iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ACİL YARDIM ULVİ HOCAM .........

+3
Lamekan
islam73
asi
7 posters
YazarMesaj
asi
Yeni Üye

Yeni Üye

ACİL YARDIM ULVİ HOCAM ......... Empty
MesajKonu: ACİL YARDIM ULVİ HOCAM .........   ACİL YARDIM ULVİ HOCAM ......... Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 1:16 pm

s.a hocam ben yeni üyelerinizdenim çok fazla sıkıntılarım var yardımlarınızı bekliyorum.dışarı çıkınca bir sıkıntım yok eve gelince sıkıntılarım başlıyor evde odalarda oturuken hiç bir şey yok ama yatak odama girince kulagıma ses geliyo .beynimde bir ses gibi bir şey var sürekli beni yönlendiriyor çık git gibi şeyler söylüyo beynimi yenemiyorum beni kontrol ediyor.odada otururken içerdeki kapılar açılıyor içeri birisi girmiş gibi hissediyorum ama içerde kimse yok.bi seferindede hocam duvarda aglayan uzun saçlı sakallı insanlar gördüm eşime söylüyorum ben görüyorum o görmedi.özellikle hocam şu beynimdeki olan şeyi bir yenebilsem bana istemedigim şeyler yaptırıyor etrafımdaki insanlara karşı.birde hocam durdugum yerde vucudum dengesini kaybediyor düşüp kalkıyorum ne oldugnu anlamıyorum.geceleri uyuyamıyorum korku var çok sinirli bir insanım normal konuşamıyorum.hiç bir işim rast gitmiyo neye el atsam kuruyo bikaç iş görüşmem oluyo sonra hepsi birden yok oluyo hiç birisi olmuyor yıllardır böyleyim hocam.kendimi kontrol edemedigimden bu sıkıntılar beni alkole yönlendirdi bundanda kurtulmak istiyorum ama beceremiyorum aileme ve etrafıma çok zararım oluyor alkol konusunda tıbbi yardım aldım biraz fayda gördüm öncekine göre daha az kullanıyorum fakat beni tamamen kurtarın bana bunları beynim yaptırıyor beynimi kullanamıyorum düşünce bozuklugu var hocam. hayatıma ne maddi nede manevi bir yön veremedim.bu sıkıntıları çeke çeke yaşıyorum acil yardımlarınızı bekliyorum hocam.beni bu sıkıntılarımdan ancak siz kurtarırsınız ilminizin ne kadar güçlü oldugunu biliyorum çünkü kardeşimide siz kurtardınız.ALLAH razı olsun sizden size ve ilminize sonsuz güveniyoruz ailecek. hocam birde eşim evde kuran okuyor bana çok sıkıntı veriyor delleniyor gibi oluyom kuranı kerimi görüncede bi zarar vermemek için çekmeçeye kaldırıyorum.yardımlarınızı bekliyorum ULVİ hocam.
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: ACİL YARDIM ULVİ HOCAM .........   ACİL YARDIM ULVİ HOCAM ......... Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 2:22 pm

güncel
asi
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ACİL YARDIM ULVİ HOCAM .........   ACİL YARDIM ULVİ HOCAM ......... Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 5:17 pm

güncel
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

MesajKonu: Geri: ACİL YARDIM ULVİ HOCAM .........   ACİL YARDIM ULVİ HOCAM ......... Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 5:31 pm

Allah yardımcın olsun kardeşim,doğru yerdesin şükür.
İnşaAllah hocalarımız vesile olacaktır
islambol
Yeni Üye

Yeni Üye
islambol

MesajKonu: Geri: ACİL YARDIM ULVİ HOCAM .........   ACİL YARDIM ULVİ HOCAM ......... Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 7:20 pm

ALLAH yardımıcn olsun kardeşim.
misKİN
Yeni Üye

Yeni Üye
misKİN

MesajKonu: Geri: ACİL YARDIM ULVİ HOCAM .........   ACİL YARDIM ULVİ HOCAM ......... Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 8:22 pm

güncel...
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

MesajKonu: Geri: ACİL YARDIM ULVİ HOCAM .........   ACİL YARDIM ULVİ HOCAM ......... Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 9:56 pm

ALLAH YARDIMCIN OLSUN.ULVİ HOCAM SENİDE KURTARIR İNŞALLAH BEKLİYORUZ HOCAM SİZİ.
asi
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ACİL YARDIM ULVİ HOCAM .........   ACİL YARDIM ULVİ HOCAM ......... Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 9:44 am

hocam nerelerdesiniz bekliyoruz sizi LÜTFEN ......
islambol
Yeni Üye

Yeni Üye
islambol

MesajKonu: Geri: ACİL YARDIM ULVİ HOCAM .........   ACİL YARDIM ULVİ HOCAM ......... Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 9:40 pm

güncel.....
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

MesajKonu: Geri: ACİL YARDIM ULVİ HOCAM .........   ACİL YARDIM ULVİ HOCAM ......... Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 2:44 pm

güncel
HARE
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: ACİL YARDIM ULVİ HOCAM .........   ACİL YARDIM ULVİ HOCAM ......... Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 3:03 pm

LAİLAHE İLLA ENTE SUBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZZALİMİN.

ACİL YARDIM ULVİ HOCAM .........
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVİ HOCAM LÜTFEN ACİL YARDIM
» ulvi hocam cinler var yanımda acil yardım...
» ACIL ACIL ACIL ULVI HOCAM BENDE BEYIN TÜMERI OLABILIR
» ULVİ ACİL YARDIM
» haydarı Kerrar hocam acil yardım rica ediyorum