iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Allah rızası için yardım edin

3 posters
YazarMesaj
kanaryafeneri
Yeni Üye

Yeni Üye

Allah rızası için yardım edin Empty
MesajKonu: Allah rızası için yardım edin   Allah rızası için yardım edin Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 10:58 pm

selamun aleyküm,
hayırlı gecele hepinize. derdimi anlatmadığım bölüm kalmadı. umarım buarada birileri sesimi duyar. eşimden ayrıyırm. kaç tane hocaya bakım yaptırdıysam hepsi farklı büyülerden bahsetti. hepside türlü işlemler ayptı ama durumumuzda değişen bir şey yok. 1 yıldır ayrıyım eşimden. artık o kadar oldum ki büyü yok ta herkes beni kandırıyor zannediyorum. gerçketn büyü var mı, yok mu emin olamıyorum. hangisine inanacağımı inanın artık bilemiyorum. bana yardımcı olabilecek biri olursa gerçketn minnettar olurum. yani büyü yoksa ve benim eşimle bir araya gelmem hayırlı değilse inanın gelmeyeyim. yeterki bu muammadan kurtulayım istiyorum. Allah hepinizden şimdiden razı olsun.
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Allah rızası için yardım edin   Allah rızası için yardım edin Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 11:58 pm

Allah yardımcın olsun gercekten üzücü yaşadıkların. işte her yaşadıgımızı büyüye yormamak gerek der büyüklerimiz. hocamız yada emir abimiz ilginecektir, Allah kurtarsın
kanaryafeneri
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Allah rızası için yardım edin   Allah rızası için yardım edin Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:41 am

1 ayı geçkin süre önce yazdım şu ana kadar kimse ilgilenmedi yazdıklarımla üzülüyorum
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Allah rızası için yardım edin   Allah rızası için yardım edin Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 4:43 am

s.a kardeşim allah c.c yardımcınız olsun durumunuzu özelden ulvi abiye yazı n inşş. sizinle ilgilenecektir allahın izni ile metanetinizi toplayın bizim şer gibi gördüğümüz olayda da hayr vardır vesselam

Allah rızası için yardım edin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN.
» Allah rızası için yardım..
» Allah rızası için yardım
» Ulvi hocam Allah rızası için yardım edin!!
» ULVİ HOCAM ALLAH RIZASI İÇİN BANA YARDIM EDİN