iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli

2 posters
YazarMesaj
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli Empty
MesajKonu: s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli   s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 4:54 pm

s.a. ulvi abi.abi dün Allahım kabul etsin yeminimi ve başvurumu yaptım inşallah.lakin abi bende havashocam gibi para kazanmaktayım yaptığım formüllerden.hem ücretsiz yaptıklarım oluyor hemde para kazandıklarım oluyor abi.sen daha iyi bilirsin abi gören bilen insansın şükür rabbime.sana karşı yalanım olmaz abi.sana ters bir durum oluşsun istemem açıklama gereği duydum sayın abim.Allahıma emanet ol abi...
http://ilimhoca.tr.gg/
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli   s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 4:57 pm

Allah Razı Olsun kardeşim şeffalik ve dürüstlük her zaman güzeldir. Önce hoca sıfatının önünden efsun kelimesini lütfen kaldır güzel bir nik bul değiştirelim İnşaAllah

Efsun büyü ve sihir anlamınada gelir , Din 'en haramdır
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli   s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 5:00 pm

tamm hocam inşallah burdan belirtirim.Ervah-ı ardıye olsun hocam.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli   s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 5:04 pm

efsuncuhoca demiş ki:

kardeşim Ervahı Ardiye hocamı olsun sadece ervahı ardiyemi, hoca nikinde kalacak önüne güzel bir isim bul sana zahmet. Ervahı ardiye hoca olsun diyorsan olabilir, yoksa başka bir şey bul

En son ulvi tarafından Cuma Kas. 26, 2010 5:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli   s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 5:06 pm

ulvi demiş ki:
efsuncuhoca demiş ki:

kardeşim Ervahı Ardiye hocamı olsun sadece4 ervahı ardiyemi, hoca nikinde kalacak önüne güzel bir isim bul sana zahmet. Ervahı ardiye hoca olsun diyorsan olabilir, yoksa başka bir şey bul

Ervahı ardiye hoca olsun ulvi hocam.Allah razı olsun Smile
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli   s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 5:13 pm

Kardeşim sen büyü ve sihri seviyorsun galiba. ervahı ardiye şimdi araştırdım sihrin sekiz çeşidinden biriymiş

Bu son hakkın ya bu içindeki haram isteğini yıkarsın yada bana talebelik için boşa yazma bana

Ben sihirbaz ve büyücü yetiştirmem

Sihirbaz ve büyücülerin Allah Rızasıyla işi yoktur
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli   s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 5:19 pm

ulvi demiş ki:
Kardeşim sen büyü ve sihri seviyorsun galiba. ervahı ardiye şimdi araştırdım sihrin sekiz çeşidinden biriymiş

Bu son hakkın ya bu içindeki haram isteğini yıkarsın yada bana talebelik için boşa yazma bana

Ben sihirbaz ve büyücü yetiştirmem

Sihirbaz ve büyücülerin Allah Rızasıyla işi yoktur

hocam ben tam anlamını bilemmiş olabilirim .özür dilerim.benim içim kötü değildir abi.banasiz bir nick verin inşallah.memnun olurum.
haram yok abi içimde..saygılar Sad
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli   s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 5:25 pm

Allah Razı Olsun kardeşim, İnşaAllah bakalım o zaman
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli   s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 5:27 pm

ulvi demiş ki:
Allah Razı Olsun kardeşim, İnşaAllah bakalım o zaman
inşalah hocam.sizden de.kalbim acıdı ama olsun size karşı saygım sonsuz Smile
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli   s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 7:04 pm

hocam yeni nickim için teşekkürler Smile

s.a.ulvi hocam talebelik ile ilgili...önemli
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ulvı hocam ve talebelık
» ulvı hocam ve talebelık
» s.a. ulvi hocam ve haydar hocam yaralı aşık la ilgili..
» ulvı hocam acıl cok cok önemlıannemın amelıyat meselesı ıle ılgılı son durum
» ULVİ HOCAM BABAMLA İLGİLİ KONUDA BANA YARDIM EDİN.