iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ulvi Hocama Yine Teşekkür

2 posters
YazarMesaj
gülsüm
Normal Üye

Normal Üye

Ulvi Hocama Yine Teşekkür Empty
MesajKonu: Ulvi Hocama Yine Teşekkür   Ulvi Hocama Yine Teşekkür Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 12:02 pm

Ben kendi bencilliğimle kendimi ve evliliğimi düşünürken Ulvi Hocamdan yardım istedim.. Kayınvalidemin diz problemi vardı yaklaşık 10 gün kadar önce doktoru ameliyat dedi ki tek çözümü ameliyattır rahatsızlığının kurban bayramından sonra ameliyatı planlıyorduk gidip aktardan bitkisel bir krem aldım annem kullanıyordu ve dizinde çok rahatlama olduğunu ameliyata gerek olmadığını söylemeye başladı.Heralde ameliyattan korkuyor dedik ama yok korkmuyordu bitkisel krem mucize gibiymiş dedik hatta 5 kutu kadar alıp kendi annemede verdim Smile Meğer keramet kremde falan değilmiş Ulvi Hocam bana şifa uygulaması yaparken kayınvalidemin rahatsızlığını görüp onada vesile olmuş ve bunu söylemedi bile sonradan farklı bir şekilde öğrendim. yaptıklarıyla övünen bir insan olsa sana şunuda yaptım bunuda yaptım diye başına kakar insanın.. Rabbim Ulvi Hocamdan onu yetiştiren Hocalarından Ulvi Hocamın talebelerinden Ulvi Hocamın ailesinden binlerce kez razı olsun iki cihanda da yüzleerini güldürsün İnşaAllah... Onu anlatmaya kelimeler yatmez O'na teşekküre kelimeler yetmez...
ozlenen81
Yeni Üye

Yeni Üye

Ulvi Hocama Yine Teşekkür Empty
MesajKonu: Geri: Ulvi Hocama Yine Teşekkür   Ulvi Hocama Yine Teşekkür Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 3:26 pm

ulvi hocam benim pcdemki sorunu biliyorsunuz sayın hocam ... yazamıyorum başlık açamaıyorum size teşekkürlerimi iletmek için sadece bu şekilde açılan forumlara cevap yazabiliyorum hocam annemin rahatsızlığı biraz daha iyi durumda gece olunca biraz dizleir ağrıyor ve nefes darlığı çekiyor babam anneme henüz ayrılmayalım gibi bir şey dememiş beni haberdar edin demiştiniz sayın hocam bilginize arz eder hayırlı günler dilerim

Ulvi Hocama Yine Teşekkür
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYDARI KERRAR HOCAMA ULVİ HOCAMA EMİRSULTAN HOCAMA HAVVASUL-ESRAR HOCAMA TEŞEKKÜR.
» ulvi hocama teşekkur
» Ulvi Hocama teşekkür
» ulvi hocama tesekkur
» ulvi hocama teşekkür