iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

salat-tefrciye yardım acill

3 posters
YazarMesaj
weell_miracle
Yeni Üye

Yeni Üye

salat-tefrciye yardım acill Empty
MesajKonu: salat-tefrciye yardım acill   salat-tefrciye yardım acill Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 9:29 pm

s.a herkesin miraç kandili kutlu olsun

değerli müslüman arkaşlarım hafta sonu yapılacak olan kpss sınavına giriyorum 1000 adet salat-ı tefriciye eksiğim var sizlerden bu mubarek geçenin hayrına yardımcı olmanızdır.
yardımcı olacak arkadaşlar cevap verirse sevinirim. yarın cuma namazına kadar yetiştirmem gerekli okuyacağınız duaların kat kat fazlasını cenabı allah sizede versin cenabı allah yardımlaşmayı sever selam ve dua ile kalın allaha emanet olun bu gecenin hayrına herkesin günahlarını cenabı allah affetsin
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: salat-tefrciye yardım acill   salat-tefrciye yardım acill Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 9:33 pm

Yardım edelim inşAllah kardeşim ama keşke daha önce deseydin.. Ben 200 tane okurum inşAllah..
weell_miracle
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: salat-tefrciye yardım acill   salat-tefrciye yardım acill Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 9:43 pm

tüm arkadaşlardan allah razı olsun yetiştiririz diye düşünüyorduk ondan böyle oldu cenabı allah ağzınızdan cıkan duaların karşılığnda sizleri nurla doldursun
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: salat-tefrciye yardım acill   salat-tefrciye yardım acill Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 11:38 pm

500 adet okurum inş.. ALLAH zihin açıklığı versin amin...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: salat-tefrciye yardım acill   salat-tefrciye yardım acill Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 4:18 pm

ykmz:200
rayiha:100
mümine sultan.500
toplam:800
kalan:200

salat-tefrciye yardım acill
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Toplam 52 kullanıcı online :: 6 Kayıtlı, 0 Gizli ve 46 Misafir
» yardim emir sultan can abim bir garibana yardım edebilrmisin
» Manevi Yardım Grubunun Üyeler Arasında Yardım Sıralaması