iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sahte Enerjiler ( Reiki, astral seyahat, kuantum ..vs ) ve Gerçekleri

5 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Sahte Enerjiler ( Reiki, astral seyahat, kuantum ..vs ) ve Gerçekleri Empty
MesajKonu: Sahte Enerjiler ( Reiki, astral seyahat, kuantum ..vs ) ve Gerçekleri   Sahte Enerjiler ( Reiki, astral seyahat, kuantum ..vs ) ve Gerçekleri Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 4:41 pm

Bu enerji çeşidi bizler tarafından reiki, kuantum enerjisi vs ye alternatif olarak çıkarılmıştır. Şimdiye kadar batının ve doğunun insanları çeşitli şeyleri bahane ederek onlarda enerji olduğunu iddia etmiş ve insanları buna inandırıp motive ederek bunu maddiyata paraya çevirmişlerdir.

Bizim Milletimiz İçindeki uşak ruhlu ve taklitçi zihniyet ise bu sahte ve sanal uydurma enerjileri gerçek kabul etmiş, kendi Alimlerine ve Onların Gösterdiği İlimlere savaş açmış ve bu haya ürünü enerjilere insanlarımızı inandırmaya çalışmışlardır

Nedir enerji ilminin özü ben size açıklayayım

Doğada madde içerisinde veya canlılık içerisinde bulunan , bilim tarafından kabul edilmiş kinetik enerjinin yani hareket enerjisinin beyin tarafından bir anten alıcıymış gibi kullanılarak çekilebileceği, yönlendirilebileci ve çeşitli işlerde kullanılabileceği hipotezi ve varsayımı üzerine hareket eden ama ispatı ve gerçekten net sonuçları olmayan bir hayal ürünü iddia ve bunun uygulanmasıdır

Mesela kuantum enerjisinde atomlardaki enerjiyi ve atomların bütünlüğünü kabul ederler enerjisel düzeyde

Diğer tarafta çıkardıkları çakra makra türü şeyler ise bu hipotezlerinin yalınlıktan kurtarılarak süslenmesi, ve insanlara ikram etmeden önce zorlaştırılması, fantastiklerişmesi ve zorlaştırarak ikna gücünün arttırılmasıdır

yada yok mor ışık yada insiye denilen şeyler sadece sonradan eklenmiş yukarıda saydığım amaca dayalı süslemelerdir

Bu süslemelerin amacı ise enerji herkesin anlayabileceği şekilde yalın ve sade olursa halk arasında itibar görmeyecek ve ekonomik maddi kazanca çevrilemeyecektir

Buda işin para için hilesi

Enerji Uygulamalrda kullandıkları taktikler nelerdir

Enerji uygulamada kullandıkları taktikler toplu ikna , yani halkın buna topluca inanmasını sağlayarak karşı çıkmaması ve geleni kabul etmesi

Şahıslar düzeyinde ise bilinç altı telkin ve istem dışı gizli hipnoz ile kişinin bu enerjinin varlığına inandırılarak , kendi kendini motivasyon etmesini sağlayarak kendi iradesiyle kendini iyi hissetmesini sağlama üzerine gitmektedir

Yani insana kendini motive ettirerek , bilinçaltına iyi olduğunu yada iyileştiği hissini kabul ettirmeye dayanır

Ama asla bu enerjilerle bir kanseri tedavi edemezsiniz, yada gerçek bir migreni iyileştiremezsiniz, bir felçliyi yürütemezsiniz, gerçek bir cinlenmiş hastayı kurtaramazsınız, yada gerçek büyüye uğramış bir büyülüyü kurtaramazsınız

Bunlar anca hissel düzeyde basit ağrı ve sızılarda geçerlidir

Ancak sonuçta hislerin motive olması sonucu hissi olarak manevi alemle bir bağlantınız oluştuğundan zaman içinde rahatsızlanmaya ve hayatınızda olumsuz değişiklikler olmaya başladığına şahit olucaksınız

Kısaca özetleyecek olursak bu enerjinin uygulama basamakları

1- Halkı inandırarak böyle bir enerjinin varlığına, beynin karşı çıkmasına mani olarak , kişinin motiğvasyona ve kabule hazırlanması. Çünkü bu enerji türleri kabullenmemiş beyinlerde asla etki göstermezler hiçtirler

2- Kişinin kendini motive etmesini ve şifa enerjisi aldığına inanmasını sağlayarak , kendinde kendi kendine rahatlama hissi oluşturmaya başlamasını sağlamak

3-Kişinin kendi kendine oluşturduğu bu hissi enerjinin şifa gücüymüş gibi göstererek, kişiyi buna ikna etmek ve inandırmak

Şimdi açıkça söyleyelim, bu enerjiler bir ilim ve bir faydaysa ben günde elli tane böyle enerji çıkarırım. Çüçek enerjisi , böcek enerjisi ...vs..vs

İnanın bitmez,

taklitçi zihniyetler dışarının oyun ve hilelerini kendine düstur edinmekte ve elbetteki ruhlarındaki uşaklık ve köleliği yaşamaktadırlar

Bizler ise O Bulursa ben yaparım, O yaparsa ben geliştirrim, Sonuçta Ben varlığımı ortaya koyar yürür giderim mantığı ve felsefesi içerisinde İlmi ilerletmek ve kendi Milletimize ait yeni Buluşlar üzerine devam etmek üzere, varlığımızı ortaya koyuyor ve enerjilerle ilgili ilk İlmi İnsanlara sunuyoruz

Site ByNoKTa.com Enerjisi, herkese Hayırlı Uğurlu olsun

Ama bizim sunduğumuz bu enerjinin özelliği insan konsantrasyonu ve motivesine ihtiyaç duymadan inansada inanmasada etkili olması yani gerçek bir bilim ve ilim olması

ve fayda vermesidir

Maddi ve manevi her hastalıkta kullanılabilir ve insanlar az yada çok muhakkak fayda göreceklerdir İnşaAllah

Herkese Hayırlı Uğurlu Olsun İnşaAllah

Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Sahte Enerjiler ( Reiki, astral seyahat, kuantum ..vs ) ve Gerçekleri   Sahte Enerjiler ( Reiki, astral seyahat, kuantum ..vs ) ve Gerçekleri Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 4:59 pm

anlamadm abi şimdi siteye her giren enerjimi alıcak Smile
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

MesajKonu: Geri: Sahte Enerjiler ( Reiki, astral seyahat, kuantum ..vs ) ve Gerçekleri   Sahte Enerjiler ( Reiki, astral seyahat, kuantum ..vs ) ve Gerçekleri Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 5:08 pm

Allah razı olsun hocam , peki nasıl faydalanılacak Smile
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Sahte Enerjiler ( Reiki, astral seyahat, kuantum ..vs ) ve Gerçekleri   Sahte Enerjiler ( Reiki, astral seyahat, kuantum ..vs ) ve Gerçekleri Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 6:15 pm

Selamün Aleyküm,Can Hocam Allah Razı Olsun,İlminizi arttırsın.Sizleri yetiştiren Hocalarımdan da Cenab-ı Allah GANİ GANİ Razı Olsun.İyiki varsınız.Allah Razı Olsun.
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

MesajKonu: Geri: Sahte Enerjiler ( Reiki, astral seyahat, kuantum ..vs ) ve Gerçekleri   Sahte Enerjiler ( Reiki, astral seyahat, kuantum ..vs ) ve Gerçekleri Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 9:44 pm

evet hocam nasıl faydalanılacak?

Sahte Enerjiler ( Reiki, astral seyahat, kuantum ..vs ) ve Gerçekleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Astral Seyahatin Gerçekleri Ve İspatsızlıkları
» Kaldırılsınmı Siz Karar Verin ( Astral Seyahat )
» Reiki ve Reddiyesi
» Kuantum Fizigi
» Profesyonel Şeytanlık / Kuantum Düşünce Tekniği