iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü

+21
filiz
maviay
gökkuşağı
yazgüneşi
my_love
Explorer
Havas-Hoca
ykmz
gül-as
talebe1976
nisra
Emir Sultan
islam73
gespenst
garibullah
mümine sultan
Semihbaba4125
haydarı kerrar
paşa44
sahra
ulvi
25 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
my_love
Yeni Üye

Yeni Üye
my_love

Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 4:21 pm

selamunaleyküm..benimde sizden nacizane bir isteğim olacak sağlığımla ilgili. özel mesaj atmaya çalıştım fakat olmadı yeni üye oldum ve forumun kullanımını bilmiyorum.sorunumu buraya mı yazayım yoksa özel mesaj mı yazayım.?bana yardımcı olursanız sevinirim.Allaha emanet olun.
yazgüneşi
Normal Üye

Normal Üye
yazgüneşi

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 5:13 pm

Ve Aleyküm Selam kardeşim, Haydar Hocama (Ö.M.) Özel Mesaj bölümünden Sorununuzu yazın inşallah.....Selametle
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 8:13 am

Slm kardeşlerim yine hayırlı bir konu açılmış emeği geçen kardeşlerimden ALLAH c.c razı olsun iki dünyada aziz bahtiyar kullarında eylesin amin .
maviay
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 10:30 am

ULVİ hocam sizden ve HAYDARI KERRAR hocamdan ALLAH razı olsun.iyiki varsınız.
my_love
Yeni Üye

Yeni Üye
my_love

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 2:06 pm

maviay yardımın için teşekkür ederim Allah razı olsun.yeni üye olduğum için mesaj yazamıyorum galiba.Sad
maviay
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 2:42 pm

(maviay yardımın için teşekkür ederim Allah razı olsun.yeni üye olduğum için mesaj yazamıyorum galiba.)üyeliniz hayırlı olsunda ne yardımım oldu anlamadım?
my_love
Yeni Üye

Yeni Üye
my_love

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 4:28 pm

yazgüneşi ile karıştırdım kusura bakmayın:)
filiz
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 8:15 pm

hocam sizden Allah razı olsun...ben size özeldende mesaj atmıştım Allah razı olsun cevapta verdiniz.hocam eşim hala öfkeli ve kararsız aslında barışmak istiyor ama ailesinin baskında kalıyor.boşanmak istiyorum diyor.hiç yoktan yuvam yıkılıyor.ben istemiyorum Rabbime hayırlısı ile barışmayı eşimin bana karşı sevgi dolu olmasını yuvamın huzurla dolmasını eşimin öfkesini yenmesi için bolca dua ediyorum..yuvam hayırlısıyla kurtulur inşallah..Rabbim beni ona onj bana hayırlı kılsın inşallah.kalplerimizi birbirimize mühürlesin inşallah..hocam eşimin öfkesini yenmesi aile baskısından kurtularak kendi duygularıyla hareket etmesi ve kalbinde bana karşı sıcaklığın artması için dua edermisiniz hocam..eşim dönsün bana gelsin..ailerde dahil olmak üzere herkes affedici yapıcı olsun inşallah..hocam bana bu konuda yardımcı olurmusunuz bolca dua edermisini?Allah sizden razı olsun hayırlı geceler hayırlı ramazanlar
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 7:14 pm

güncel.........
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 10:44 am

s.a sayın hocalarım ve nynokta arkadaşlarım benim şöyle sorum olcak inşallah annemin migren agrısı vardı 7 fatiha okudum ve gecti inşallah dün yada öndügü gün köpegim bir haftadır yüreyemez halle gelmişti ayagından 7 fatiha okudum sabah baktım düzelmiş nezaman duru yani zor durumda olan varsa fatiha okuyuyorum geciyor ama neden böyle oluyor onu sorcaktım inaşşah
hocam eger bir ışık varsa kendimi yetiştirmek istiyorum dedemde vardı rahmetlik ARO
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 2:35 pm

HOCAM CVP BEKLİYORUM ARO
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 2:52 pm

Dua arkadaşım ne cevabı beklemektesiniz cevap hala gelmedi ise bu yaşadığınız olayı illa bir şekilde güçleriniz olduğunamı dayandıracaksınız unutmayın Anenizi ve Köpeğinizi sizin okuduğunuz Fatihanın hatrına Allah şifalandırmıştır ,Sende bir ışık olsaydı bunu farkedenler olurdu buna emin ol arkadaşım devamlı aynı şekilde istenimlerde bulunma lütfen selamla
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 3:08 pm

aro
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 3:10 pm

dua20 demiş ki:
aro

cümlemizden inşallah başka bir konuda yardımcı olabilirmiyiz sana mesela İslami bilgiler Namaz ve diğer ibadetler gibi bu kul için daha önemlidir inşallah selamla
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 3:18 pm

gespenst demiş ki:
dua20 demiş ki:
aro

cümlemizden inşallah başka bir konuda yardımcı olabilirmiyiz sana mesela İslami bilgiler Namaz ve diğer ibadetler gibi bu kul için daha önemlidir inşallah selamla

kahir kelak duası nedir acaba not aldım
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 3:21 pm

hayırdır nerden aldınız notu sitedemi yayınlanmış bu dua
sıla86
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 4:20 pm

Lütfen bana yardımcı olun.yıllardır cin musallatı problemim var çok halsizim.akşam yarın iş görüşmesine gidicem diorum ama sabah olunca halsizlikten isteksizlikten gidemiyorum.neredeyse 7 8 aydıor bakkaldan başka bi yere gittiğim yok evden çıkasım yook ben 1 yıl öncesine kadar hiperaktif derecesinde hareketli bir insandım.şimdi ise su içmeye giderken bile 40 kere düşünüyorum.ne olur yardım edin yoruldum artık.dayanacak halim kalmadı.hergün korunma duaları okuyorum okumadığım zaman uykumda rahatsız ediyorlar.sol tarafımda ağrı hep var geceleri daha şiddetleniyor.yol gösterin bana ne olur cevabınızı bekliyorum
yoncam
Normal Üye

Normal Üye
yoncam

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 4:25 pm

kardeşim haydar hocam stede değil ama ulvi hocam burada Allahın izniyle yardım eder inşaAllah ulvi hocama özel mesajlar ulaşmıyor emir sultan hocama ö.m at istersen Allah acil şifa nasip etsin inşaAllah amin
sıla86
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 8:13 pm

yoncam demiş ki:
kardeşim haydar hocam stede değil ama ulvi hocam burada Allahın izniyle yardım eder inşaAllah ulvi hocama özel mesajlar ulaşmıyor emir sultan hocama ö.m at istersen Allah acil şifa nasip etsin inşaAllah amin
Allah razı olsun
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 8:21 pm

sıla86 demiş ki:
Lütfen bana yardımcı olun.yıllardır cin musallatı problemim var çok halsizim.akşam yarın iş görüşmesine gidicem diorum ama sabah olunca halsizlikten isteksizlikten gidemiyorum.neredeyse 7 8 aydıor bakkaldan başka bi yere gittiğim yok evden çıkasım yook ben 1 yıl öncesine kadar hiperaktif derecesinde hareketli bir insandım.şimdi ise su içmeye giderken bile 40 kere düşünüyorum.ne olur yardım edin yoruldum artık.dayanacak halim kalmadı.hergün korunma duaları okuyorum okumadığım zaman uykumda rahatsız ediyorlar.sol tarafımda ağrı hep var geceleri daha şiddetleniyor.yol gösterin bana ne olur cevabınızı bekliyorum

Selamün Aleyküm,Kardeşim bana yarın durumunu yazarsan sevinirim inş.Cenab-ı Allah Şafi İsmiyle Şifanı Tecelli Etsin.
neptün
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 12:06 pm

ulvi (Ptsi Haz. 14, 2010 8:29 pm) demiş ki:
Bu bölümde İnşaallah sorun ve sıkıntılarınızı sevgili haydarıkerrar kardeşimize bahsedeceksiniz

Şunu unutmayın sevgili haydarıkerrar bizim bir kardeşimizdir ve bir insanın üzerindeki büyünün bozulmasını , sıkıntısının kalkmasını, cinin şeytanın uzaklaşmasını, hastalığının şifa bulmasını istemesi yeterlidir

O büyü İnşaallahu Teala kesinlikle bozulacak, cin şeytan uzaklaşacak, hastalık şifa bulmaya başlayacaktır

Insaallah

Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Hak Din İslamiyet ve Ehli Sünnet Dostları Yemin Bölümü
» Hak Din İslamiyet ve Ehli Sünnet Dostları Yemin Bölümü
» SİLİNEN....Hak Din İslamiyet ve Ehli Sünnet Dostları Yemin Bölümü
» ULVİ HOCAMA BAŞTA,,TÜM EHLİ SÜNNET MANEVİ YARDIM EKİBİNE İÇTEN TEŞEKKÜRLER
» Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı )