iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi hocam sayesinde namazlarimi acisiz kiliyorum

5 posters
YazarMesaj
ötüken
Yeni Üye

Yeni Üye

ulvi hocam sayesinde namazlarimi acisiz kiliyorum Empty
MesajKonu: ulvi hocam sayesinde namazlarimi acisiz kiliyorum   ulvi hocam sayesinde namazlarimi acisiz kiliyorum Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 11:14 pm

Ben yaklasik 55yaslarinda bir bayanim.ULVI HOCAM bakim yapmadan önce,omuzlarimda ve ayak altlarimda agri ve en önemlisi dizlerimde sidetli agri ve sislik vardi..
Doktora gittim doktor dizinde menisküs var ve amilayat lazim yanliz ameliyattan sonra iylesme konusunda garanti veremem dedi.

ALLAH ULVI Hocami karsima cikardi.Hocam sorunlarimincok cok büyük kismini halletti.

önceden namaz killarken bu sistlik ve acidan diziminüstüne oturamiyordum. Aci icinde yamularak namazlari kiliyordum. keza günlük islerimi yaparkende dizmden dolayi yere bükülemiyordum. zorlayarak bükülürsem aci icinde kivraniyorumdum.
Omuzlarimdaki ve ayaklarimdaki acida dizimdeki aci birlesince hayat cekilmez oluyordu.

hocam bakim yapti . doktorun dizmde bulamadigi yeni seyler buldu . dizimde iltahip ve diz kaslarimda zedelenme buldu. yaptigi bakimlar sirasinda agri ve sistlik asama asama azaldi..
resmen agrinin ve sislerin azalip yokoldugunu asama asama gördüm.

simdi allahima sükür namazlarimi ve dualarimi normal bir insan gibi dizlmin üstüne oturarak kilyorum. hemde zorlanmadan. bundan büyük nimettmi olur. derlerya ceken bilr kiymettini.

ULVI HOCAM SAYESINDE TABIKI ÖNCE ALLAHIN IZNIYLE YENIDEN GENCLESTIM. SÜKÜR YARABIME.

ALLAH ULVI HOCAMDAN onu yetistiren anne baba ve bütün büyüklerinden razi olsun. onlara bu dünyada dert göstermesin ve ahirette mekanlari cennet olsun. iyik varsin ulvihocam size ALLAH uzun ve huzrrlu ömür versin. sen cok yasa insallah.
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: ulvi hocam sayesinde namazlarimi acisiz kiliyorum   ulvi hocam sayesinde namazlarimi acisiz kiliyorum Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 11:23 pm

ne güzel Maşaallah Allah şifanızı daim etsin
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: ulvi hocam sayesinde namazlarimi acisiz kiliyorum   ulvi hocam sayesinde namazlarimi acisiz kiliyorum Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 11:31 pm

Selamün Aleyküm kardeşim,Ablam inan sevindim Yüce Mevlam Hocalarımızdan Razı Olsun,bende senin gibiydim,Namaz kılamazdım,agrıdan Namaz kılmaya korkardım,Taburede veya çekyatta kılmayı düşünürdüm,Cami İmamı dahi bana taburede kıl derdi.Allah Razı Olsun Ulvi Hocamı buldum,bakım yaptı ve bende senin gibi şükürler olsun beş vakit namazımı Ağrısız,sızısız kılabiliyorum,Ablam halini çok iyi anlayabiliyorum.Ulvi Hocamdan Cenab-ı Allah'ım binlerce kere Razı Olsun ve Ulvi Hocamı yetiştiren Hocalarından.Cenab-ı Allah'ım İlimlerini arttırsın,başımızın tacı etsin,bizleri onlardan,onlarıda bizlerden ayırmasın.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN.
alaturca
Yeni Üye

Yeni Üye
alaturca

MesajKonu: Geri: ulvi hocam sayesinde namazlarimi acisiz kiliyorum   ulvi hocam sayesinde namazlarimi acisiz kiliyorum Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 11:35 pm

inanin cok sevindim adiniza. Senelerdir annemin diz agrilarina sahidim, dayanialcak gibi degil. keske benim annemin de acilari gitse Sad Annecigim de sandalyelerde kiliyor ve yürüyemiyor Sad
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: ulvi hocam sayesinde namazlarimi acisiz kiliyorum   ulvi hocam sayesinde namazlarimi acisiz kiliyorum Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 1:41 pm

maşallah allah başımızdan eksik etmesin

ulvi hocam sayesinde namazlarimi acisiz kiliyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi
» ulvi amcam sayesinde top oynayabiliyorum
» Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim
» ulvi hocam dualarinizda unutmayin beni can hocam.basimiz buyuk belada.
» ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM