iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi hocam ümidimi kaybetmek üzereyim, lütfen yardım edin

YazarMesaj
gamzedia
Yeni Üye

Yeni Üye

ulvi hocam ümidimi kaybetmek üzereyim, lütfen yardım edin Empty
MesajKonu: ulvi hocam ümidimi kaybetmek üzereyim, lütfen yardım edin   ulvi hocam ümidimi kaybetmek üzereyim, lütfen yardım edin Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 10:48 pm

Ulvi hocam. Size 1 Eylülde ulaşıp kişisel bilgilerimi vermiş ve eşimle boşanmak üzere olduğumuzu bildirmiştim. Sağolun sizde cevabınızda elinizden geleni yapacagınızı bildirmiş ve üzerimizde büyü olmayıp, yaşam musallatı olabilecegini bildirmiştiniz. Hocam şuan durum çok kötüleşti, eşimin gözü ne beni nede kızımı görmüyor, boşanma davası açacagını söyledi ve belkide açtı. Zaten 5 aydır ayrı yaşıyoruz, ben bu süre boyunca barışma ümidimi hiç kaybetmedim ama şimdi çok ümitsizim. Sanki eşim kendinde degil gibi, hiçkimseyi dinlemek istemiyor, sanki birşeylerin idaresi altında, kendini boşanmaya ve benim hakkımda olumsuz düşünmeye şartlandırmış. Beni ve kızımı çok seven eşim, şuan beni düşman gibi görüyor. Hocam ne yapacagımı bilemiyorum. Bu safhada benim yapmam gereken birşey varmı. Lütfen bana yardım edin. Aile huzuru ve eşin eve geri dönmesi için vefk yapıldığını duydum. Eger vefk yaptırmak günah degilse eşimin eve dönmesi ve barışmamız, aile huzurumuz için vefk yaptırmak istiyorum. Lütfen çok acil bana bilgi verin hocam. Allah sizden razı olsun.

ulvi hocam ümidimi kaybetmek üzereyim, lütfen yardım edin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HOCALARIM ULVİ HOCAM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN LÜTFEN BAKIN
» ulvi hocam lütfen yardım edin
» LÜTFEN YARDIM EDİN ULVİ HOCALARIM HAYDAR HOCAM EMİR HOCAM YADA BİR BAŞKASI
» ULVİ HOCAM YARDIM EDİN
» ulvi hocam yardım lütfen!!!!