iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ULVİ HOCAMA TEŞEKKÜR EDERİM

YazarMesaj
kuzum
Yeni Üye

Yeni Üye

ULVİ HOCAMA TEŞEKKÜR EDERİM Empty
MesajKonu: ULVİ HOCAMA TEŞEKKÜR EDERİM   ULVİ HOCAMA TEŞEKKÜR EDERİM Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 11:42 pm

ULVİ HOCAM SİZE NE KADAR TESSEKKÜR ETSEM AZDIR ALLAH RAZI OLSUN İYİKİ ABİM OLARAK YANIMDASINIZ ÇOK TEŞŞEKKÜR EDERİM

ŞEYTAN BİLE BOŞ İNSANLA UĞRASMAZMIŞ HOCAMIZ YARDIM ETTİ 1 GUNDE RAHATSIZLIĞIN GEÇMESİNE VESİLE OLDU

TEŞEKKUR YAZCAM İÇİMDEN YAZMA YAZMA DİYE VESVESE VEREN ŞEYTANDAN CENABI RABBUL ALEMİN RABBİME SIĞINARAK YAZIYORUM

TEŞEKKÜR YAZMA BUTONU GÖZÜMÜN ÖNÜNDEYMİŞ ONU BİLE GÖREMEDİM NEDEN ACABA

VELİLER DİLLERİ İLE KONUŞMAZ KALPLERİYLE KONUŞUR BENDE LAF KALABALIĞI YAPMIYCAM
ÇÜNKÜ SİZDE BENİM VELİM SİNİZ BU NEDENLE BEN SİZİN KALBİNİZİN GUZELLİĞİNİ BİLİYORUM SİZDE BENİMKİNİ

ULVİ ABİ BEN SİZE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM O TEŞEKKÜRÜN GERÇEK ANLAMINI KÖTÜ KALPLE BAKANLAR ANLAMIYACAKLAR
ANLAMALARIDA MUMKUN DEĞİL ZATEN ÇÜNKÜ BU KONUDA KURANI KERİM DE AYET VARDIR.

Allah onların kalplerini ve kulaklarını mühürlemiştir Gözlerinin üzerinde bir de perde vardır Ve büyük azab onlaradır
[center]BAKARA SURESİ 7

MÜHÜRLÜ KALPLERİN BYNOKTADAKİ İNSANLARI ANLAMALARI MUMKUN DEĞİLDİR
ALLAH MUHURLU KALPLERİ İSLAH ETSİN ANLAMAZLAR ÇÜNKÜ ONLAR GÖZÜNÜN ÖNÜNÜ GÖRMEKTEN ACİZLERDİR

ULVİ HOCAMA TEŞEKKÜR EDERİM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulvi hocama teşekkür ederim kızım çok daha iyi..
» Tesekkur Ederim Ulvi Hocam
» ulvi hocama teşekkür ederim, arkadaşlar sabredin hocam mutlaka ilgileniyo
» HAYDARI KERRAR HOCAMA ULVİ HOCAMA EMİRSULTAN HOCAMA HAVVASUL-ESRAR HOCAMA TEŞEKKÜR.
» Hocama cok tesekkür ederim