iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi hocam Allah rızası için yardım istiyorum

2 posters
YazarMesaj
beyzam
Yeni Üye

Yeni Üye

ulvi hocam Allah rızası için yardım istiyorum Empty
MesajKonu: ulvi hocam Allah rızası için yardım istiyorum   ulvi hocam Allah rızası için yardım istiyorum Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 5:05 pm

ulvi hocam öncelikle rabbim sizden razı olsun.Hocam benim eşimle sorunlarım var ve yıllardır üstümde cok ağırlık var sürekli uyumak istiyorum her zaman bitkin ve yorgunum Allah rızası için bana yardım edermisiniz Rabbim sizlerden razı olsun iki cihanda yüzünüzü güldürsün inşallah.
beyzam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam Allah rızası için yardım istiyorum   ulvi hocam Allah rızası için yardım istiyorum Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 8:13 pm

......
beyzam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam Allah rızası için yardım istiyorum   ulvi hocam Allah rızası için yardım istiyorum Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 3:23 pm

Guncel
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ulvi hocam Allah rızası için yardım istiyorum   ulvi hocam Allah rızası için yardım istiyorum Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 4:14 pm

Rab 'bim Şifa Nasip Etsin kardeşim, İnşaAllah bugün akşam sohbet alanında bakacağız

Orda olursan sevinirim
beyzam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam Allah rızası için yardım istiyorum   ulvi hocam Allah rızası için yardım istiyorum Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 4:21 pm

Allah razi olsun hocam

ulvi hocam Allah rızası için yardım istiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulvi hocam Allah rızası için yardım edin!!
» ULVİ HOCAM ALLAH RIZASI İÇİN BANA YARDIM EDİN
» Ulvi hocam Allah rızası için yardım cin musallat oldu ne yapmalıyım
» ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN HOCAM.
» Ulvi Hocam Yardım İstiyorum