iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi hocam acill

2 posters
YazarMesaj
kelebek
Yeni Üye

Yeni Üye

ulvi hocam acill Empty
MesajKonu: ulvi hocam acill   ulvi hocam acill Icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 3:17 pm

ulvı hocam bana bakımda evlılık için 1 ay gibi demiştiniz dedıgınız zamanda karsıma biri çıktı ilk etepta hersey iyi iken birden nolduysa bıraktı bende anlmadım sebepte söylemıyo .ne kadar baglı bir insansam çöüzlmüyo .dularınız beklıyorum ne yapmalıyım tekrar bakım yapılırmı .bakarmısınız ulvı hocam.üzerimde ne varsa çözülmesi için yardım edermisiniz.
mustafa_tamer
Yeni Üye

Yeni Üye

ulvi hocam acill Empty
MesajKonu: Geri: ulvi hocam acill   ulvi hocam acill Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 10:15 pm

Sad
merhaba ulvi hocam. Adım tamer özdemir - 1977 uzerimde büyü ve bağ varmı diye bakmanızı istiyorum.
ben anne babam ve 2 kız kardeşimde de var olduğu söyleniyor.bir bakarsanız Allah cc sizden razı olsun.teşekkur ederim

ulvi hocam acill
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi
» ulvi abim acill
» ULVİ HOCAM SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN CAN HOCAM
» ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.
» KURTULUŞ sebebim ULVİ hocam ve ZALİM hocam ALLAH razı olsun.