iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ALLAH razi olsun Ulvi ve Emir hocamdan,bana yardimci oldular en kötü animda..

YazarMesaj
efsane
Yeni Üye

Yeni Üye

ALLAH razi olsun Ulvi ve Emir hocamdan,bana yardimci oldular en kötü animda.. Empty
MesajKonu: ALLAH razi olsun Ulvi ve Emir hocamdan,bana yardimci oldular en kötü animda..   ALLAH razi olsun Ulvi ve Emir hocamdan,bana yardimci oldular en kötü animda.. Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 3:46 am

ALLAHIM razi olsun sizden Ulvi ve Emir Hocam,bana kötü oldugum animda yardim etiniz,Insallah Rabbimde daima sizlere yardim etsin ve sizleri bizim basimizdan eksik etmesin asla,sizin vesileniz ile bizleri ihlas ve takva sahibi kullarindan eylesin Insallah..Amiin...

ALLAH razi olsun Ulvi ve Emir hocamdan,bana yardimci oldular en kötü animda..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun
» Allah-u Teala Ulvi Hocamdan haydarkerrar Hocamdan ve EmirSultan Hocamdan RazI olsun
» RABBIM ULVI HOCAMDAN, HAYDAR HOCAMDAN, EMIR SULTAN ABIMDEN VE HAVAS HOCAMDAN GANI GANI RAZI OLSUN
» ALLAH emir hocamdan razı olsun
» EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun