iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun

+4
Havas-Hoca
Lamekan
kübra2
ykmz
8 posters
YazarMesaj
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun Empty
MesajKonu: EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun   EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 11:38 am

Gece gündüz bizim sıkıntılarımızla meşgul olan ve hayır duasını eksik etmeyen Emir hocamdan Allah razı olsun.. Rabbim ilmini artırsın iki cihanda da yüzünü ak etsin.. Amin..
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun   EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 1:51 pm

AMİNN kardeşim biliyormusun bazen düşünmeden edemiyorum bu kadar iyi insan olabilirmi? diye varmış vallahi hocalarım bunu gösterdi geç demeyiz erken demeyiz başımız her sıkıntıya girdiginde hocam dememiz vallahi yetiyor her namazda dua ediyorum onlara ALLAH HER İKİ CİHANDADA AZİZ EYLESİN. RABBİM başımızdan eksik etmesin inşallahhhhh amin.
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun   EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 3:21 pm

Amin inşallah
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun   EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 4:17 pm

ykmz demiş ki:
Gece gündüz bizim sıkıntılarımızla meşgul olan ve hayır duasını eksik etmeyen Emir hocamdan Allah razı olsun.. Rabbim ilmini artırsın iki cihanda da yüzünü ak etsin.. Amin..
amin.
Rabbim her daim razı olsun o güzel abimizden
kendisine ve ailesine ayıracağı vaktini burada bizlere ayırıyor. hemde hiçbir menfaat gözetmeksizin
o ne güzel insandır.

ykmz sendende Allah c.c. razı olsunki bu kadar ince düşüncelisin
beyazgece
Yeni Üye

Yeni Üye
beyazgece

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun   EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 4:54 pm

Emir sultan kardeşimin hakkını bende ödüyemem, her sıkıntılı anımda yetişmitir ALLAH razı olsun ondan ve sevdiklerinden. iyiki varsın güzel kardeşim
ikiuc
Yeni Üye

Yeni Üye
ikiuc

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun   EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 6:04 pm

Can abim benim,
Tam anlamıyla bir vefa timsalidir o. Ben kendimi unuttuğumda bile onun beni unutmadığına, kendisine aktardığım sorunlarımı kendi derdi bilip benim derdimle dertlediğine, bunlara çözüm adına yapılması gerekenleri cansiperane yaptığına ve bunu öz sorumluluğu kabul ettiğine , bir aile babası, iş güç sahibi bir insan olmasına rağmen kendine,eşine,çocuklarına ayıracağı vakitlerden fedakarlık ederek hepimizin yardımına koşulsuz ve karşılıksız koştuğuna, yaptığı hiçbir iyiliği başa kakmadığına, taleplerimizi arz ederken pek kusurlu davrandığımız nezaket çizgisinde ise kendisinin tam anlamıyla muhammedi ruhla affedici, ince, sabırlı

davrandığına hergün defaatle tanık olduğum alemi internette ve gerçek dünyada karşılaşılabilecek en beyefendi en ahlaklı en mübarek insanlardan biridir.
Allah'ın bir lutfu olarak gördüğüm sevgili abimden hergün Fetih/29 un tecellisini seyrediyorum.
Allah kendisinden pek çok razı olsun. Hakkınızı helal edin sevgili Emir abim.

islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun   EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 9:19 pm

Can abimden allah razi olsun . varolan ilmini daha da artirsin. Yolu allah yolu yolunu acik etsin.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun   EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 12:37 am

Selamün Aleyküm,Allah Razı Olsun kardeşlerim.Cenab-ı Allah her şeyi gönlünüze göre versin.Unutmayalımki her şey Hocalarımızda,bende hiç bir şey yok.Cenab-ı Allah Biz Mü'min Kullarını,Emir ve Yasaklarına Riayet Ederek Yaşayan,Yaşamaya Çalışan Kullarından Eylesin.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.

EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun
» RABBIM ULVI HOCAMDAN, HAYDAR HOCAMDAN, EMIR SULTAN ABIMDEN VE HAVAS HOCAMDAN GANI GANI RAZI OLSUN
» ALLAH emir hocamdan razı olsun
» Emir Sultan Abimden Allah Razi olsun
» Emir Sultan Abim Allah Razı Olsun Senden