iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HAYDAR HOCAM ALLAH.IM SİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN.

2 posters
YazarMesaj
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

HAYDAR HOCAM ALLAH.IM SİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN. Empty
MesajKonu: HAYDAR HOCAM ALLAH.IM SİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN.   HAYDAR HOCAM ALLAH.IM SİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN. Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 8:30 pm

Hocam sayenizde daha iyyim.Size ne kadar teşekkür etsem azdır.Beni uçurumun kenarından aldınız.Sizin vesilenizle şimdi daha umutluyum.RABBİM İLMİNİZİ ARTTIRSIN.YANIMDA KİMSE YOKKEN SİZ VARDINIZ HOCAM.SİZİN İYLİĞİNİZİ ÖMRÜM BOYUNCA UNUTAMAM.ALLAH GANİ GANİ RAZI OLSUN SİZDEN.İYİKİ VARSIN HOCAM.SAYGILAR. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

HAYDAR HOCAM ALLAH.IM SİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN. Empty
MesajKonu: Geri: HAYDAR HOCAM ALLAH.IM SİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN.   HAYDAR HOCAM ALLAH.IM SİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN. Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 8:39 pm

Biz aciz bir kuluz kardeşim Allah c.c sizin samimiyetiniz vede imanınızın karşılığı olarak merhamet etmiş size kerem etmiş yapan o eden o elhamdülillah. sizden de rabbim razı olsun daim selam ismiyle muamele eylesin. iyiki sizde varsınız.vesselam

HAYDAR HOCAM ALLAH.IM SİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVI HOCAMI ALLAH BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN
» haydar kerrar hocam sizi rüyamda gördüm
» Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim
» Allah Razı Olsun Kadim Dostum Senden de Seni Yetiştirenlerden de ve Haydar Hocam dan da
» LÜTFEN YARDIM EDİN ULVİ HOCALARIM HAYDAR HOCAM EMİR HOCAM YADA BİR BAŞKASI