iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım.

+4
ahmet 42
perebr
ulvi
huzur1
8 posters
YazarMesaj
huzur1
Yeni Üye

Yeni Üye
huzur1

Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım. Empty
MesajKonu: Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım.   Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım. Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 3:12 pm

Biraz önce dilim,beynim uyuşuyordu,chatte günlerdir takip ettiğim ,ama rastlayamadığım hocamı buldum,hemen ilgilendi,bu mucizeydi benim için,asıl mucize kafamda hocalarımın okumasıyla hiç ağırlık kalmadı,bedenim hafifledi,Beni bu siteyle ve Ulvi hocamla bütün diğer hocalarımla tanıştıran Allah'ıma şükürler olsun,hocamı ve yardımı geçen herkesi Allah peygamber efendimize komşu etsin,her iki cihanda ummadığınız güzelliklerle karşılaştırsın.Allah razı olsun.
huzur1
Yeni Üye

Yeni Üye
huzur1

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım.   Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım. Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 3:32 pm

Ey Allah'ım yoluma çıkardığn bu güzel insanlar için,onlara bu gücü verip bizlere yardımcı olmalarını sağladığın için sana,dualarıma cevap vermen için vesile yaptığım peygamber efendimize,yaşayan,yaşamayan Allah dostlarına,bu sitedeki dostlarına teşekkür ediyorum.
huzur1
Yeni Üye

Yeni Üye
huzur1

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım.   Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım. Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 7:01 pm

Ulvi hocam çetteki konuşmamızda problemleri büyüttüğümü söylemişti,sonrasında eşimle uzun bir konuşma yaptık,çok ağladı,pişmanlığını dile getirdi.Huzuruma katkılarınızı unutmayacağım hocam,bana manevi destek veren başta hocam ve diğer hocalarım hakkınızı helal edin,Allah nice dualar almanızı nasip etsin.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım.   Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım. Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 12:32 am

Kardeşim Allah Razı Olsun mutluluğunu daim Etsin ama lütfen Mümine Sultan ve semihbaba kardeşimide bu teşekküre eklemeyi unutma

Ve bu durumların okuma yapılmadan bu iki güzel kardeşimin Allahu Tealaya Dua Etmesinden sonra oluştuğunu yazki dostlar sevinsin, düşmanlar farkedip dost olsun İnşaAllah
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım.   Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım. Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 1:53 am

Allah razı olsun karşınıza hem bu dünyada hem ahirette çıkarsın inşallah
ahmet 42
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım.   Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım. Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 2:06 am

YÜCELER YÜCE SI ALLAH YAR VE YARDIMCILARI OLSUN INSALLAH IKI CIHANDA DA RAZI OLSUN HOCALARIMIZDAN SADECE ALLAH RIZASINI KAZANMAK ICIN YAPIYOLAR .RABBIM BIZLERI ONLARDAN AYIRMASIN .AMINNN
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım.   Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım. Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 2:11 am

Aminn Aminn Amiinn cheers
MaşaALLAH MaşaALLAH MaşaALLAHH
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım.   Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım. Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 7:04 am

Rab 'bim Şifanı Daim Etsin, Hepimizden Razı Olsun Amin kardeşim
huzur1
Yeni Üye

Yeni Üye
huzur1

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım.   Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım. Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 10:35 am

Mümine Sultan hocama,Semihbaba hocama,Dilek Hilal kardeşime huzuruma Allah'ın izniyle katkıda bulunup okudukları için,beni kafamdaki sıkıntılardan kurtardıkları için teşekkürlerimi iletiyorum.Allah ilimlerinizi artırsın,iki cihanda en güzel derecelere gelesiniz.Allah karşılıksız yaptığınız bu güzellikten dolayı size de işlerinizde kolaylık versin,Ulvi hocama da.Allah güç,kuvvet versin ki hayırlı işler yapmaya devam edin.Haklısınız hocam,isimleri vermedim,hocalarım haklarınızı helal edin bana.
huzur1
Yeni Üye

Yeni Üye
huzur1

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım.   Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım. Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 10:35 am

AMİN Hocam.
fattoma
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım.   Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım. Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 6:17 pm

cok cok sevindim.masaallah.Allah mutlulugunuzu daim etsin.Allah hocalarimizdan ve dua eden herkesten razi olsun.
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım.   Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım. Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 7:43 pm

maşaALLAH fattoma... nasıl sevindim bilemezsin....

ALLAH başta ulvi hocamızdan ve mümine sultan ablamızdan semihbaba kardeşimizden razı olsun...

RABBİM huzurunu daim kılsın inşaALLAH... Smile
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım.   Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım. Icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 9:52 pm

ulvi hocam ALLAH RAZI OLSUN. bende çok emeginiz var teşekkür ederim inşallah bizi unutmazsın hocammm Sad

Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVİ HOCAM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN MELEK HOCAM
» Allah razi olsun ulvi hocam sayenizde rahatladim...
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ZALİM ABİ NURER HOCA TÜM ULVİ HOCALARA VE TALEBELERDEN ALLAH RAZI OLSUN ANNEM İYİ ÇOK ŞÜKÜR
» ULVİ HOCAM SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN CAN HOCAM
» KURTULUŞ sebebim ULVİ hocam ve ZALİM hocam ALLAH razı olsun.