iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi hocam beni unutmayın lütfen çok dardayım artık

YazarMesaj
filiz
Yeni Üye

Yeni Üye

ulvi hocam beni unutmayın lütfen çok dardayım artık Empty
MesajKonu: ulvi hocam beni unutmayın lütfen çok dardayım artık   ulvi hocam beni unutmayın lütfen çok dardayım artık Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 8:30 pm

hocam hayırlı geceler bugün öğlen görüşmüştük akşam ilgilenicem demiştiniz..hocam sorunum eşimin öfkesi sonucu bu hallere geldik şimdi işe ailelerde karışınca iş çıkılmaz hal aldı.eşimde ailesinin etkisinde yaklaşık 2 aydırda ayrıyız yarın sonuca varcaz bizim patron arayı bulmaya çalışıyor ..inşallah barışırız hayırlısı ile ailelerde inşallah affedici olur..hocam emir hocamada mesaj attım olayı anlatan ve size ulaştırmasını istediğim...hocam ilgilenirmisiniz ben bu yuvanın kurtulması ve hayırlısı ile devam etmesini eşimin öfkesini yenmesini ve evine bağlanmasını diliyorum Rabbimden.zorları kolaylaştıran Rabbim inşallah benide selamete çıkarır.hocam Allah razı olsun.hayırlı ramazanlar

ulvi hocam beni unutmayın lütfen çok dardayım artık
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.
» ulvı hocam bu sefer benı bırakmayınız lutfen
» HOCALARIM ULVİ HOCAM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN LÜTFEN BAKIN
» LÜTFEN YARDIM EDİN ULVİ HOCALARIM HAYDAR HOCAM EMİR HOCAM YADA BİR BAŞKASI
» ulvi hocam, tükendim artık gücüm bitti