iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ulvi hocam Allah rızası için yardım cin musallat oldu ne yapmalıyım

3 posters
YazarMesaj
tabacana
Yeni Üye

Yeni Üye

Ulvi hocam Allah rızası için yardım cin musallat oldu ne yapmalıyım  Empty
MesajKonu: Ulvi hocam Allah rızası için yardım cin musallat oldu ne yapmalıyım    Ulvi hocam Allah rızası için yardım cin musallat oldu ne yapmalıyım  Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 3:35 pm

Ulvi hoca bana cin musallat oldu ne yapmalıyım zor durumdayım bedene girdi vesvese yapıyor daha önce konu açmıştım cevap alamadım formda herkezin açtığı konular silinmiş burası Ehli Sünnet Manevi Yardım Hattı ( Allah Rızası İçin Yardımlaşma bölümüyse neden cevap alamıyoruz ulvi hoca sana özelden mesaj attım ama yanıt alamadım zor durumda olanları böyle cevapsız bırakmayın
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Ulvi hocam Allah rızası için yardım cin musallat oldu ne yapmalıyım    Ulvi hocam Allah rızası için yardım cin musallat oldu ne yapmalıyım  Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 8:19 pm

Selamün Aleyküm kardeşim sohbet alanına gel inş. vesile olmaya çalışalım.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.
tülin
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi hocam Allah rızası için yardım cin musallat oldu ne yapmalıyım    Ulvi hocam Allah rızası için yardım cin musallat oldu ne yapmalıyım  Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 2:08 pm

ULVİ HOCAM SİTEYE YENİ ÜYEYİM BAKIM YAPTIĞINIZI OKUDUM BAZI ARKADAŞLAR SİZE YAZMAMI SÖYLEDİ BAKIM YAPTIRMAK İSTİYORUM ÇOK KÖTÜ DURUMDAYIM HEM İŞİM BOZUK HEM YUVAM DAĞILMAK ÜZERE CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM. ALLAH RAZI OLSUN

Ulvi hocam Allah rızası için yardım cin musallat oldu ne yapmalıyım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulvi hocam Allah rızası için yardım edin!!
» ulvi hocam Allah rızası için yardım istiyorum
» ULVİ HOCAM ALLAH RIZASI İÇİN BANA YARDIM EDİN
» ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN HOCAM.
» ulvi abim allah rızası için yardım edermisin?