iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)

+9
katip
Emir Sultan
Lja
yonca
Rayiha arşınca
dadaş-dadaş
mümine sultan
firdevs
loyal
13 posters
YazarMesaj
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Empty
MesajKonu: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 7:01 pm

ulvı ve haydarı kerrar hakkında boyle bır konu acmam ne kadar dogrudur emın deılım.Ama hiç birsekıl art nıyet tasımadıgımdan her ıkısıde benım kadar emındırler .Maksadım onların bu sıtede ne kadar sevıldıklerını ortaya cıkarmak.

Sevgili üyeler varmısınız hocalarımıza kalbızde tuttugumuz sevgımızı nacızane bır kaç cumleyle dostlarlada paylasalım sıtemızde .

Oncelıkle ben baslıyorum Rabbım onlardan razı olsun inşallah onlar için elımden gelenın en ıyısı olarak dusundugum her kıldıgım namazın ardından dualarımda onlar için resulullahtan şefaat dilemek olacak..

SAYGILARLA SİZİ SEVEN KARDEŞİNİZ...

En son black_water tarafından Çarş. Mart 17, 2010 10:36 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
firdevs
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 7:33 pm

çok iyi düşünmüşsünüz kardeşim ALLAH c.c hu razı olsun

kardeşlerim için her gün dua ediyorum bizinillahi teala ALLAH c.c hu razı onlardan
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 10:26 am

بسم الله الرحمن الرحيم
1. Bismillâhirrahmânirrahîm.
1. Rahman ve Rahim Olan Allah'ın Adı ile.

الْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ
2. Elhamdü lillâhi rabbil’âlemîn
Hamd, alemlerin Rabbi,
الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
Errahmânirrahîm.
Rahman ve Rahîm olan
مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ
Mâliki yevmiddîn
Din gününün sahibi olan Allah'a mahsustur.
إِيَّاكَ نَعْبُدُ وَإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ
İyyâke na’büdü ve iyyâke neste’în.
Yalnız sana kulluk eder ve yalnız senden yardım dileriz.
اهْدِنَا الصِّرَاطَ الْمُسْتَقِيمَ
İhdinas-sırâtal müstakîm.
Bizi dosdoğru yola, kendilerine nimet verdiklerinin yoluna ilet.

صِرَاطَ الَّذِينَ أَنْعَمْتَ عَلَيْهِمْ غَيْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَيْهِمْ وَلَا الضَّالِّينَ

Sırâtallezîne en’amte aleyhim gayrilmagdûbi aleyhim ve leddâllîn.
Gazaba uğrayan ve sapıkların yoluna değil. AMİN
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 10:50 am

ALLAH c.c razı olsun kardeşim çok güzel düşünmüşsün.100 fatiha okuyorum rabbim onların güzel gönüllerine göre versin rabbim onları rahman ismi ile tecelli eylesin inşaALLAHU RAHMAN
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 2:29 pm

Allah razı olsun kardeşler bu kadarmı hocalarımıza dualarınız
firdevs
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 2:32 pm

onlar bizim canlarımız kardeşlerimiz onlar için dua ediyoruz rabbim güç ve kuvvet versin inşaALLAH
dadaş-dadaş
Yeni Üye

Yeni Üye
dadaş-dadaş

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 2:33 pm

bende dua etmek istiyorumm mevla her ikisindende razı olsun helede haydarı kerrarden mevla darda bırakmasın herşey gönüllerince olsun diyerek selametle kalın inşallah mevla bu sitedeki herkesten razı olsun inşallah
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 4:31 pm

allah razı olsun onlardan.ilimlerini esirgemedikleri için.etrafında olan olmayan,ulaşan herkezin yardımlarına kaşlıksız koştukları için...burdaysam haydar abimin sayesinde onu tanıdığım güne şükür allah razı olsun...
yonca
Normal Üye

Normal Üye
yonca

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 5:41 pm

Bismillahirrahmanirrahim,
1. Elemneşrahleke sadrek
2. Ve vedağna anke vizrek
3. Ellezi engada zahrek
4. Ve refağna leke zikrek
5. Feinne meal usri yüsra
6. Inne meal üsri yüsra
7. Feiza ferağte fensab
8. Ve ila rabbike ferğab sadakallahül azim.sevgili hocalarımızda ARO onlar için benim hediyem İNŞİRAH SURESİ
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 10:33 pm

Bize bu kadar karşılıksız iyilik yapan değerli hocalarımızı nasıl görmezden gelebiliriz, onların hayatımıza kattığı güzellikleri nasıl göz ardı edebiliriz... çok şükür nankör insanlardan değiliz...ailemiz için nasıl samimi içten dua ediyorsak her daim dularımızdalar elbette. Onlar için ne kadar dua etsek azdır... Allah onları başımızdan eksik etmesin AMİİİN!
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 11:03 pm

Selamün Aleyküm,ben biraz içimdeki sevgiyi farklı anlatmak istiyorum ve örneklemek istiyorumki daha iyi anlatabileyim.
Düşünün;koca bir çınar agacı var,kışın soğuktan,rüzgardan,yağmurdan,kardan korunmak için bu agaçtan istifade ediyoruz, Yazında sıcaktan korunmak için yine altına saklanıp gölgesinden istifade ediyoruz. Eeee bukadar istifade ettiğimiz bir ağacıda dua ile sulamazsak biz mü'min kardeşlerimize yazıktır.Bu bizlere yakışmaz,nankörlük olur,bu sebeple bende bol bol dua ile bu koca Çınar'ı suluyorum.Şükürler olsun.

Cenab-ı Allah Yar ve Yardımcıları olsun,İlimlerini artırsın.Bol Bol meyva versin,Başımızdan eksik etmesin.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCILARI OLSUN.
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 8:18 am

Emir Sultan demiş ki:
Selamün Aleyküm,ben biraz içimdeki sevgiyi farklı anlatmak istiyorum ve örneklemek istiyorumki daha iyi anlatabileyim.
Düşünün;koca bir çınar agacı var,kışın soğuktan,rüzgardan,yağmurdan,kardan korunmak için bu agaçtan istifade ediyoruz, Yazında sıcaktan korunmak için yine altına saklanıp gölgesinden istifade ediyoruz. Eeee bukadar istifade ettiğimiz bir ağacıda dua ile sulamazsak biz mü'min kardeşlerimize yazıktır.Bu bizlere yakışmaz,nankörlük olur,bu sebeple bende bol bol dua ile bu koca Çınar'ı suluyorum.Şükürler olsun.

Cenab-ı Allah Yar ve Yardımcıları olsun,İlimlerini artırsın.Bol Bol meyva versin,Başımızdan eksik etmesin.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCILARI OLSUN.

Bundan daha güzel izah edilemezdi, alkışlıyorum ve dediklerine sonuna kadar katılıyorum abim, Allah razı olsun
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 6:41 pm

Selamün Aleyküm,sendende Allah Razı Olsun kardeşim ecmain.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 9:09 pm

Edebi konuşmayı , yazmayı beceremem sadece kardeşlerimizi Yüce Rabbim sevdikleri ile haşretsin ve iki cihanda da sevdiklerinden ayırmasın diyebiliyorum..
Allah onlardan razı olsun...
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 12:54 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] AMİİİN
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 1:42 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

AMİN..

ZİKİR CANAVARI YA BİZİM KARDESLERIMIZ IYIKIDE ACMISIZ BU KONUYU HOCALARA ŞAKIR ŞAKIR DUA YUKSELIYO

RABBİM HEPINIZDEN RAZI OLSUN..........
nursima
Normal Üye

Normal Üye
nursima

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 11:19 am

RABBİM ONLARDAN RAZI OLSUN.EFENDİMİZE KOMŞU EYLESİN İNŞALLAH..
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 8:35 am

nursima demiş ki:
AMİN ECMAİN İNŞŞ.
RABBİM ONLARI FİRDEVS CENNETİNE HAPSETSİN BENİ BAŞLARINA NÖBETÇİ YAPSIN [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
BİR ARKADAŞIM BANA DUA ETMİŞTİ ÇOK HOŞUMA GİTTİ BENDE KARDEŞLERİM İÇİN SÖYLÜYORUM
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 9:51 am

Allah c.c ebeden Razı olsun hepinizden kardeşlerim inanın bizler sizlerin dualarınızın bereketiyle ayakta duruyor ve güç alıyoruz sağolun.vesselam
akra
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 10:27 am

mü'mine sultan demiş ki:
nursima demiş ki:
AMİN ECMAİN İNŞŞ.
RABBİM ONLARI FİRDEVS CENNETİNE HAPSETSİN BENİ BAŞLARINA NÖBETÇİ YAPSIN [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
BİR ARKADAŞIM BANA DUA ETMİŞTİ ÇOK HOŞUMA GİTTİ BENDE KARDEŞLERİM İÇİN SÖYLÜYORUM

Tek nöbetci yetmez bütün site üyeleri hep beraber nöbet tutalim insaAllah.
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 10:39 am

ALLAH ikisindende razi olsun. Bu dünyada mutluluk ve huzur versin Ahiretede cennet nasip etsin insallah.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 10:42 am

akra demiş ki:
mü'mine sultan demiş ki:
nursima demiş ki:
AMİN ECMAİN İNŞŞ.

Tek nöbetci yetmez bütün site üyeleri hep beraber nöbet tutalim insaAllah.
beni güldürdün rabbim de seni güldürsün kardeşim
akra
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)   ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği) Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 10:47 am

Makbul dualardan biri de, müminin, mümine gıyabında yaptığı duadır. Çünkü dua yapan insanın, yaptığı duada bir menfaati veya bir beklentisi yoktur. Bu sebeple ihlaslı ve samimidir. Herhangi bir beklenti olmadan, sırf mümin kardeşini düşündüğü ve onun ihtiyaçlarının giderilmesi için yapılan dua inşallah kabul edilir. Zaten O (c.c), Peygamberimizin ifadesi ile, “kendisine el açan hiç kimsenin elini boş çevirmez.”

Allah cc razi olsun bu duan icin,insaAllah senin ve tüm site sakinlerinin duasi daim olur.Dualariniza o kadar ihtiyacim varki kardeslerim kelimeler yetmez anlatmama.

ulvi ve haydar kerrar hocamız için (dua kardeşliği)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVI; HAYDAR KERRAR; HAVASSUL ESRAR VE EMIR SULTAN HOCALARIMIZ ICIN GÜNLÜK DUA EDELIM:
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİME HAVVASUL ESRAR ABİME HAYDAR KERRAR ABİYE
» haydar kerrar hocam sizi rüyamda gördüm
» Ulvi hocamız geri dönecekmi
» ULVİ HOCAMIZ BİR TANE ... İNANILMAZI BAŞARIYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM