iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

COOOOOOOOOOOOK Tesekkür ederim hocam,

YazarMesaj
ömür
Yeni Üye

Yeni Üye
ömür

COOOOOOOOOOOOK Tesekkür ederim hocam, Empty
MesajKonu: COOOOOOOOOOOOK Tesekkür ederim hocam,   COOOOOOOOOOOOK Tesekkür ederim hocam, Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 12:24 am

Beni bu zamana kadar dinlemekle ve bana yardimci olmak icin harcadiginiz o degerli zamaninizi, Mevlam size her sanise´si icin,
size 1000 yillik cennet hayati yasamakla mükelleflendirsin insallah.
Allah´im insallah size hayatta ve ahirette yasanacak en güzel seyler neyse, onlari yasatsin
Rabbim sizden razi olup, sizleri tüm kötülüklerden korusun ve caninizi sikabilecek en ufak ve basit oolaylardan bile, sizi uzak eylesin.
Gönlünüz daima ferah ve huzurlu olsun.
O tertemiz ve güzel kalbiniz ise zaten iyilikle ve nurla dolmus tasmis .

Hocam öyle degerlisiniz ki, bu Dünya´da tüm altinlari bir araya toplasalar yine sizin zerre degeriniz ille kiyaslayamazlar.

Sizi cok ender rastlanan hatta numune insanlardan birisisiniz.

Yürüdügünüz yollarda ayaklarinizin altina serilsem, yinede hakkinizi ödeyemem.

Rabbim sizi en sevdigi kullarindan ve Peygamber efendimizin en sevdigi insanlardan, birisi eylesin insallah.

Hocam siz Mümkemmel, harikulade ve nadide insanlardan birisiniz.
En önemlisi Örnek bir Sahsiyetsiniz, ne mutlu sizi taniyabildigim icin, Rabbime binlerce sükürler olsun

COOOOOOOOOOOOK Tesekkür ederim hocam,
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tesekkur Ederim Ulvi Hocam
» teşekkür ederim ulvı hocam
» teşekkür ederim ulvı hocam
» Ulvi Hocam çok teşekkür ederim,Allah razı olsun çok rahatladım.
» Ulvi Hocam Allah Razı Olsun Nasıl Teşekkür Ederim Bilmiyorum