iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ulvi Hocamdan Bakım Rica Ediyorum

3 posters
YazarMesaj
seize_seize
Yeni Üye

Yeni Üye

Ulvi Hocamdan Bakım Rica Ediyorum Empty
MesajKonu: Ulvi Hocamdan Bakım Rica Ediyorum   Ulvi Hocamdan Bakım Rica Ediyorum Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 9:14 pm

Hocam Selamun Aleyküm

Ben sizi ararken bu siteyi buldum ve yaklaşık 1 sene önce başka bir sitede tanışmamızdan sonra izinizi kaybedip burada bulduğum için sevinmiştim. Size hemen mesaj attım ve siteye o zaman için çok uğramadığınızı Haydar hocamdan öğrendim. Sağolsun o da beni Emir Abiye yönlendirdi bakım için. Ama Emir abi bir müddet geçtikten sonra bakıma ara verdiğini size söylememi istedi. Ben başlık açtım ve sizden bakım rica ettim sizde Ehli Sünnet Manevi Yardıma yönlendirdiniz. Ama Ehli Sünnet kardeş te o tarihten sonra siteye bir daha girmedi. Chatboxta sizden tekrar rica ettim. Siz de tekrar Emir abiye yönlendirdiniz. Gerek Emir abinin hastalıkları ve tabii ki bneim bilmediğim nedenlerden bugünlere (yaklaşık 1 ay oldu heralde) kadar benimle henüz halen ilgilenilmedi.

Amacım şikayet etmek olmamakla birlikte geçen gün Emir abiye benimle bugün ilgilenebilir misin mesajıma, Emir abinin bana Ulvi hocam senle chatboxta ilgiliendi ya kardeşim sende ordaydın demesi açıkcası çok yaralayıcıydı. Bu vesile ile hocam benimle ilgilenmediğinizi de Emir abiye iletmiş olursanız sevinirim.

Allah razı olsun.

Selamlar...Saygılar...
seize_seize
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocamdan Bakım Rica Ediyorum   Ulvi Hocamdan Bakım Rica Ediyorum Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 6:00 pm

sallanmamak değişik bir duyguymuş, sanki o müfterilerdenmişim gibi davranılması felan.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocamdan Bakım Rica Ediyorum   Ulvi Hocamdan Bakım Rica Ediyorum Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 6:01 pm

seize chat bölümüne gel kardeşim
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocamdan Bakım Rica Ediyorum   Ulvi Hocamdan Bakım Rica Ediyorum Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 6:09 pm

seize_seize demiş ki:
Hocam Selamun Aleyküm

Ben sizi ararken bu siteyi buldum ve yaklaşık 1 sene önce başka bir sitede tanışmamızdan sonra izinizi kaybedip burada bulduğum için sevinmiştim. Size hemen mesaj attım ve siteye o zaman için çok uğramadığınızı Haydar hocamdan öğrendim. Sağolsun o da beni Emir Abiye yönlendirdi bakım için. Ama Emir abi bir müddet geçtikten sonra bakıma ara verdiğini size söylememi istedi. Ben başlık açtım ve sizden bakım rica ettim sizde Ehli Sünnet Manevi Yardıma yönlendirdiniz. Ama Ehli Sünnet kardeş te o tarihten sonra siteye bir daha girmedi. Chatboxta sizden tekrar rica ettim. Siz de tekrar Emir abiye yönlendirdiniz. Gerek Emir abinin hastalıkları ve tabii ki bneim bilmediğim nedenlerden bugünlere (yaklaşık 1 ay oldu heralde) kadar benimle henüz halen ilgilenilmedi.

Amacım şikayet etmek olmamakla birlikte geçen gün Emir abiye benimle bugün ilgilenebilir misin mesajıma, Emir abinin bana Ulvi hocam senle chatboxta ilgiliendi ya kardeşim sende ordaydın demesi açıkcası çok yaralayıcıydı. Bu vesile ile hocam benimle ilgilenmediğinizi de Emir abiye iletmiş olursanız sevinirim.

Allah razı olsun.

Selamlar...Saygılar...

Selamün Aleyküm,kardeşim galiba bir yanlış anlaşılma var,şimdiden hakkını helal et,kusuruma bakma.Galiba yanlış anladın veya ben yanlış anladım.
Abim haklısın seninle, İslam kardeşimizle ben beraber ilğilendik,hatta babanın dizlerinde sorun vardı,hatırlarsan oğün İslam73 kardeşimizle beraber yardımcı olmaya çalıştık,sana ise bakamamıştım,Haklısın.ilerleyen günlerde Ulvi Hocam sohbet alanında toplu bakım yapmıştı,orda sende vardın abim,yapılan bakım sadece bir kişi için değil toplu bakım yapılmıştı,hatta Ulvi Hocam kendisi söyledi,toplu olarak bakılıyor diyede belirtmişti,ben onu kast etmiştim.Sana buyüzden dedim,sende ordaydın ya,sana bakıldı.Yanlış anlamış veya cümlemi yanlış kurmuş olabilirim,kardeşim beni affet,Hakkını helal et lütfen.Seni kırmak veya üzmek istemedim.

CENAB-I ALLAH ŞAFİ İSMİYLE ŞİFANI TECELLİ ETSİN.
seize_seize
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocamdan Bakım Rica Ediyorum   Ulvi Hocamdan Bakım Rica Ediyorum Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 6:18 pm

Estağfirullah. Benimki kardeş nazı sadece. Smile
Sizler hakkınızı helal edin.
seize_seize
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocamdan Bakım Rica Ediyorum   Ulvi Hocamdan Bakım Rica Ediyorum Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 6:31 pm

Emir abinin dedikleri doğrudur. Ancak benim de kötü bir niyetim yoktu bu mesajı atarken ben de yanlış anlaşılmışsam hakkınızı helal edin, duanızı esirgemeyin inşallah.

Ulvi Hocamdan Bakım Rica Ediyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» tonymad - Selamın aleyküm Ulvi hocam tekrar bakım rica ediyorum.
» bakım rica ediyorum
» Ulvi hocam yardımınızı rica ediyorum.
» Ulvi Hocam annem için yardımınızı rica ediyorum
» Acil Hasta için Ulvi Hocamdan Yardım Talep Ediyorum