iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ilim icin yardim edin

+3
Emir Sultan
Semihbaba4125
Metafizik
7 posters
YazarMesaj
Metafizik
Yeni Üye

Yeni Üye

Ilim icin yardim edin Empty
MesajKonu: Ilim icin yardim edin   Ilim icin yardim edin Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 4:02 pm

Hayirli günler, ben bu foruma yeni üye oldum. Tam 9 yil önce rüyamda bana ilim ögrenmem icin isaret geldi. O gün bugündür ne kopabiliyorum ilimden, nede ilerliyebiliyorum. sunuda basta belirteyimmki ben ilmi ne merak icin, nede maddiyet icin ögrenmek istiyorum. Bir girdap gibi, okyanus gibi girmisim cikamiyorum tek basima. Rabime namzda yalvariyorum bana yardim etmesi icin. Bir sürü Riyazet, gece yarisindan sonra dua okumak, az uyumak, hep zikr cekmek vs.. yaptim bugüne kadar. Bende cok degisiklik var. Ama bana bu konuda bilgisi olan Allah icin elimden tutacak bir Alim olursa cok memnun olurum. Buraya herseyi yazmiyorum. Allah u teala beni bana ilmi ögretecek insani bulursam daha ayrintili anlatirim herseyi.

Allah razi olsun simdiden

Allah"a emanet olun

saygilar
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Ilim icin yardim edin   Ilim icin yardim edin Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 4:59 pm

İnşallah Ulvi Hocam Glince Size Yardım Eder Sabırla Bekleyin İnşallah
Metafizik
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ilim icin yardim edin   Ilim icin yardim edin Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 8:14 pm

Allah razi olsun
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Ilim icin yardim edin   Ilim icin yardim edin Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 8:23 pm

İnşaallah kardeşim aradığın Kamil-i Mürşidi bulursun.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.
Metafizik
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ilim icin yardim edin   Ilim icin yardim edin Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 7:55 am

Cümlemizden
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Ilim icin yardim edin   Ilim icin yardim edin Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 8:47 am

Rabbim gönlünüze göre versin ve hayırlı yolda sizi istediğiniz ilme ulaştırsın inş...
Metafizik
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ilim icin yardim edin   Ilim icin yardim edin Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 8:55 am

Allah razi olsun
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Ilim icin yardim edin   Ilim icin yardim edin Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 9:05 am

Kardeşim Allah yar ve yardımcın olsun inşallah seninde nasipleneceğin zamanı Allah sana yakınlaştırır.Zamanı gelmeden hiçbirşey olmaz bilirsin ,selamla
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Ilim icin yardim edin   Ilim icin yardim edin Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 1:07 pm

Ulvi abi geri döndü İnşallah yaknı zamanda sizle ilgilenicektir
Metafizik
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ilim icin yardim edin   Ilim icin yardim edin Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 1:19 pm

Allah razi olsun kardesim Ilim icin yardim edin Icon_eek
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Ilim icin yardim edin   Ilim icin yardim edin Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 1:29 pm

rabbim ilme olan muhabbetinizi artırsın kardeşim hangi ilmi kast ediyorsun müsbet ilimlermi kuran ilimlerimi kurandan neşet etmiş kemalat ilimlerimi. ilme amil olmak ilmin artmasına vesiledir ilme amil olmayanın ilmi faydasızdır. zaten ilim hizmet için rıza için öğrenilir öğretilir. ilim alimin dizinin dibinde ilk önce edep tahsili ile öğrenilir. rabbim kemalatınızı terakkinizi artırsın sizi takıldığınız girdaptan rahmetiyle selam sahiline çıkarsın.vesselam
Metafizik
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ilim icin yardim edin   Ilim icin yardim edin Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 4:00 pm

Allah razi olsun kardesim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Ilim icin yardim edin   Ilim icin yardim edin Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 7:39 pm

ilim ilim bilmektir

ilim kendin bilmektir

sen kendini bilmezsen

Ya nice okumaktır

metafizim İnşaallah umduğuna nail olursun, ama kendini bilmediğin müddetçe ilim diye bildiğin boş
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Ilim icin yardim edin   Ilim icin yardim edin Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 9:41 pm

cem demiş ki:
ilim ilim bilmektir

ilim kendin bilmektir

sen kendini bilmezsen

Ya nice okumaktır

metafizim İnşaallah umduğuna nail olursun, ama kendini bilmediğin müddetçe ilim diye bildiğin boş

tabi kendini bilmek ve kibir bu ince çizgiyi karıştırmamak gerekir
bazıları bu yazıyı yazar sonra kibrinden yanına yaklaşılmaz

Haydar hocamın öğrencisine laf söylemek size düşmez ulvi hocama laf söylemek asla haddiniz değil bu yazıları yazacağınıza birde haddinizi aşmamayı öğrenin
Metafizik
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ilim icin yardim edin   Ilim icin yardim edin Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 7:55 am

cem demiş ki:
ilim ilim bilmektir

ilim kendin bilmektir

sen kendini bilmezsen

Ya nice okumaktır

siz genel bir görüs ortaya atmissiniz, ben kendimi bilirim, ama Mürsidin olmazsa ilimde ilerleme olmaz. Iste sorun burda
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Ilim icin yardim edin   Ilim icin yardim edin Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 4:15 pm

ulvi abi geldi
Metafizik
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ilim icin yardim edin   Ilim icin yardim edin Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 6:44 pm

Zamanlar bir türlü denk gelmiyor Ilim icin yardim edin Icon_sad Ulvi Hocamla, Rabbim nasip ettiyse ins. denk gelecez, ayrica Allah razi olsun semihbaba4125 kardesim haber verdigin icin

Ilim icin yardim edin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yardım Edermisiniz
» Allah rızası için yardım edin
» ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN.
» ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN HOCAM.
» Ulvi hocam Allah rızası için yardım edin!!