iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun

+3
türkislam74
sahra
mümine sultan
7 posters
YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun Empty
MesajKonu: Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun   Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 9:46 pm

s.a kardeşlerim ve kıymetli hocalarım, sizleri tanıdığım için rabbime ne kadar şükretsem azdır.kıymetli ulvi abim ne zaman yardım istesem yanımdaydı oğlum kaybolmuştu ben iki gözü iki çeşme ağlıyordum abimin duası ile 1saat sonra geldi. yine ulvi abimden oğlum için dua istedim ingilizceden 4 aldı oğlum benimde kolum ağrıyordu doktorlar sinir sıkışması var dediler ameliyat dediler ben korktuğum için erteledim elim o kadar ağrıyordu ki bileğim parmağım sızım sızlıyordu trırnağımı bile kesemiyordum dedim parmağım felç oldu galiba ulvi abim okudu ağrı azalmıştı fakat abimiz işlerinden yoğunluğundan gelemedi yerine emir abim okudu ağrımdan kurtuldum Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun Icon_smile ayrıca ellerimde ve ayağımda siğillerde vardı yaktırdığım halde tekrar çıkmışlardı onlarda söndüler

bundan 1 ay öncesinde sinir krizi geçirdim ağlama krizine girdim tansiyonum yükseldi ve haydar hocamızın duası ve sohbeti ile biraz kendime geldim ALLAH c.c razı olsun

sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır ne kadar dua etsem azdır benim kıymewtli kardeşlerim değerli hocalarım rabbim sizlerden razı olsun herbiriniz çok değerlisiniz inanınız ki bacınız ve kardeşiniz olmaktan gurur duyuyorum

biliyorum ki her sıkıntımda yanımdasınız ALLAHın izni ile desteğiniz için her şey için ALLAH c.c razı olsun

Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun 2190
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun Empty
MesajKonu: Geri: Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun   Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 9:56 pm

Geçmiş olsun Ablam inşallah birdaha böyle kötü günler yaşamazsın.AMİN.Rabbim onlara iki cihan saadeti nasip etsin.Bizim başımızdan eksik etmesin.Her sıkıntımızı onlara yazıyoruz en yakınımızdakilere bile anlatamadığımız sıkıntıları.çok şükür hayatımızda bize hiç bir karşılık beklemeden fedakar hocalarımız var.ELHAMDÜLİLLAH.
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun   Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 2:37 am

GECMIS OLSUN KARDESIM . YÜCE MEVLAM SIFANI VERSIN. HOCALARIMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN.
maviay
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun   Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 8:46 am

Ulvi hocamdan,Haydar hocamdan ve Emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun   Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 1:09 pm

Rabbim cümlemizden razı olsun güzel kardeşlerimiz ALLAH c.c için çalışıyorlar rabbim ilimlerini artırsın inşş. vesselam
filiz
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun   Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun Icon_minitimeC.tesi Ağus. 28, 2010 3:59 pm

haydar hocam,emir sultan hocam ulvi hocam bunca kardeşimize yardıcısınız Allah sizlerden razı olsun....banada yardımcı olurmusunuz..mesaj attım sizlere..Rabbim sizden razı olsun..
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun   Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 9:27 am

GÜNCEL.......
maviay
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun   Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 9:35 am

EVET TÜM HOCALARIMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun   Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 12:22 pm

güncel..........
maviay
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun   Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 12:27 pm

ALLAH tüm hocalarımızdan razı olsun.
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun   Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 2:50 pm

TÜM HOCALARIMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN İNŞALLAH AMİN.
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun   Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 1:21 pm

ULVİ HOCAM hiç bir maddiyat beklemen bana ne çok yardım ettiniz ALLAH SİZİ başımızdan eksik etmesim yardımlarınız için yetersiz kalır ama her şeyiçin teşekkür eder RABBİM den size saglıklı uzun ömür vermesini dilerimki bizim gibi sıkıntıda olan insanlara daha uzunnn seneler yardımcı olun inşallah ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN AMİNNN.

En son kübra2 tarafından Ptsi Eyl. 20, 2010 9:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sabahat
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun   Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 4:57 pm

selamun aleykum ben bu steye sizden yardim almak icin uye oldum ALLAH RAZI OLSUN sizden Herkeze hizir gibi yetisiyorsunuz Sizden Istegim Kizimin isi karsisindaki kisiyi telefonla satis yapmasi icin fakat kimseyi ikna edip satis yapamiyor patronuda seni isten aticam kimseye satis yapamiyorsun diyor su anda kizim hollandadan satin ev aldi evi odemek zorunda nisanli kismetse 5 ayda duyunumuz var yani satis yapmasi icin mecbur karsisindakini ikna etmesi lazim bu arada hollandacasida cok guzel telefonlarla insanlarla cok guzel konusuyor fakat satisa gelince yapamiyor kismetimi bagli bilemiyorum her zaman namazlarimdada dua ediyorum simdi sizden rucam ne yapabilirim HIZIR GIBI bizede elinizi uzatirsaniz ve yardimci olursaniz cok sevinicez allah razi olsun cevabiniz bekliyecem allaha emanet olun
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun   Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 1:37 pm

ALLAH RAZI OLSUN

Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RABBIM ULVI HOCAMDAN, HAYDAR HOCAMDAN, EMIR SULTAN ABIMDEN VE HAVAS HOCAMDAN GANI GANI RAZI OLSUN
» Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim
» EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun
» ALLAH razi olsun Ulvi ve Emir hocamdan,bana yardimci oldular en kötü animda..
» Allah-u Teala Ulvi Hocamdan haydarkerrar Hocamdan ve EmirSultan Hocamdan RazI olsun