iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hadi arkadaşlar

5 posters
YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

Hadi arkadaşlar Empty
MesajKonu: Hadi arkadaşlar   Hadi arkadaşlar Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 1:51 pm

Ya arkadaşlar artık şu genel forum bölümümüze bir hareket, bir canlılık getirin. Birkaç arkadaş hariç kimse ne bir yorum ne bir fikir yazıyor. Üye olup siteyi unutmayalım. ..Forumun, forum tadını yaşayalım. Şöyle siteye girdiğinizde " Bakalım yazıma ne yorumlar yapılmış" düşünsesiyle yaşayacağınız heyecandan mahrum kalmayın...Bir an önce katılımlarınızı bekliyorum.
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

Hadi arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Hadi arkadaşlar   Hadi arkadaşlar Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 2:03 pm

çok haklısın ablam.kimse çekinmesin,uzak kalmasın yorumlarını isteklerine güzelce yazsın...
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

Hadi arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Hadi arkadaşlar   Hadi arkadaşlar Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 3:34 pm

Tüm BYNOkTA ailesi modlarından bendeniz loyal özel işlerinden dolayı bu aralar güzel sitemizi aksatır oldum en kısa zamanda eskı performansıma donecegımı bıldırır selam ederım Smile Smile Smile
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

Hadi arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Hadi arkadaşlar   Hadi arkadaşlar Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 5:48 pm

Evet çok güzel bir düşünce mümine kardeşim diğer üyelerimizde yorumlarını artırabilir ,yorum yazabilir bu foruma daha bir renk katar hemde forumun kanını ısıtır.Umarım kullanıcılarımız bu isteğimizi dikkate alırlar sonuçta burada paylaşılacak çok konumuz var bu sayede paylaşımlar artarsa eğer her kardeşimiz kendini yalnız hissetmez ve bu çoğu kardeşimiz için bir nevi terapi olur

İnşallah paylaşımlarımız artar selam ve dua ile
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

Hadi arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Hadi arkadaşlar   Hadi arkadaşlar Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 9:48 pm

[quote="gespenst"]Evet çok güzel bir düşünce mümine kardeşim diğer üyelerimizde yorumlarını artırabilir ,yorum yazabilir bu foruma daha bir renk katar hemde forumun kanını ısıtır.Umarım kullanıcılarımız bu isteğimizi dikkate alırlar sonuçta burada paylaşılacak çok konumuz var bu sayede paylaşımlar artarsa eğer her kardeşimiz kendini yalnız hissetmez ve bu çoğu kardeşimiz için bir nevi terapi olur İnşallah paylaşımlarımız artar selam ve dua ile[/quote]

[quote="Mümine Sultan"][size=12]Ya arkadaşlar artık şu genel forum bölümümüze bir hareket, bir canlılık getirin. Birkaç arkadaş hariç kimse ne bir yorum ne bir fikir yazıyor. Üye olup siteyi unutmayalım. ..Forumun, forum tadını yaşayalım. Şöyle siteye girdiğinizde " Bakalım yazıma ne yorumlar yapılmış" düşünsesiyle yaşayacağınız heyecandan mahrum kalmayın...Bir an önce katılımlarınızı bekliyorum.[/size][/quote]

[size=24]Evet kardeşlerim kesinlikle hem fikirim...
Söylemek istemiyordum ama bu konu açılmışken söylemeden edemeyeceğim.
Epeydir dikkatimi çekiyor. İnsanımız buradan, buradaki muhterem hocalarımızdan Allah'ın (c.c.) izni ile karşılıksız yardım almış, fayda görmüşler. Bunuda sağolsunlar konu açarak veya sair forumlarda ifade ediyorlar.. Bakıyorum o kardeşlerimizin üyelik tarihine veya mesajı yazdığı tarihten sonra başka bir katılımını, paylaşımını göremiyorum! Her ne kadar haddim olmasada "Vefa" denen bir olgu olduğunu hatırlatmak istiyorum... Burada kimseden para, pul lstenmiyor! Gel kardeşim, arada bir uğra. Bir süre bağlı kal. Burada "ahlaksızlık ve sapıklık" hariç, eğlenceye kadar hemen her türlü konu var. Kendine uygun gördüğün konularda paylaşımlarda bulunarak buraya katkıda bulunursan, en azından "vefasızlık" etmemiş olur insan diye düşünüyorum...
Real yaşantımızda bile bizden işini görmek, halletmek için yanaşıp, sonrasında bize sırt dönen, bizi anıp sormayan arkadaşlarımıza, hatta akrabalarımıza bile gönlümüz kırılmıyormu?.. Onlara dilden sitem etmesekte kalben hoşnutluk duyduğumuzu söyleyemeyiz herhalde. Aynı durum burası için de geçerlidir düşüncesindeyim... Keza misafir olarak gelen, bağlanan kardeşlerimizinde aynı duyarlılığı göstermelerini bekliyorum. Eğer burada ilgilerini cezbeden, kendilerini buraya çeken konular var ise; Buyursunlar.
Buranın belirli prensipleri içerisinde paylaşımda bulunmaları inşaallah hepimizin manen faydasına olur... Son söz olarak Mevlana Celaleddin Rumi Hazretlerinin kelamını arzediyorum:
YAKLAŞ,
TANIŞ,
KONUŞ,
UZAKLAŞ.
AMA UŞAKLAŞMA!
(Aklımda böyle kalmıştı. Eksiğim veya istemeden yanlışım var ise avf ola)
Vesselam veddua...[/size]
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

Hadi arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Hadi arkadaşlar   Hadi arkadaşlar Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 7:30 pm

G Ü N C E L . . .

Hadi arkadaşlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hadi biraz eğlenelim......
» Hadi ßakaLım ßenim Nickim Ne Olsun
» Ablaların güzeli gökkuşağı hadi eller semaya diller aminlere canlar
» Gerçek Yüzleri Görün Arkadaşlar
» ulvi hocam,arkadaşlar dua edin bana