iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Arapçası iyi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen

4 posters
YazarMesaj
ziyankar
Normal Üye

Normal Üye

Arapçası iyi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen Empty
MesajKonu: Arapçası iyi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen   Arapçası iyi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 1:00 pm

Selam arkadaşlar bir dua var okumak istediğim fakat kitapta harekesiz verilmiş.Arapça bilmeme rağmen hiç hata yapmak istemediğim için duayı aldım bir tercümana götürdüm bir de rica ettim ki aynı zamanda harekelerini de koyuversin harflerin üzerine. Allah razı olsun 50 liramı aldı ama hem tercümeyi hem harekelemeyi yapıvermiş yalnız teslim aldıktan sonra gördüm ki duanın bazı kısımlarını harekelememiş atlamış ben de yanlış okumak istemediğim için şimdi çabalıyorum acaba tam kesin doğru okunuşu nasıldır diye bazı yerler var. Dün Haydar Hocama sordum Allah razı olsun yardımcı oldu fakat bir kısmı daha var dün kendisine soramamıştım. Şimdi Sizlerden ricam lütfen yardımcı olur musunuz?

اللهم انى أسألك بكل اسم سبق في علمك أنك لا تمنع من السؤال به طالبا ولا ترد من سأل به خاءبا أسالك ان تقضى حاجتى فيما أريد و ان تصحبنى بحسن العاقبة

Biraz daha var Haydar Hocam veya bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Bitince isteyen arkadaşlarla paylaşacağım inşaallah hem tercümesini hem orjinalini Allah razı olsun
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Arapçası iyi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen   Arapçası iyi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 11:46 pm

aynen haydar hocam gelince bakar İnşallah siz birde haydar hocama mesaj atın yinede
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Arapçası iyi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen   Arapçası iyi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 11:52 pm

kardeşim özelden sorunuzu cevapladım inşallah bakarsanız.vesselam
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Arapçası iyi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen   Arapçası iyi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 11:11 am

ziyankar demiş ki:
Selam arkadaşlar bir dua var okumak istediğim fakat kitapta harekesiz verilmiş.Arapça bilmeme rağmen hiç hata yapmak istemediğim için duayı aldım bir tercümana götürdüm bir de rica ettim ki aynı zamanda harekelerini de koyuversin harflerin üzerine. Allah razı olsun 50 liramı aldı ama hem tercümeyi hem harekelemeyi yapıvermiş yalnız teslim aldıktan sonra gördüm ki duanın bazı kısımlarını harekelememiş atlamış ben de yanlış okumak istemediğim için şimdi çabalıyorum acaba tam kesin doğru okunuşu nasıldır diye bazı yerler var. Dün Haydar Hocama sordum Allah razı olsun yardımcı oldu fakat bir kısmı daha var dün kendisine soramamıştım. Şimdi Sizlerden ricam lütfen yardımcı olur musunuz?

اللهم انى أسألك بكل اسم سبق في علمك أنك لا تمنع من السؤال به طالبا ولا ترد من سأل به خاءبا أسالك ان تقضى حاجتى فيما أريد و ان تصحبنى بحسن العاقبة

Biraz daha var Haydar Hocam veya bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Bitince isteyen arkadaşlarla paylaşacağım inşaallah hem tercümesini hem orjinalini Allah razı olsun

kardesim bittkten sonra bizde sevaplaniriz insallah.
ziyankar
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Arapçası iyi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen   Arapçası iyi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 6:38 pm

kardesim bittkten sonra bizde sevaplaniriz insallah.[/quote]

İnşaallah kardeşim gönderirim ne demek
ziyankar
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Arapçası iyi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen   Arapçası iyi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen Icon_minitimeC.tesi Haz. 12, 2010 6:41 pm

haydarı kerrar demiş ki:
kardeşim özelden sorunuzu cevapladım inşallah bakarsanız.vesselam

Haydar Hocam Allah razı olsun İnşaallah tercüme ettiğiniz kitap çıkınca alalım lütfen forumda haber verin bizlere hem Sizi bir nebze de olsa tanıma şansı buluruz eseriniz vesilesiyle tekrar Allah razı olsun çalışmalarınızda başarılar dilerim

Arapçası iyi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi lütfen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen
» lütfen yardımcı olun emirsultan hocam
» moderatör arkadaşlar lütfen yardım edin
» yenıyım hocam lutfen bı yardımcı olun allah razı olsun
» BABAM 6 AYDIR KAYIP LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLUN