iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:)

4 posters
YazarMesaj
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:) Empty
MesajKonu: TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:)   TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:) Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 12:29 am

Ben hocamı 1 yılı aşkın zamandır tanıyorum. bır yaz akşamı evde siteleri gezinirken rast geldim. Gelmemle bır cok sıkıntım kökten çözüm buldu  yanı benımde hayatım ulvı hoca öncesı ve sonrası dıye ayrılıyor. Bunlar gerçeğin ta kendısı. Olmayan bıorsey olmjuş gıbı buraya YAZILMAZ bizde. Cunku para gıbı bır derdımız yo Allaha şükür. Hocam herseyı karsılıksız sunar bilmem anlatabildim mi.

Benım abim gecen aylarda işinden istifa ettı. Öncesınde hocam a danıstım etmesın dedı ama ettı işte malum hersey olucagına varır. Ama hcoam etmesın kötü olur dedı. Kötü ne kelıme haylı kötu oldu. hergun bu pişmanlıkla yaşamak cok zor. Şimdi iyi bır şirkette mühendıs ekibıne katıldı. Bundan öncede bı iş fırsatı cıktı . hocamın dedıgı gıbı yapsaydık, bu şansı degerlendırmeyı bılseydık sımdı abım bölge müdürüydü Sad

Şimdi ben hangı bir teşekkürümü yenılıyım. Yanı madem siliyosunuz gerceklerı de mı siliceğinizi sanıyorsunuz. Aynı seylerı denıden yazmasını elbet biliriz. Hayır yazık size aynı şeylerı yeniden duyucaksınız. Size psıkolojık destek sağlamak lazım. Malum bünyenız kaldırmıyor sizi bu ugurda haker bıle yapmış.
Annem 33 yıllık panık atak hastasıydı. Yıllarca aynı sehre tıkılıp kalmıştı. İlaç tedavısı gördu lakın yınede yola cıkamazdı. Halıyle benımde cocuklugum ve genclıgım annem yüzünden dört duvar arasında gectı. Ne kötu kaderdırkı annemın hastalıgı bendede çıktı. Bende evden cıkamaz oldum. Allaha şükür hocamla karsılaştım da aılecek hayatımız değişti. Benım panık atagımıda alması 5 dakıka sürmedı maşallah. Tatıle gıdebıldık hemen o yaz. Ordada abım hastalandı anlamadık neyı var. Hemen hocama denızden cep msnden ulaştım sagolsun hastaneye gıdene kadar yardımcı oldu ve tespitlerıde cok yerınde cıktı maşaAllahh.

Yanı gunluk hayatta hocamın yardımını ve destegını o kadar cok göruyorum kı şimdi hangı bırını yazayım. Hocamın destegı ömürlük. Insana bır kere selam versın, uguru sürüyor ömür boyu. O ınsanlıga sunulmuş bır hazıne. Degerını bılenlerle karsılaştırsın Onu ınsallah. Gerçekten mucızenın adı ulvı hocam :)hocamın ilmini anlatmaya tarıfler kifayetsız kalır.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:)   TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:) Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 12:31 am

TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:) AroTABIKI YİNE TEŞEKKÜR:) AroTABIKI YİNE TEŞEKKÜR:) AroTABIKI YİNE TEŞEKKÜR:) ClappingTABIKI YİNE TEŞEKKÜR:) ClappingTABIKI YİNE TEŞEKKÜR:) ClappingTABIKI YİNE TEŞEKKÜR:) Clapping
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:)   TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:) Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 12:41 am

sagol mümine canım Smile amın
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:)   TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:) Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 1:44 am

alalh arzı olsun canım ağzına sağlık, hepimizn hayatında bu form öncesi ve sonrası diye ayrılır oldu, nefes alabiliyosak , rabbim bu hocalarımızı bize vesile ettiği için alıyoruz.
kıymetlerini bilelim teşekkür az bile hocalarıma. sonunda ulvi abim sayesinde tamamen temizlendim Smile artık sabır kısmı başladı ama bana söz verdi sabır kısmım hızlı gececek Smile canım abim benim
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:)   TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:) Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 1:49 am

canım benım senden de ınsallah. maşaallah hocama. sende feraha kavusursun ınsallah tez vakıtte ınsallah canım
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:)   TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:) Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 1:52 am

Lja demiş ki:
canım benım senden de ınsallah. maşaallah hocama. sende feraha kavusursun ınsallah tez vakıtte ınsallah canım

Allah razı olsun, işte bu duaları ve kardeşliği kimse bozamaz, Rabbim bizi özel toplamış ben buna inanıyorum, hocalarrımızı başımızdan eksik etmesin
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:)   TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:) Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 1:53 am

degılmı ama. şükür ki biz özelız cheers
Amin eksık etmesın insallah bıze bagıslasın
kuzum
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:)   TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:) Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 2:46 am

ALLAH SENDENDE RAZI OLSUN LJA KARDEŞİM SİTEMİZ İÇİN VERDİĞİN HİZMETLER BU İTLERİN GÖZÜNEMİ NEREYE İSE Bİ BATIYOR
ANCA İT GİBİ (GİBİSİ FAZLA) UR UR ÜRÜYORLAR

BU FİRAUNUN SOYLARINI ALLAH ISLAH ETSİN NE DEYİM
kuzum
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:)   TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:) Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 5:20 am

...

TABIKI YİNE TEŞEKKÜR:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lja'dan yine teşekkür
» Ulvi Hocama Yine Teşekkür
» Yine ben LJA :)
» Efendimize hakaret var yine :(
» Bacım yine ağlıyor ...