iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ulvi Hocam beni sevindirdiniz

3 posters
YazarMesaj
511deniz
Normal Üye

Normal Üye
511deniz

Ulvi Hocam beni sevindirdiniz  Empty
MesajKonu: Ulvi Hocam beni sevindirdiniz    Ulvi Hocam beni sevindirdiniz  Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 9:49 pm

Selamün Aleyküm
dört yaşında bir oğlum var,bebekliğinden beri sürekli ateşeleniyordu,1.5 sene her ay penisilin yaptırdık.son 5 aydır sürekli ilaç kullanıyorduk.40 derece düşmek bilmeyen ateş,boğazındaki delikler ve delikleri dolduran iltihaplar.kusmalar,iştahsızlık büyüme sorunları,hastane ve iğnelerden kaynaklı psikolojik sorunlar ve astım alerjisi olduğu için ameliyatı kaldıramaz durumu.o kadar çok üzülüyordumki bu kadar ilacın böbreklerine zarar vereceğinden,konuyu Ulvi hocama yazdım.Allahım binlerce kez razı olsun.ben mesajımı okudu mu diye beklerken bu arada oğlumun boğazı yine iltihaplandı ateşi yükselmeye başlamıştıki,birden bire düzeldi.Allah sizi başımızdan eksik etmesin,gani gani razı olsun.beni sevindirdiniz Rabbim de sizi sevindirsin...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam beni sevindirdiniz    Ulvi Hocam beni sevindirdiniz  Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 11:28 pm

Allah Razı Olsun kardeşim Rab 'bim yenimizin Şİfasını ve Şifamızı Daim Etsin Amin, Cümle hastalarada Şİfa Nasip Etsin
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam beni sevindirdiniz    Ulvi Hocam beni sevindirdiniz  Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 12:58 pm

s.a hocam o.m yazdım bakarsanız sevınırım a.r.o
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam beni sevindirdiniz    Ulvi Hocam beni sevindirdiniz  Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 1:04 pm

ARO kardeşim okudum ve cevabını yazdım. Kalbinin güzelliğidir teşekkür ederim
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam beni sevindirdiniz    Ulvi Hocam beni sevindirdiniz  Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 1:11 pm

hocam yenı bır özel mesaj yazdım problemım devam edıyor hocam

Ulvi Hocam beni sevindirdiniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.
» ulvı hocam bu sefer benı bırakmayınız lutfen
» ulvi hocam beni unutmayın lütfen çok dardayım artık
» Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim
» KURTULUŞ sebebim ULVİ hocam ve ZALİM hocam ALLAH razı olsun.