iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

haydar kerrar hocam sizi rüyamda gördüm

3 posters
YazarMesaj
inciay11
Yeni Üye

Yeni Üye

haydar kerrar hocam sizi rüyamda gördüm Empty
MesajKonu: haydar kerrar hocam sizi rüyamda gördüm   haydar kerrar hocam sizi rüyamda gördüm Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 8:44 am

haydar kerrar hocam sizi rüyamda gördüm ... birisi bana bir yazı gösteriyor ve bu yazıyı bana okuyor... yazıların sonunda haydar kerrar yazıyor... bana onu bul diyorlar.. hocam rüyamdaki kişi sizi bulmamı istedi... sana o yardım edecek dediler... bana önce allah c.c. sonra siz yardım edebilirsiniz... lütfen bana en yakın zamanda cevap verin... a.e.o.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: haydar kerrar hocam sizi rüyamda gördüm   haydar kerrar hocam sizi rüyamda gördüm Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 10:26 am

ALLAH c.c hayır etsin kardeşim maşaallah haydar hocamızı bulmuşsun ne güzel Smile
rahman yardımcın olsun vesselam
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

MesajKonu: Geri: haydar kerrar hocam sizi rüyamda gördüm   haydar kerrar hocam sizi rüyamda gördüm Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 7:08 pm

Hocama gidilecekti arkadaşlar gidebildiniz mi acaba? ben de gelmek istiyordum

haydar kerrar hocam sizi rüyamda gördüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYDAR HOCAM ALLAH.IM SİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN.
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi
» Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim
» ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)
» LÜTFEN YARDIM EDİN ULVİ HOCALARIM HAYDAR HOCAM EMİR HOCAM YADA BİR BAŞKASI