Allah-u Teala Ulvi Hocamdan haydarkerrar Hocamdan ve EmirSultan Hocamdan RazI olsun
» RABBIM ULVI HOCAMDAN, HAYDAR HOCAMDAN, EMIR SULTAN ABIMDEN VE HAVAS HOCAMDAN GANI GANI RAZI OLSUN
» ulvi hocamdan iki tane cok güzel dua