iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yine ben LJA :)

2 posters
YazarMesaj
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

Yine ben LJA :) Empty
MesajKonu: Yine ben LJA :)   Yine ben LJA :) Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 6:41 pm

Bugun abimle güzel bir gun gecırdık, yüregımız umutla çarpıyor bugun cunku sabah abımı yarın tekrar görüşmeye çağırdılar. yarın bizim için buyuk gün Smile

Oturduk bi yerde, hayatımız film şeridi gibi geçtı gözümüzün önünden. yaa dedık Rabbım insanı bir halden alır bır hale koyar. bugunlerı yaşıyacagımız hıc aklımıza gelmezken işte bugunlerı yaşar olduk. her olay karşışında durup düşünmek, nerede hata yaptık analiz etmek gerek. üstünde düşünmeden geçmemek gerek, bunu ben ne için yaşıyorum, nasıl bir hata yaptım ki Rabbım benı böyle uyarıyor. derde tasaya yenilip teslım olsak dahi farkındalığımızı kaybetmemeliyiz.

kendımızce dersler çıkardık, tövbelerımızı yenıledık yürekten. işte bir fırsat cıktı karşımıza, bir umut...

Sonra Ulvi hocamızın kulaklarını çınlattık, yaa dedık bizim bi ulvi hocamız var, Rabbim izin verdiğince elinden geleni yapan bir can dostumuz var. sorunlarımızı kendı sorunları gibi telakki eden, ilmini bizim için seferber eden bir abimiz... bu başlı başına bir zenginlik... bir şans.. kimse kusura bakmasın ben böyle görüyorum cunku bunu tastikliyen çok şey yaşadım. hocam iyilik gizli kalmalı. ama bazı olaylar ve kimseler yüzünden amma deşifre olduk... neyse netıce de gurur duyulucak şeyler. dediğim gibi ben teşekkür etmekten yoruldum, sen yardım etmekten yorulmadın Allah razı olsun gani gani, her fırsatta sana minnetimi göstermekten mutluluk duyarım. ben senın yaptıkların netıcesınde yazıyorum bunları. benım sadece bir tane güzel huyum var o da nankör olmamam herşeyin farkında olmam, ben şahsen bana yapılan iyiliği de unutmam kötülüğü de ... senden kimse kötülük asla ama asla göremez bu bir gerçek lakin bu yazdıklarım ne eksık ne fazla, lütfen kimse yazılarımı abarttığımı düşünmesın.

"Bana bir harf ögretenın 40 yıl kölesi olurum" diyen Hz. Alidir. bız bu ögretıden böylesi bir kültürden geliyoruz. sana saygı duymak insanlığın bir gereğidir. sen yıllarını verdın bu ilim için, biz ise Rabbime şükürler olsun ki senın vesılenle 5 dakikada kurtuluyoruz senın vesilenle. biz hazıra konuyoruz, tek yaptığımız sıkıntımızı yazmak. şimdi sana sevgı saygı duymayayım da kime duyayım, haliyle benım de sana saygım sonsuz, iyiliklerinin zaten bedelini biçemem, bunu ölçücek bir icad henuz bulunmadı. İyiki varsın, Allah seni yaratmış, bir ilim vermiş ve bizlere yardımcı olman için göndermiş. hamdolsun bu günümüze.

Yukarda bahsettıgım gibi yarın bızım için buyuk gün, belki sevınıcez belkı üzülücez. yarın çıkıcak karar, netıcede ailecek sana duydugumuz mınnettarlıgımızı değiştirmez. biliyorum ki sen elınden gelenı yaptın ilmin dahilince. Ama işte Rabbbimin takdiri... dilerse kabul eder dualarımızı dilemezse etmez, münacatlarımızı başka türlü bir kapı açarak kabul eder. ama umuyorum ki bır hüzün yaşamayız. çünkü ailecek aynı çatı altında olmak bizim için paha biçilemez...şair ne güzel demiş; "çok hasretlık çektim bağrım eziktir" işte ben artık hasretlıklerde daha fazla nefessiz kalmak istemiyorum. saygılarımla...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Yine ben LJA :)   Yine ben LJA :) Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 12:05 am

İnşaallah Lja İnşaallah

Allah Razı Olsun kahraman yürekli, vefakar cefakar temiz yürekli arkadaşım.

Sende bu dünyanın çirkefliğine kafa tutacak ve bu çirkefliğe uymayarak temiz kalacak kadar yürek var.

Maşaallah Rab 'bim Bozmasın seni Amin. İki cihandada mutlu etsin Amin
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Yine ben LJA :)   Yine ben LJA :) Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 4:49 am

hocam teflon etkisi uyguluyorum. yanı kötülükler çirkinlikler karşısında içime işlemeden kalbıme degmeden üstümden akmasını saglıyorum. kalbımın kirlenmesine izin vermemek en büyük gayem. hala bır umudum var bu dünyadan yana. nasıl ki sen böyle kötü bir zamana denk geldın demek hala mucizeler güzellikler olabılıyor

Yine ben LJA :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lja'dan yine teşekkür
» Bacım yine ağlıyor ...
» Abim Yine İşe Girdi Müdür Olarak:)
» Efendimize hakaret var yine :(
» ULVİ HOCAMIZA, KARDEŞİMİZE YİNE TEŞEKKÜRLER