iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )

+12
siyang
Emir Sultan
islam73
Gerçeğin Sesi
islambol
kübra2
mümine sultan
gespenst
memed
kuzum
nisra
ulvi
16 posters

Astral seyahat kaldırılsınmı kaldırılmasınmı
Kaldırılsın
Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Poll_left100%Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Poll_right
 100% [ 19 ]
Kaldırılmasın
Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Poll_left0%Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Poll_right
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 19

YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Empty
MesajKonu: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 11:13 am

Arkadaşlar uzun zamandır aklımda olan bir düşünceydi, astral seyahat denilen kendine telkin ve bilnç altı hipnoza dayalı safsatayı dünyadan kaldırmak

Ama yinede sevgli üyelerimizle istişare yapmak güzeldir diye düşünüyorum

Astral seyahate, tarota yapılan yapılıpta yeryüzünden ve dünyadan kaldırılsınmı tamamen, kim ne kadar uğraşırsa uğraşsın bu saçma hayale bir daha giremesin , istiyormusunuz

Aslında zaten girebilen yoktuda bakmayın işte, bol keseden sallıyorlardı

Cinler alemine sorulacak olursa astrel seyahatçiler, cinler alemine göre dalga geçilecek, gülünecek akıl dışı zavallı insanlar. Sadece onlarla dalga geçeriz, gülüp eğleniriz diyorlar Smile

Gerekli anketi lütfen yönetici yada mod arkadaşlarım eklesinler

Astral Seyahat kaldırılsınmı, kaldırılmasınmı diye

Mümkünse ankete oy attıktan sonra tabiki isterseniz cevapta yazabilirsiniz

Dünyada bu tip safsata ve komik şeyler son bulacak artık

ulvi ortaya çıktı, sahtekarlık bozuldu Smile

Bu iş bu kadar Basit Allah 'a Şükür
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 11:49 am

kesinlikle kaldırılsın kadim dostum bu savsatayı savunan adamların hedefi 16-20 yaş grubu bu gençlerimiz bu hilebazlara kanmasın
kuzum
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 11:51 am

hocam astral seyahttan daha önce kaldırmanız gereken bir şey var büyü her ne maksadla olursa olsun büyüyü kaldırsanız insanlık tarihinde EN ÖNEMLİ MİRASI BIRAKMIŞ
OLURSUNUZ

GERÇİ SİZ HURMET İÇİN İSMİNİZİ BUYUK GÖSTERMEK İÇİN BİŞE YAPMAZSINIZ TABİRİNİZLE BEN ACİZ BİR KULUM NİTELİĞİNİ TAŞIYORSUNUZ AMA DEMEK İSTEDİĞİM EDİSON ANŞTAİN VE BİR ÇOKLARI İNSANLIK TARİHİNE İNSANLARIN RAHAT HUZURLU KALİTELİ YAŞAYABİLMELERİ İÇİN BİR MİRAS BIRAKMIŞLARDIR BENDE SİZDEN BUYUYU KALDIRMAK SURETİYLE MİRAS BIRAKMANIZI BEKLİYORUM
kuzum
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: BUYUYU KALDIRALIM İNŞ.   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 11:59 am

hOCAM ASTRAL SEYAHATTEN ÖNCE KALDIRMANIZ GEREKEN BİR ŞEY VAR O DA BUYU DUNYAYI İSTEMİYORUM TURKİYEDE KALDIRSANIZ YETER
ANŞTAİN EDİSON VE BİR ÇOK BİLİM ADAMLARI BU DÜNYAYA İNSANLARA BULUŞ YAPMIŞTIR VE KIYAMET GUNUNE KADAR ONLARIN YAPTIĞI BULUŞLAR KULLANILACAKTIR VEDE HUKMU DEVAM EDECEKTIR BENCE SIZDE BUYU YU KALDIRIP İNSANLARA HUZURLU BİR HAYAT YASAMASINA VESİLE OLMANIZA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR İNŞ.

MİLLETİN SİNEKLERİ KOVMAYLA UĞRAŞACANA TUM DERELERİ KURUTALIM

ALLAH RAZI OLSUN TUM MUMİN KARDEŞLERİM SAĞLICAKLA KALIN İNŞ.
memed
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 12:07 pm

ulvi hocam bu seyahatlere katıldıgını söyleyen bir kaç kişiyle konuştum. ben, ;
rüya yada hâyal olduguna inanmıyorlar.. ve ciddi ciddi çıktıklarını iddaa ediyorlar.. ben cinlerin bir oyunu hatta karabasan oldugunu düşünüyorum çıktıklarını idda edenlerde genellikle meditasyon ve reiki ile ugraşanlar.... ben astral seyahatin otogarda bir otobüs firması ismi olarak kalmasını mümkünse rica ediyorum.. binllerce onbinlerce bu seyahatlere katıldıgını idaa eden insanlar var ...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 12:17 pm

havas_adana demiş ki:
hOCAM ASTRAL SEYAHATTEN ÖNCE KALDIRMANIZ GEREKEN BİR ŞEY VAR O DA BUYU DUNYAYI İSTEMİYORUM TURKİYEDE KALDIRSANIZ YETER
ANŞTAİN EDİSON VE BİR ÇOK BİLİM ADAMLARI BU DÜNYAYA İNSANLARA BULUŞ YAPMIŞTIR VE KIYAMET GUNUNE KADAR ONLARIN YAPTIĞI BULUŞLAR KULLANILACAKTIR VEDE HUKMU DEVAM EDECEKTIR BENCE SIZDE BUYU YU KALDIRIP İNSANLARA HUZURLU BİR HAYAT YASAMASINA VESİLE OLMANIZA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR İNŞ.

MİLLETİN SİNEKLERİ KOVMAYLA UĞRAŞACANA TUM DERELERİ KURUTALIM

ALLAH RAZI OLSUN TUM MUMİN KARDEŞLERİM SAĞLICAKLA KALIN İNŞ.

Kardeşim büyü Kuranı Kerim 'de varlığı bildirilen bir obja, bu itibariyle asla kaldırılamaz. Buna Ancak Allah 'ın Gücü yeter
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 12:18 pm

Anket eklenmiştir kardşlerim oy katılabilirsiniz inşallah Ulvi abim adanaya verdiğin cevap içinde teşekkür ederim abim
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 12:21 pm

memed demiş ki:
rüya yada hâyal olduguna inanmıyorlar.. ve ciddi ciddi çıktıklarını iddaa ediyorlar.. ben cinlerin bir oyunu hatta karabasan oldugunu düşünüyorum çıktıklarını idda edenlerde genellikle meditasyon ve reiki ile ugraşanlar.... ben astral seyahatin otogarda bir otobüs firması ismi olarak kalmasını mümkünse rica ediyorum.. binllerce onbinlerce bu seyahatlere katıldıgını idaa eden insanlar var ...

Kardeşim kabul etmemeleri doğal ellerindeki rant kapısı gidecek kabul ederlerse, aslında çıkamadıklarını veböyle bir şeyin olmadığını onlarda biliyor. Astral seyahatçilerden bir tanesi fazla ileri gitti, birde işi fenafillaha vurdu yani Evliyalığa. Hadi dedim fenafillah olduğun Allah yani evliyası olduğun ilah seni benim evimin etrafında gezdirsinde göreyim, yap evimin tarifini dedim sustu kaldı, onu bırakm dedim sen çık astrale hadi sen yap tarifi yine susup kaldı. Kelimei Şehadet getir dedim getirmedi, belki 10 sefer dedim Kwelimei Şehadet getir diye getiremedi

Bunlar zaten ne olduğu bellisizlerin oyunu cahil halk ise bunlara kanıyor

İnşaAllah kardeşim
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 12:25 pm

ulvi demiş ki:
memed demiş ki:

Kardeşim kabul etmemeleri doğal ellerindeki rant kapısı gidecek kabul ederlerse, aslında çıkamadıklarını veböyle bir şeyin olmadığını onlarda biliyor. Astral seyahatçilerden bir tanesi fazla ileri gitti, birde işi fenafillaha vurdu yani Evliyalığa. Hadi dedim fenafillah olduğun Allah yani evliyası olduğun ilah seni benim evimin etrafında gezdirsinde göreyim, yap evimin tarifini dedim sustu kaldı, onu bırakm dedim sen çık astrale hadi sen yap tarifi yine susup kaldı. Kelimei Şehadet getir dedim getirmedi, belki 10 sefer dedim Kwelimei Şehadet getir diye getiremedi

Bunlar zaten ne olduğu bellisizlerin oyunu cahil halk ise bunlara kanıyor

İnşaAllah kardeşim

Smile Biriside bana tartıştığımız bir konuda sorduğum soruya cevap veremeyince " bizi anlamıyorsun bizi anlaman için Yunus olman lazım " demişti Smile adam İbni Arabiden iki kitap okuyo iki Mevlana eseri okuyo kendini yunus zannediyo , kendini fenafillahta görüyo Smile bire ahmak fenafillah olsan burda işin ne Smile
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 12:28 pm

gespenst demiş ki:
Anket eklenmiştir kardşlerim oy katılabilirsiniz inşallah Ulvi abim adanaya verdiğin cevap içinde teşekkür ederim abim

Anket için bende teşekkür ederim kardeşim, Allah Razı Olsun kardeşim. Amacımız Din'i Bıozmak yada değişiklik ve tadilata uğratmak değil, sadece insanların sonradan çıkardıkları ve insan yaşantısına soktukları, kendi uygulamaları olan türeme bozuklukları yıkmak ve yok etmektir. Yani sapkınlığın çoğalmasına engel olmak

Bu şuna benzer, büyü olmayan bir şeye büyü demekte günahtır ve insanı bir nevi küfre düşürebilme ihtimali vardır. Çünkü Allah 'ın büyü hakkındaki Hükmü'nün o büyü olmayan şey içinde geçerli olduğuna inanmaya başlarsın misalen ve Allah Katında büyü olmayanı sen büyü kabul etmiş gibi bir hale düşersin

Çizgiler incedir kardeşim, bu ince çizgilerde bir taraftan büyü küfürdür diyorsak , diğer tarafındanda büyü olmayana büyü demeyin demekte bir nevi görevimizdir

Benzetmeyle anlatıcak olursak, hedefimiz asıl olana müdahale ediyormuş gibi göstermek ddeğil kendimizi, insan uydurmalarına müdahale ederek bunlara olan yanlış inançlardan dolayı bilinçsiz sapmalara engel olmaya çalışmaktır iNŞAaLLAH

gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 12:40 pm

ulvi demiş ki:
gespenst demiş ki:

Anket için bende teşekkür ederim kardeşim, Allah Razı Olsun kardeşim. Amacımız Din'i Bıozmak yada değişiklik ve tadilata uğratmak değil, sadece insanların sonradan çıkardıkları ve insan yaşantısına soktukları, kendi uygulamaları olan türeme bozuklukları yıkmak ve yok etmektir. Yani sapkınlığın çoğalmasına engel olmak

Bu şuna benzer, büyü olmayan bir şeye büyü demekte günahtır ve insanı bir nevi küfre düşürebilme ihtimali vardır. Çünkü Allah 'ın büyü hakkındaki Hükmü'nün o büyü olmayan şey içinde geçerli olduğuna inanmaya başlarsın misalen ve Allah Katında büyü olmayanı sen büyü kabul etmiş gibi bir hale düşersin

Çizgiler incedir kardeşim, bu ince çizgilerde bir taraftan büyü küfürdür diyorsak , diğer tarafındanda büyü olmayana büyü demeyin demekte bir nevi görevimizdir

Benzetmeyle anlatıcak olursak, hedefimiz asıl olana müdahale ediyormuş gibi göstermek ddeğil kendimizi, insan uydurmalarına müdahale ederek bunlara olan yanlış inançlardan dolayı bilinçsiz sapmalara engel olmaya çalışmaktır iNŞAaLLAH

Allah razı olsun bundan güzel hedef olurmu abim , şu an iç içe girmiş bu konuları elbetteki ayırmak lazım hak olan bir şeyi yok saymak edepsizliktir , ama sonradan hak olduğu idda edilen saçmalığı kaldırmakta erdemliktir.selamla abim
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 12:59 pm

HİZMETİNİZ VE GÜZEL FİKİRLERİNİZ İÇİN CÜMLENİZDEN /MİZDEN RABBİM TEALA RAZI OLSUN KARDEŞİM
BENİM FİKRİMDE KALDIRILSIN İNŞAALLAH
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 7:07 pm

Güncelll ........................
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 7:10 pm

KALDIRILSIN HOCAMM.
islambol
Yeni Üye

Yeni Üye
islambol

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 9:34 pm

arkadaşlar ankete oylarınızı bekliyoruz...lütfen katılalım..
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 10:41 pm

Ulvi hoca varsa eğer başka bir yola ihtiyaç yoktur...
ALLAHA bizim için vesile olan bu güzel kalpli insan gerekeni nasıl yapacağını bilir zaten Wink

insanlar bu tür insanlara giderek ya ümide kapılıyorlar ya da hüsrana uğruyorlar...

insanların inanış ya da ALLAHA sığınmalarına bir nevi engel olabilecek bu tür insanların engellenmesi en doğru olanıdır...

ya nasıl olsa dileğim olacak diyerek ALLAHA yapılan dua ve ibadetlerden vazgeçebilir insanlar...

bir insanın ALLAH ile kendi arasındaki bağından daha önemli hiçbirşey hiç kimse yoktur...

Mu'min suresi 60 ayet
Ve kâle rabbukumud’ûnî estecib lekum, innellezîne yestekbirûne an ibâdetî se yedhulûne cehenneme dâhırîn(dâhırîne).
"Bana dua ediniz ki size icabet edeyim. Bana kul olmaktan kibirlenenler, muhakkak ki hakir ve zelil olarak cehenneme girecekler."
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 12:52 pm

Güncel, bu anket Cuma Gününe Kadar açık tutulacak, Cuma Günü saat ikide Nasip Olursa Karar Uygulamaya Konulacaktır

Şuna Emin Olabilirsiniz İNşaAllah, eğer karar kaldırılsın çıkarsa tüm dünyada hiç kimse Cuma Gününde Sonra Asla Astral Seyahat denilen safsatanın hayalini kuramayacak ve kendi kendine telkine daalı bu hipnozik hayale ulaşamayacaktır

Hayırlarla İnşaAllah
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 12:58 pm

islami ilimler varken,sahtekarlarin insanlari kandirmak icin kullandigive ilim olmayan bu aldatmacanin bana göre mutlaka kaldirilsin. ne demek bu astral seyahat böyle bir sey yoktur olamaz.Astral seyahat edenler ya sahtekar yada cin ,seytanin oyununa girmis insanlar.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 1:08 pm

Selamün Aleyküm,Can Hocam ve kardeşlerim bence Astral Seyahat kaldırılmasın,kalsın derim.Gerçi oyumu kaldırılsın diye oy verdim ama benim fikrim kalsın derim.Çünkü her şey + Pozitif olursa, - Negatif liği nasıl grüpte HAK yoluna gelecekler,Yanlışları göreceklerki Doğruları bulacaklar.

Daha önceki sizlerin yazılarınızda görmüş ve okumuştum,Astral Seyahatte çırıl çıplak,anadan doğma çıkılıyormuş. Very Happy ,Elbise ile çıkılamıyormuş çünkü Ruh Elbiseye takılıp kalıyormuşşşşşş Razz , gibi şeyler ve olaylar varmış.Şimdi bu edepsizlikleri mü'min kardeşlerim görecekki neyin ne olduğunu anlasınlar.Atalarımızın bir sözü vardı Bir Müsibet Bin Nasihattan iyidir.Bu benin nacizane fikrimdir.Tabiki sizler ve Hocalarım neyi uyğun görürse o doğrudur ve saygı duyarım.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 1:11 pm

Kaldırılsın hocam artık İslamiyetin hakim olduğu bir dünya olsun bu saçma sapan gavur oyunlarından kurtarın insanları Allah razı olsun .
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 1:12 pm

BENCE KALDIRLMALI ;FORMUMUZ BÖYLE SAHTE ILIMLERLE KIRLENMEMELI
ensarkardeş
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 2:13 pm

İslama göre yanlış birşey oldoğu görülüyor.Kaldırılsın Allahın izniyle.
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 1:54 pm

İSLAM A EHLİ SÜNNET E AYKIRIYSA KALDIRILSIN ABİ MAŞALLAH İLMİNE
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 6:09 am

Tüm dünyanın tüm din ve mezheblerinden vede inanışlarından tüm astral seyahatçiler, son gününüz, İnşaAllah salı olacak ve astral seyahata çıkabilen kimse kalmayacaktır

Bu yarı canlı yani yarı bilnçli hayal safsatasının yeryüzünden kaldırılmasına oy birliğiyle karar verilmiştir

Hadi çıkabilen varsa çıksında göreyim salıdan itibaren İnşaAllah
Tugrulhan
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )   Kaldırılsınmı Siz Karar  Verin ( Astral Seyahat ) Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 6:17 am

Rahman razı olsun hocam.

Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sahte Enerjiler ( Reiki, astral seyahat, kuantum ..vs ) ve Gerçekleri
» Uzay Ayetleri Tefsiri bağlamında Göklere seyahat
» Astral Seyahatin Gerçekleri Ve İspatsızlıkları
» Astral Seyahatçi Çıplak Soytarılar
» Astral Seyahatin Gerçeği Nedir ( Uyanık Rüya )