iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yardim emir sultan can abim bir garibana yardım edebilrmisin

3 posters
YazarMesaj
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

yardim emir sultan can abim bir garibana yardım edebilrmisin  Empty
MesajKonu: yardim emir sultan can abim bir garibana yardım edebilrmisin    yardim emir sultan can abim bir garibana yardım edebilrmisin  Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:38 pm

Can abim bu garibana yardim ede bilirmisiniz ve kismetini aca bilirmisiniz allahin izni ile kisisel biligileride ve rahatsizliklarini öm olarak gönderdim
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: yardim emir sultan can abim bir garibana yardım edebilrmisin    yardim emir sultan can abim bir garibana yardım edebilrmisin  Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 5:37 pm

güncel
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: yardim emir sultan can abim bir garibana yardım edebilrmisin    yardim emir sultan can abim bir garibana yardım edebilrmisin  Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 10:20 pm

güncel
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: yardim emir sultan can abim bir garibana yardım edebilrmisin    yardim emir sultan can abim bir garibana yardım edebilrmisin  Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 10:46 pm

güncel

En son türkislam74 tarafından Ptsi Kas. 29, 2010 11:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: yardim emir sultan can abim bir garibana yardım edebilrmisin    yardim emir sultan can abim bir garibana yardım edebilrmisin  Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 10:56 pm

Vealeykümselam,Kardeşim vesile olmaya çalışıldı inş. bana durumu hakkında tekrar bilği verirsen sevinirim inş.Cenab-ı Allah Şafi İsmiyle Şifasını Tecelli Etsin.
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: yardim emir sultan can abim bir garibana yardım edebilrmisin    yardim emir sultan can abim bir garibana yardım edebilrmisin  Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 12:07 am

can abim bir garibani daha cok büyük SIKINTIDAN kurtarsin . iyiki varsin . bu gariban sen olmsaydinyillarca yasadigi SIKINTIYI.daha yillarca yasayacakti. tesekkür yazimi yarin yazacagim insallah.
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: yardim emir sultan can abim bir garibana yardım edebilrmisin    yardim emir sultan can abim bir garibana yardım edebilrmisin  Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 12:34 am

ALLAH razı olsun Emirsultan hocamdan o kadar temiz kalpliki kimseyi geri çevirmiyor RABBİM ne muradı varsa versin hocamm iyiki varsın ALLAHA emanet ol.

yardim emir sultan can abim bir garibana yardım edebilrmisin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emir sultan abim bir Öm var bakabilirmisiniz lütfen
» Emir sultan abim bir Öm var bakiniz lütfen
» Emir abi ileri derece alkolik ve musallat şüphesi olan bir arkadaşa yardım
» emir abi daha önce bir zavalliya yardim diye baslik yazmistim buna bakabilirmisniz temizmi yoksa tekrarlanma varmi
» ulvi abim allah rızası için yardım edermisin?