iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum

+3
Rayiha arşınca
gökkuşağı
ByNoKTa
7 posters
YazarMesaj
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum Empty
MesajKonu: Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum   Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 12:30 pm

Her konu hakkinda bilginizin,ilminizin artmasini istiyor ve gerekli beyin devrelerinizin açilmasini istiyor ayrica algilama ve hifzetme kapasitenizinde güçlenmesini istiyorsaniz buyrun;

Rabbi Zidniy İlmen ve fehmen ve İymanen günlük 300
sayısız Ya Aliym
----------------------------------------------------------------------
Bu ismi okumaya devam ettinizde zihniniz inanılmaz şekilde açılıcak ve hafızanız kuvvetlenecek,okudunuz,gördünüz duydunuz hiçbirşryi unutmayacaksınız.ayrıca pek çoğumuzun istedii sahip olanlara imrendiği yeteneklerinizde inanılmaz deişikler olacak.mesela altıncı hissiniz fevkalade gelişecek devam durumunuza göre birçok sırlara vakıf olabilirsiniz olucak olaylar,ilk kez karşılaştınız birinin geçmiş ,gelecek bilgileri,zamanla istidanınınza göre hislerinizde gelişme olur.yanlız bu duaya son derece hürmet gösterip deeri bilinmelidir.bu dua idris alehisselamın esmai erbain(40 isimli duasının 6 ismidir)ayrıca devam ettiniz zaman muhiddin ibni arabi hz.ve şehabüddin sühreverdi hazretlerininde himmetini kazanmış olursunuz ve yardımlarnı görürsünüz.

"Yâ Gayyumu felâ yefutu şey'un min ılmihî ve lâ yeûduh" 40 gün gunde 27 kez

Ayrıca malı çalınan bir kimse pazartesi gecesi bu ismi şerifi 124 kere okur ve yatarsa gaib olan malın o andaki durumunu ve yerini görür.

Psişik güçlerin kuvvetlenmesi ve hızlı neticeler alınması için hatta hayy ve kayyum esmalarını belirli sayılarla zikretmek dua nın neticesini de hızlandırır.
BU DA ÖNEMLİ ZİKİR TÜRLERİNDENDİR BEYNİN 5 DUYU İLE ŞARTLANMASINI ÖNLER VE DİĞER DEVRELERİN AÇILMASINA YARDIMCIDIR,Zeka seviyesini,algılama gücünü ve daha bir çok ruhsal güçleri arttırdığı gözlemlenmiştir.

----------------------------------------------------------------------

Unutkanlıktan kurtulmak ve zekanın açılması için bu dua okunur.
(Bismillahirrahmanirrahim),

Ferdün, Hayyün, Kayyumun, Hakemun, Adlün, Kuddüsün. İyyake na'büdü ve iyyakenesta'in. İnna fetehna leke fethen mubina) Dokuz defa okunacak. (Ya kebirü entellezi la tehdil ukulü livasfi azameti.) Bin defa okunacak.
-----------------------------------------------------------------------
Bu ismi şerifi her gün (100) kere okumayı vird edinen kimseye Cenabı Hak esrarı hilkatın bir takım sırlarını keşif buyurur. Her tuttugu işin püf noktasını kendisine münkeşif olur (pratik Zeka) Kısa zamanda kalbınde ve dılınde Hikmet pınarları akmaya başlar. Bir mühendis ve mimar okumayı adet edinirse benzersiz harkulede eserler meydana çıkarır.
Ya mübdial Bedaıi lem tebğı fi inşaiha avnen min halkıh

Beyin ve ruhsal gücü geliştiren dua nin tamami
--------------------------------------------------------------------------------
Evet Bunlar Topladıgım Zikirler Sanırım Hepsini Aynı Anda Yaparsak Uçaçak Derecede Bi Zeka Acılımı Gercekleşir Hadı Hayırlısı
http://www.bynokta.com
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum   Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 12:09 pm

ALLAH c.c. razı olsunkardeşim slm ve dua ile.
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum   Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 12:22 pm

Allah razı olsun haydar hocamdan;esmalar hakkında bizleri gerekli açıklamayı ve uyarıyı yaptığı için...
Heja
Normal Üye

Normal Üye
Heja

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum   Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 12:47 pm

:
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum   Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 5:18 pm

Güncel !!!
memed
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum   Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 5:22 pm

Allah (c.c) Razı olsun Bende bunları arıyordum ...
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum   Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 5:25 pm

Rabbim Cümlemizden razı olur inşaallah
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum   Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 5:37 pm

maşaALLAH ...

ALLAH razı olsun...
MAVİL
Aktif Üye
Aktif Üye
MAVİL

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum   Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 5:53 pm

Allah (c.c) Razı olsun
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum   Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 3:13 am

güncel

Evet Arkadaslar Size Topladıklarımı Sunuyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arkadaşlar size fatihayı şerifenin havasını tavsiye ederim.
» Evet Diyenleri Linç Etmeli
» Ben sana yüreğimi sunuyorum..
» Emir Sultan kardeşimize teşekkürlerimi sunuyorum...
» Hadi arkadaşlar