iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar

+4
obsesif
gespenst
baron
ulvi
8 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar   Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 5:30 am

Gerçek yüzleri görün arkadaşlar

bize her türlü iftirayı atıpda Din Alimi kesilenlerin sıkıştıklarında yalan ve foyalarının açığa çıktığında nasıl hareket ettiğini ve nelere hizmet ettiğini görün

karakterlerini görün, çevrelerinin nasıl bir çevre olduğunu görün

Unutmayın Din'i konuşan değil öğreten lazım

Bizim kartalıankanın yazısına kendi talebelerimiz karşı çıktı nasıl edep vermişiz, hoca cemaatine uydu bize sallar oldu nasıl edep almış

işte fark bu

fark var halisle sahte arasında fark var

unutmayın kediler her zaman uzanamadığı ciğere miyavlar
baron
Banlı Uye

MesajKonu: Geri: Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar   Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 11:44 am

ulan .... ulan it miyavlayan konu acan sensin adi ayrıca kocamı cok istiyorsan yollayımda düzsün seni .... kasınmış ırza namusa laf eder olmuşsun ollum adanalı gibi yumuşak degiliz sen ve senin gibilere yeteriz senin gibi pisliklere yer verene yazıklar olsun senin gibi çakalın ardında durana yazıklar olsun senin gibi iti hoca belleyip ders alana yazıklar olsun nesin lan sen yolla cinin şeytanın hüddamın neyin varsa lafla ugraşma ispat ettt hadi
adım sevda
ana adım fadime
dogum tarihim 1970 varmı lan sende o ilim varmı lan sende o göt yok niye şerefsiz düzenbazsın cakalll

--------------------------------------------------------------------------
AR DAMARI CATLAMISLARA SESLENIYORUM BIZDEN VE HOCAMLARIMIZDAN UZUN DURUN BAZI YERLERI .. DIM CUNKU CİDDİ MANADA EDEBSİZ BİRİSİ BUNU YAZAN KISI BOLERINE UYMAYIN
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar   Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 1:19 pm

baron demiş ki:
ulan şerefsiz ulan it miyavlayan konu acan sensin adi ayrıca kocamı cok istiyorsan yollayımda düzsün seni götün kasınmış ırza namusa laf eder olmuşsun ollum adanalı gibi yumuşak degiliz sen ve senin gibilere yeteriz senin gibi pisliklere yer verene yazıklar olsun senin gibi çakalın ardında durana yazıklar olsun senin gibi iti hoca belleyip ders alana yazıklar olsun nesin lan sen yolla cinin şeytanın hüddamın neyin varsa lafla ugraşma ispat ettt hadi
adım sevda
ana adım fadime
dogum tarihim 1970 varmı lan sende o ilim varmı lan sende o göt yok niye şerefsiz düzenbazsın cakalll

senin kadınlığın bu kadar şu hitabına bak insanlar bilir bu hitap şekli kimlere ait ........biraz edebin kalmamış göğsünde yazıklar olsun yaradılışından utan be
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar   Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 1:28 pm

baron demiş ki:
ulan şerefsiz ulan it miyavlayan konu acan sensin adi ayrıca kocamı cok istiyorsan yollayımda düzsün seni götün kasınmış ırza namusa laf eder olmuşsun ollum adanalı gibi yumuşak degiliz sen ve senin gibilere yeteriz senin gibi pisliklere yer verene yazıklar olsun senin gibi çakalın ardında durana yazıklar olsun senin gibi iti hoca belleyip ders alana yazıklar olsun nesin lan sen yolla cinin şeytanın hüddamın neyin varsa lafla ugraşma ispat ettt hadi
adım sevda
ana adım fadime
sorması ayıp hangi kocanı, seni bu yazdıklarınla kabul ediyorsa o kocanın durumu belli

gerçek nikinle girsene bu kaçıncı nikin, birde bize çok niki var diye laf ederdin

ne o Adanalı diyorsun halkı tahrikmi ediyorsun, pravakatörmüsün kardeş sen yoksa bir yerden emirmi alıyorsun

sende hangi ilim olduğu yazdıklarından beli küfür ve ötesi,
Doğru bende o ilim yok ben bir kadehlik içki karşılığında beleş kadın değilimki

Arkadaşını söyle bana kim olduğunu söyleyeyim demiş Atalar , arkadaşım belli adam gibi adam haydarıkerrar niki

hocanızın arkadaşları belli işte sizlersiniz hadi
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar   Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 1:32 pm

ulvi demiş ki:
baron demiş ki:
adım sevda
ana adım fadime
sorması ayıp hangi kocanı, seni bu yazdıklarınla kabul ediyorsa o kocanın durumu belli

gerçek nikinle girsene bu kaçıncı nikin, birde bize çok niki var diye laf ederdin

ne o Adanalı diyorsun halkı tahrikmi ediyorsun, pravakatörmüsün kardeş sen yoksa bir yerden emirmi alıyorsun

sende hangi ilim olduğu yazdıklarından beli küfür ve ötesi,
Doğru bende o ilim yok ben bir kadehlik içki karşılığında beleş kadın değilimki

Arkadaşını söyle bana kim olduğunu söyleyeyim demiş Atalar , arkadaşım belli adam gibi adam haydarıkerrar niki

hocanızın arkadaşları belli işte sizlersiniz hadi

ahlaksızlar ya bide ahkam kesiolar ya sinir oldum abi yahaleti ruhaniyem bozuldu ya kudurdum vela hevla ya
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar   Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 4:40 pm

Abim aldırma zekaları yetmiyor beni taklit ediyorlar, benim onlara dediğimi bana demeye çalışıyolar

Birde adam olsalar tereciye tere satmasalar benden duyduklarını bana söylemeseler

Onun için canını sıktığına değmez boşver
obsesif
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar   Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 6:35 pm

Tövbe estafurullah,bu nasıl edep,terbiye ve üslup!Allah'ım hidayet versin.Müslüman bir kadınmı bu???????????????
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar   Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 7:13 pm

baron demiş ki:
adım sevda
ana adım fadime

merak etmeyin kardeşim bizim cin şeytan vs. işimiz yok. biz Rabbimin izniyle onlarsızda yapacağımızı yaparız sen hata ettin.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar   Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 9:50 pm

He he he İpini koparan geliyor.

Buyrun kardeşlerim,gelin.

Gel vatandaş gelllll.

Bizde İP çokkkkk.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar   Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 10:01 pm

Hocalarım sizlerden özür dilerim,beni affedin ama artık dayanamadım,her şeyin bir sabrı vardır,sabırında bir sınırı.
Daha önce yazdığım gibi ben bu yazılanları okurken dahi utandım.Ama bunu yazan bir bayan olduğu halde utanmadan yazıyosa artık ne diyebilirimki sadece Cenab-ı Allah'ıma havele ettim.
Ben ve sitedeki arkadaşlarım,hocalarım şeref... mişiz,peki başka sitede Din üzerine yazı yazıp yorum yapan bu bayan,bayan dersem hakaret etmiş olurum bayanlara,bayanlarda bizler gibi insan olduğu için ucu bizede dokunur,bu yüzden şeddeli diyeyim,şeddeli nin ne olduğunu kendisi anlar.
Yahu bu ne lahana,bu ne turşu,bu nasıl iş ben anlamadım.Başka sitede Din dersi vereceksin burdada geleceksin edepsizce,hayasızca konuşacaksın.
Ben gerçekten Ulvi hocamı olsun Haydar hocamı olsun bir kere daha takdir ettim,Vallaha gene iyi sabrediyorlar.Cenab-ı Allah'ım Sabırlar versin İlimlerini arttırsın.
Daha ne diyeyimki.

Cenab-ı Allah Yar ve Yardımcıları Olsun.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar   Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 2:11 am

ewet bende çok şaşırdım allah akıl fikir versin
Türk Boyu
Yeni Üye

Yeni Üye
Türk Boyu

MesajKonu: Geri: Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar   Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 7:17 am

şaşırma ehli sünnet , dilaverin ekibi. Ben onları yakınan tanırım , bunlar daha iyi halleri, hırıstiyan bile bunlardan daha insan daha şereflidir

Ne demiş Atalar kılavuzu karga olanın burnu b.ktan çıkmazmış

dilaveri hoca kabul edenden başka ne halt olur , anca böyle küfreden bol bol üren sokak köpeği olur
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar   Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 2:25 pm

baron demiş ki:
adım sevda
ana adım fadime

Arkadaşlar bunu yazan arkadaşınız artık hastanelerden çıkamıyor ne tesadüfse.

özel hayatı hakkında bilgi vermeyi kendime yakıştıramadığım için yazmıyorum.

Tanısanız zaten ......... anlarsınız
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar   Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 9:00 am

Evet dediğimizin ispatını ve şüpheli faaliyetler içinde bulunduklarını, para için iş yaptıklarını sonunda itiraf ettiler

Bakın bir tanesinin yazdığı

Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar Post_old 1 gün önce #83
ş....k..k.....
vbmenu_register("postmenu_19664", true);

Üye

Konular: 15

Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar Icon1

sevgili arkadaşlar uzunca bir süre ayrı kaldık buraya bir konu actım v yardım etmeye çalıştım ama gerek hastalanmam gerekse ev tasıma işleri cocuklar derken uzunca bir süre aranızda olamadım ama geri döndügümde ismini agzıma almaya tenezzül bile etmedigim bazı vatandaşlar benim bu yoklugumun kendilerinden bilmişler ve şekerkızı hasta ettik hastanelerden cıkamıyor diyerek kendileri ile ögünmüşler öncelikle rahatsızlıgım cocuklugumdan beri var ben epilepsi hastasıyım bu bir herinsan üşütür grip nezle vs olur bu gayet normaldir bu iki kimse kimseyi hasta edemez herşey yalnızca allahtandır bunu bilmenizi isterim ayrıca
benim tüm ailem cinci ben bu forumlarda atıp savuranlar kadar boş insan görmedim cünkü anlattıkları olaylar sadece uydurmaca forumda atıp savurdukları kadar eger ki iş yapsalar forum forum reklam entrika peşinde olmazlardı annem dayım amcam hepsi cinci ayrıca şuan cok büyük bir kitleye hitab eden ve reeldede söylediklerini birebir yapabilen ablam y........... hala yolunda devam etmektedir ve sanalda degil reldede gerek konya gerek avrupa gerek türkiyede dergahlarda ve diyanette yoluna devam etmekte ayrıca kalemi keskin namı ile yazılarını alabilmek için aylarca millet sıra beklemektedir hal böyle iken millet hacı hoca ararken hiç kimseye gelin ablam yapsın demedim ama tek bildigim varsa it ürür meydan yürür konyadan istanbula tasınacak olmam ve bu entrikalardan sıkıldıgımdan dolayı artık sitelere girmek istemiyorum sunuda iyi bilinki ne korktugumdan ne kactıgımdandır sadece midem bulandı yeterince hepinizi seviyor ve allaha emanet ediyorum saglıklı mtlu ve huzur dolu günler dilegimle elveda canlarım

Dikkat etmeniz gereken

1- Bize cinci, suflilerin etkisinde, ifrit kullanıyor diya aslı astarı olmadık iftira atıyorlardı bakın ne yazmışlar ( benim tüm ailem cinci, annem dayım amcam hepsi cinci ayrıca şuan cok büyük bir kitleye hitab eden ve reeldede söylediklerini birebir yapabilen ablam y....... hala yolunda devam etmektedir ve sanalda degil reldede gerek konya gerek avrupa gerek türkiyede dergahlarda ve diyanette yoluna devam etmekte ayrıca kalemi keskin namı ile yazılarını alabilmek için aylarca millet sıra beklemektedir

Yukarıda okuyun isterseniz bakın cinlerle iş yapan onlarmış. hemde tüm sülaleleri cinciymiş ama ne yazıkki bu cinci sülale ve kalemi keskin ablası y..... kardeşinin epilepsisini bir türlü tedavi edemiyor ve menevi işkencemizden koruyamıyor. Sahtekar ve şarlatanlıkları burdan belli.

Bakın bize şüpheli faaliyet diyorlardı kimmiş şüpheli faaliyet içinde olupta kanun dışı iş yapan belli oldu. Görün TC kanunlarına göre cincilik , üfürükçülük ve muska yazmak suçtur.

Bizi kanunsuzlukla suçlamaya kalkanların ne kadar kanunsuz olduğunu görün

Bizi para almakla suçluyorlardı Kİ TEK KİŞİDEN BİZ PARA ALMADIK MENFAAT SAĞLAMADIK AMA ONLARA DEDİKKİ SİZLER MİLYARLARI ALIYORSUNUZ. İŞTE İTİRAFLARI TÜM SÜLALE BABASININ HAYRINA CİNCİ DEĞİLYA, ABLASI Y..... NIN ALDIĞI PARALAR ORTADA ONLARI YAZSIN

Evet bunların davası şimdiya kadar sadece para davasıydı. Bizler internette 1000 den fazla insana fayda verdik herbirinden 1000 YTL ALAMAMIŞ OLSALAR EN AZINDAN 1.000.000 YTL kardan zarar etti bu insanlar. Zaten bize düşmanlık ve küfürleri bundandır. Ve görün menfaatleri için ne kadar yalancı, iftiracı ve düzenbaz olabildiklerini,

Bakmayın bir kişiden 1000 YTL değil çok daha fazla aldıklarıda oluyor ben cinden şeytandan korkutarak sende cin var şu var diye evini barkını sattırıp paralarını yedikleri insanlarlada muhatap oldum

Bunlar yüzü müslüman , dili küfürbaz içi ise maddeperest insanlar ve forumlar. Artık aklınızı başınıza alın ve titreyin kendinize gelin

Gelelim devamına

Reklam yapmıyorum demiş bu yazısı komple reklam aslında kendisi ye...ro..nın kardeşi değil ta kendisidir. Gerçek yüzü açığa çıkıpta millet kendinin ne mal olduğunu anlayınca böyle kıvırarakkurtarmaya çalışıyor.,

Çok kişiye demiştim bunlar sizlere inançlı gözüküyor, hocayız diye karşınıza çıkıyor, paranızı aldıktan sonrada salak diye alay ediyor. ( Ve özelikle İnananlar, Müslümanlar salak diye alay ediyor. Yoksa enel hakçı takılan s...w'un müdafasını niye ateistler yatıkı karanlık forumlardan biri olan l....'de. )

Ben böyle yapıyorsunuz insanları kandırıp arkasından salak diye alay ediyor dalga geçiyorsunuz dedim diye karanlık forum l... de yasaklanmıştım.,

İşte buda dediğimin doğruluğunun ispatı oldu, insanların yüzüne Allah Allah, içinden küfürler arkasından salak yerine koymalar,

Devam edecek olursak

Bizi birden fazla nikle suçluyorlardı gerçek nikini ve bize küfrederken kaç tane niki olduğunu , kullandığını görün

Vede şimdi yanlarında yer alıpta Evliyalara laf atılmaz diyen, devamlı Dinden Allah'tan dem vuran şarlatan evliya adayınınm küfürbaz bir cincinin oyuncağı olabilen ne kadar salak bir insan olduğunu görün

Görün kim birden fazla nik kullanıyormuş bize çok nik kullanıyorsunuz sahtekarsınız diyenlerin gerçekte kendilerinin ne kadar sahtekar ve iftiracı olduğunu

Ve biz hastanelerden çıkamıyor dedik bakın kendi ağzıyla itiraf etmiş çıkamıyor

Arkadaşlar artık görün, bize çok nik kullanıyorsun sahtekarsın deyip, şarlatan olduğumuza dair Allah'ı şahit tutan şerefsiz d..... k..... ın kendi formunda bu çok nik kullananları görmemezliğe geldiğini. Ve onlara sizlerde çok nik kullanıyorsunuz sahtekarsınız demesi gerekirken demeyip onlarla bir olup bizlere küfürler etmeye kalktığını

Hadisi Şerif'te Derki '' Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır '' Hakısızlık karşısında susmayı bırakın haksızlıkla bir olup, Allah'ı kendi yalanına şahit tutan, ama ağzından Allah, Din , Kitabı düşürmeyip gavs dedeyi eksik etmeyen sahte hocanın diliyle Dininin ne kadar farklı olduğunu ve şeytandan daha adi olduğunu

İçiyle dışının ne kadar farklı olduğunu ve kendi istek ve menfaati, kıskançlığı için doğrulara düşman olarak cincilerle ve yalancılarla bir olarak iftiralar atıp küfürler edebildiğini

Aslında özünün İslamiyetle hiç alakasının olmadığını

Dildeki Müslümanlığa kanan yahudi casusu lavrencelerin oyuncağı ve salağı olmaya ve kalmaya mahkumdur

Özel not : Bu insanın ardarda felaketler yaşadığını olayları Büyüklerine taşıyan Bir Kardeşimiz bize çok daha önceden söylemişti. Allah Razı Olsun kendinden ve Büyüklerinden. Şimdi Burda Onların Hakkını ve Emeğini İnkar Edemem.

Bu Babla Arkadaşımızın 15 gün sonra görürsünüz kim haklı çıkıyor kim eziyet görüyor lafı açığa çıkmış ve Büyüklerine Olan Güveninin Hak Olduğuınu Görmüş Olduk.

Arkadaşımız saygın ve itibar sahibi Bir İnsan Olduğundan kendinden Müsade Almadan Nikini Yazmıyorum Şimdilik

En son ulvi tarafından Çarş. Şub. 17, 2010 2:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar   Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 9:29 am

aklıma takılan bir konu oldu birden fazla nick almaak ne alaka bu aynen gözünün üzerinde kaş var demek olur
pes doğrusu başka bahane bulun bulabilirseniz...
yıpratma çalışmaları sanırım ulvi kardeşim üzülmeyin inşaALLAH
sahtekar sözü sanırım başka anlamda kullanılır buraya gelip küfredenlere ne demeli
ayrıca teşk. etmeniz gerekir siteniz reyting yapmış Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar Icon_wink
ulvi kardeşim üzülmeyin mevla sizin yanınızdadır inşaALLAH
by.nokta.com

gerçekten düzeyli bir site kuranlardan mevla razı olsun meyve veren ağaç taşlanırmış...

Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hadi arkadaşlar
» moderatör arkadaşlar lütfen yardım edin
» ulvi hocam,arkadaşlar dua edin bana
» Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum
» Arapçası iyi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen