iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ULVI HOCAM A TEŞEKKÜR EDERİM

2 posters
YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

ULVI HOCAM A TEŞEKKÜR EDERİM Empty
MesajKonu: Geri: ULVI HOCAM A TEŞEKKÜR EDERİM   ULVI HOCAM A TEŞEKKÜR EDERİM Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 12:32 am

ULVI HOCAM A TEŞEKKÜR EDERİM AroULVI HOCAM A TEŞEKKÜR EDERİM ClappingULVI HOCAM A TEŞEKKÜR EDERİM ClappingULVI HOCAM A TEŞEKKÜR EDERİM Clapping
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

ULVI HOCAM A TEŞEKKÜR EDERİM Empty
MesajKonu: Geri: ULVI HOCAM A TEŞEKKÜR EDERİM   ULVI HOCAM A TEŞEKKÜR EDERİM Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 1:34 am

ben mayıs veya nisan ayından beri bu formdayım, ALLAH razı olsun, ulvi abime, haydar abime, havasa abime, mümine ablama, asaf abime, katip abime, cüneyt abime... onlar beni yanlzı bırakmadılar kuyudan çektiler, annem babama biel giremediği kuyuya onlar girdiler...
canlarım benim...

ULVI HOCAM A TEŞEKKÜR EDERİM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» teşekkür ederim ulvı hocam
» teşekkür ederim ulvı hocam
» Tesekkur Ederim Ulvi Hocam
» Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım.
» Ulvi Hocam Allah Razı Olsun Nasıl Teşekkür Ederim Bilmiyorum