iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.

+4
ömür
dua20
ulvi
fattoma
8 posters
YazarMesaj
fattoma
Yeni Üye

Yeni Üye

ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada. Empty
MesajKonu: ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.   ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada. Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 12:58 pm

Allahim dara dusmus butun mumin kardeslerime yardim etsin.hocam aylardir basinizi cok agrittim biliyorum.ama siz oylesine sabirlisinizki masaAllah.hocam esim beni ve bebegimi terketmisti ve gelmiyordu geri.ama simdi ogrendimki basi cok buyuk belada.istedigi halde gelemiyor bize.hatta bizi korumak adina..hocam benim gucum yetmez ama rabbim isterse ol derse cozulmeyecek dugum yok suphesiz.umudumu kaybetmek gibi bir gaflete dusmek istemiyorum.dualariniza ihtiyacim var.bu belanin uzerimizden kalkmasi ve esimin kurtulabilmesi icin,bize donebilmesi ve bu belalilarin islah olup bizi rahat birakabilmeleri icin dualarinizda akliniza gelmeyi umut ediyorum hocam.Allah ilminizi arttirsin bizi de nasiplendirsin insaAllah.mevlam razi olsun.
fattoma
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.   ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada. Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 5:03 pm

dua eden etmeyen tum kardeslerimden Allah razi olsun
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.   ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada. Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 5:23 pm

KIardeşim Allah Yardımcın Olsun, İnşaAllah durumlarınız düzelene kadar Dualarımızla beraber hep yanındayız..

Bize ara ara gelişmeler hakkında bilgi verirsen hoş olur
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.   ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada. Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 5:27 pm

3 fatiha 3 ihlas okudum inş rabbimizin kudruretiyle hal olur
ömür
Yeni Üye

Yeni Üye
ömür

MesajKonu: Geri: ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.   ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada. Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 5:33 pm

Allah´im yar ve yardimcininz olsun insallah fattoma kardes.
Rabbim insallah´hepimizin dualarini tez zamanda kabul eder ve sizde ailece tez zamanda rahata kavusursunuz insallah.
Dualarim sizinle, Allah kabul etsin insallah
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.   ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada. Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 5:58 pm

Bismillahirrahmanirrahim...

ALLAHIM sana gelen bu aciz kullarının dualarını geri çevirme...
tek çaremiz sensin RABBİM...
bizi içinde bulunduğumuz sıkıntılardan birtek sen kurtarırsın....
ALLAHIM hakkımızda hayırlısı ile bizi refaha çıkar
bizleri yeryüzündeki gökyüzündeki ve arasındaki her türlü kötülükten hepiimizi koru...
şüphesiz sen alemlerin RABBİSİN ve yarattığın her türlü varlığın özelliklerinden münezzehsin...
ALLAHIN bilirim ki sana sığınana zeval gelmez...
sen fattoma kardeşimin yuvasından her türlü kötülüğü uzaklaştır ve onları koru RABBİM...
RABBİMİZ sensin sen herşeyi bilensin ..
amin....
gülsüm
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.   ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada. Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 6:29 pm

Gerçeğin Sesi demiş ki:
Bismillahirrahmanirrahim...

ALLAHIM sana gelen bu aciz kullarının dualarını geri çevirme...
tek çaremiz sensin RABBİM...
bizi içinde bulunduğumuz sıkıntılardan birtek sen kurtarırsın....
ALLAHIM hakkımızda hayırlısı ile bizi refaha çıkar
bizleri yeryüzündeki gökyüzündeki ve arasındaki her türlü kötülükten hepiimizi koru...
şüphesiz sen alemlerin RABBİSİN ve yarattığın her türlü varlığın özelliklerinden münezzehsin...
ALLAHIN bilirim ki sana sığınana zeval gelmez...
sen fattoma kardeşimin yuvasından her türlü kötülüğü uzaklaştır ve onları koru RABBİM...
RABBİMİZ sensin sen herşeyi bilensin ..
amin....

Aminn Allah kabul etsin
fattoma
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.   ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada. Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 6:58 pm

Allah razi olsun hocam.insaAllah iyi haberler verebilirim size yakinda.bir mucize gibi geliyor bu durumdan kurtulmak.. dua20 kardesim Allah razi olsun.yuregine saglik.Rabbim hepimize yardim etsin insaAllah.
fattoma
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.   ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada. Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 7:01 pm

omur,gercegin sesi ve guldum kardeslerim.Rahman dualarimizi kabul eder insaAllah.Allahtan umut kesilmez.yureginize saglik.zor durumdaki tum kardeslerime en kisa zamanda feraha kavusmayi dilerim.amin..
fattoma
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.   ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada. Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 8:52 pm

hocam esim bana yazmis bu aksam.benden umudunu kes,turkiyeye artik donemem diye.bosanma icin gerekeni yap demis.ne yapayim bilmiyorum.
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.   ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada. Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 8:54 pm

fattoma kardeşim...
sen hocamıza eşinle ilgili orada olan ayrıntıları bir yaz bakalım özelden...
neyin ne olduğunu anlat ki ona göre yardımcı olur....
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.   ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada. Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 10:50 pm

Allah c.c. yardımcın olsun kardeşim. sizi bu sıkıntılardan kurtarsın.
isteğin olana kadar en az haftada 1 kere bu formülü yap
Allah ü Teala dan bir isteği olan kimse sabah namazından sonra bu duayı kıbleye karşı oturarak 100 kere okusun
eğer olmazsa bana lanet etsin der mukatil bin süleyman rahimallahü teala
(kaynaktan aynen aktarıyorum)
ayrıca bu dua ile hz. isa nın ölüleri dirilttiğide rivayet edilir kitaplarda

dua şudur
bismillahirrahmanirrahim
vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim
Allahümme inni es'elüke ya kadimü ya daimü ya ferdü ya vitru ya ehadu ya samedü ya hayyu ya kayyumü ya zel celali vel ikram
fein tevellev fekul hasbiyallahü la ilahe illa hu.
aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim

şu duayada devam et kardeşim
Sıkıntılı olduğun zaman ve kurtulamadığın zaman bu duayı her sabah 7 kere oku.
Allahü teala kısa sürede sıkıntıdan kurtarır. Borçluysa öder işsizse iş bulur.
Defalarca tecrübe edilmiştir. Çok önemli ve tesirli bir duadır.
Dua budur

Allahümme Ya Latif (7 kere) ya Allah edrikni bilütfikel hafiyyi ena muhtacün zelilün
Ve entel kaviyyül ğaniy. Allahümme ya seriul hisab ya şadidül ikab ya ğafur ve ya rahim
ve ya haliku külli şey in ya fatıris semavati vel ard. Ya falikel habbi ven neva falikel
isbahu ya veliyyül hasenat ya dafius seyyiat ya ğafirel hatiyyat ya satirel averat ya maniel
beliyyat ya mukilel aserat ya muhyil emvat ya münevvirel ardı ves semavat
(Hacetini Söyle) akdı haceti fi hazihis saate ya ilahel evveline vel ahirin ya bediüs semavati vel ardıne ya zel celali vel ikram. Ve sallallahü ala seyydina muhammedin ve alihi ecmain. Birahmetike ya samiüd dua ya erhamerrahimin. Bihürmeti muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmain. Ya Allah ya Allah ya Allah

islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.   ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada. Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 1:21 am

masallah havas hocama , yüce rabim ilmini daha da artirsin.
fattoma
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.   ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada. Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 1:33 am

havas hocam Allah razi olsun.insaAllah uygulayacagim.Allahim
saf kalple dua etmeyi nasip etsin insaAllah.
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.   ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada. Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 1:44 am

verdiklerim gerçekten pekçok kişi tarafından denenmiş vede faydalanılmış tesirli dualardır.
inşallah sizde yararlanıp sıkıntılarınızdan kurtulup
bizede dua edersiniz..
fattoma
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.   ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada. Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 2:41 am

hocam Allah razı olsun.takdir Allahın.inşallah hakkımıza en hayırlı şekilde kabul eder rabbim.inşallah sıkıntımızdankurtuluruz.ben ilgilendiğiniz için çok sevindim.Allah ilminizi arttırsın inşallah.

ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ulvi hocam beni unutmayın lütfen çok dardayım artık
» Ulvi Hocam beni sevindirdiniz
» ulvı hocam bu sefer benı bırakmayınız lutfen
» ARO ulvi hocam Sayende Çok Büyük Bir Dertten Kurtuldum !!!
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi