iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili..

3 posters
YazarMesaj
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili.. Empty
MesajKonu: s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili..   s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili.. Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 4:09 pm

s.a. hocalarım.benim kardeşim olan ve sitede üye olan yaralı aşık .zor durumda.kendisinin size çok selamları var.dua bekliyor sizden inşallah.Allaha emanet olun ...
http://ilimhoca.tr.gg/
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili..   s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili.. Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 5:32 pm

güncel.....
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili..   s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili.. Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 5:35 pm

ilim hoca demiş ki:
s.a. hocalarım.benim kardeşim olan ve sitede üye olan yaralı aşık .zor durumda.kendisinin size çok selamları var.dua bekliyor sizden inşallah.Allaha emanet olun ...

yarali asik kardesimize gecmis olsun bir kac defa msnde yazistik .iyi bir kardesimiz. insallah tez zamanda sagligina kavusur.
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili..   s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili.. Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 5:40 pm

islam73 demiş ki:
ilim hoca demiş ki:

yarali asik kardesimize gecmis olsun bir kac defa msnde yazistik .iyi bir kardesimiz. insallah tez zamanda sagligina kavusur.

Allah razı olsun kardeşim.sağlık değilde iş yeriyle ve özel hayatıyla ilgili sıkıntıları var.inşallah tez vakitte düzlüğe çıkar.hamd olsun rabbimize...
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili..   s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili.. Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 6:03 pm

allahima sükürler olsun kardesim ben saglik olarak düsünmüstüm.onun icin dua edecegim.
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili..   s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili.. Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 6:08 pm

islam73 demiş ki:
allahima sükürler olsun kardesim ben saglik olarak düsünmüstüm.onun icin dua edecegim.

korkulcak bir olay yok inşallah kardeşim.geçenlerde midem için dua okuyan sendin inşallah.iyiyim şükürler olsun.birazdaha kendimi tanıyım sana teşekkür mesajı yazıcam inşallah Wink
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili..   s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili.. Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 6:16 pm

ilim hoca demiş ki:
islam73 demiş ki:

korkulcak bir olay yok inşallah kardeşim.geçenlerde midem için dua okuyan sendin inşallah.iyiyim şükürler olsun.birazdaha kendimi tanıyım sana teşekkür mesajı yazıcam inşallah Wink

Rahman razi olsun kardesim ayrica abinizede selam söylersiniz. size dua eden sitenin abisi ve benim örnek aldigim can abim emir sultan di ,ona mutlaka iyi olunca tesekkür yaziniz. o iyi olan herseye layik tir vesselam
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili..   s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili.. Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 6:27 pm

islam73 demiş ki:
ilim hoca demiş ki:
islam73 demiş ki:

Rahman razi olsun kardesim ayrica abinizede selam söylersiniz. size dua eden sitenin abisi ve benim örnek aldigim can abim emir sultan di ,ona mutlaka iyi olunca tesekkür yaziniz. o iyi olan herseye layik tir vesselam
doğru kardeşim.inşallah iyi olayım yazacağım emir sultan kardeşime Wink
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili..   s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili.. Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 9:13 pm

dualarımız her zaman yaralıaşık kardeşimledir.
güzel bir kardeşimizdir.
Allah c.c. skıntılarını gidersin.
amin
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili..   s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili.. Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 9:17 pm

Havas-Hoca demiş ki:
dualarımız her zaman yaralıaşık kardeşimledir.
güzel bir kardeşimizdir.
Allah c.c. skıntılarını gidersin.
amin
Allah razı olsun hocam...

s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim
» LÜTFEN YARDIM EDİN ULVİ HOCALARIM HAYDAR HOCAM EMİR HOCAM YADA BİR BAŞKASI
» SİZLERLE YOLUMU KESİŞTİREN RABBİM'E ŞÜKÜRLER OLSUN... ULVİ HOCAM,HAYDAR HOCAM VE EMİR SULTAN'A YÜREKTEN TEŞEKKÜRLER...
» ULVİ HOCAM,HAYDAR HOCAM VE EMİR SULTAN'A YÜREKTEN TEŞEKKÜRLER...SİZLERLE YOLUMU KESİŞTİREN RABBİM'E ŞÜKÜRLER OLSUN...
» s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli