iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tesekkur Ederim Ulvi Hocam

YazarMesaj
Hopeful
Yeni Üye

Yeni Üye

Tesekkur Ederim Ulvi Hocam Empty
MesajKonu: Tesekkur Ederim Ulvi Hocam   Tesekkur Ederim Ulvi Hocam Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 11:02 pm

Degerli Ulvi kardesim,

Bugun sizinle sohbet ederken bel agrimdan soz ediyordum. Burda bir cok insanin buyuk sorunlari oldugundan, bel agrima yardim istemeye cekinmistim. Nasil ve ne sekilde yaptiginiz bilemiyorum hocam. Ama ben istemeye gerek kalmadan bir anda taa Amerikalara uzanarak agrimi dindirdiniz. Allah sizden razi olsun. Dilerim birgun sizde karsiliksiz yaptiginiz bu iyilikler sayesinde mukafatlandirilirsiniz. Allah sizi basimizdan eksik etmesin...

Saygilar...

Tesekkur Ederim Ulvi Hocam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» teşekkür ederim ulvı hocam
» ULVİ HOCAMA TEŞEKKÜR EDERİM
» Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım.
» Ulvi Hocam Allah Razı Olsun Nasıl Teşekkür Ederim Bilmiyorum
» ulvi hocama teşekkür ederim, arkadaşlar sabredin hocam mutlaka ilgileniyo