iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ULVI HOCAMI ALLAH BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN

+2
türkislam74
narin
6 posters
YazarMesaj
narin
Yeni Üye

Yeni Üye
narin

ULVI HOCAMI ALLAH BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN Empty
MesajKonu: ULVI HOCAMI ALLAH BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN   ULVI HOCAMI ALLAH BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 12:39 am

Can hocam,

sizden allah gani gani razi olsun. 5 dakikada beni musallatlardan kurtardasiniz. Bu musallatlardan ne ibadetimi yapabiliyordum nede huzurum vardi. Namaz kilmayi birakmisdim dua etmeyide birakmisdim siz yine bana hizir gibi yetisdiniz sizin sayenizde beden ve ruh saglina kavustum insallah tekrar ibadetlerimi yapacagim. Allah var olan ilimizi artirsin. Rabbim sizi basimizdan eksik etmesin. Ayrica sizi yetisdiren anne babadan ve mübarek hocalardan allah razi olsun. Hepinizin ellerinizden öperim. 3 yasinda bebegiminde atesini düsürdünüz tekrar allah razi olsun. Iyiki varsiniz hocam Allaha emanet olun. Bana yardimda bulunan Nisra kardesimede cok tesekkür ederim allah razi olsun sizdende.
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: ULVI HOCAMI ALLAH BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN   ULVI HOCAMI ALLAH BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 1:34 am

KARDESIM GECMIS OLSUN:

HOCAM CAN HOCAM ALLAH SIZDEN RAZI OLSUN SIZ OLMASAYDINIZ BIZLER NE YAPARDIK ALLAH SIZIN ILMINIZI ARTIRSIN.

SIZ MANEVI ALEMIN SULTANISINIZ

AEO
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ULVI HOCAMI ALLAH BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN   ULVI HOCAMI ALLAH BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 8:47 am

Rab 'bim Şifamızı ve şifanızı Ahiret ve bu dünyalarımıza Hayr Olacak şekilde Daim Etsin Amin.

Kardeşim şifaya aradığınız vesilede, benim vesile olmama müsade vererek, bu hayırdan mahrum kalmama sebebiyet vermediğiniz için ben teşekkür eder, Allah Razı Olsun derim hepinizden ve hepimizden Amin
HARE
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: ULVI HOCAMI ALLAH BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN   ULVI HOCAMI ALLAH BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 9:20 am

Rab 'bim Şifamızı ve şifanızı Ahiret ve bu dünyalarımıza Hayr Olacak şekilde Daim Etsin Amin.
C.Allah her iki cihanda razı olsun efendim yürekten şükranlarımızla
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: ULVI HOCAMI ALLAH BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN   ULVI HOCAMI ALLAH BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 2:39 pm

AMİN AMİN AMİN.
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: ULVI HOCAMI ALLAH BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN   ULVI HOCAMI ALLAH BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 2:41 pm

AMİN AMİN AMİN AMİN AMİN AMİN AMİN AMİN AMİN AMİN AMİN AMİN AMİN AMİN AMİN AMİN

ULVI HOCAMI ALLAH BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ZALİM ABİ NURER HOCA TÜM ULVİ HOCALARA VE TALEBELERDEN ALLAH RAZI OLSUN ANNEM İYİ ÇOK ŞÜKÜR
» aciilll yardım edin ulvi hocam
» HAVAS HOCAMI VE ULVİ HOCAMI SEVENLER OKUSUN
» ulvı hocamı beklıyorum
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ALLAH NE MURADIN VARSA VERSİN ALLAH TUTTUĞUNU ALTIN ETSİN