iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Minnettarim size HOCAM

3 posters
YazarMesaj
ömür
Yeni Üye

Yeni Üye
ömür

Minnettarim size HOCAM Empty
MesajKonu: Minnettarim size HOCAM   Minnettarim size HOCAM Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 3:09 am

Hocam, ne Allah razi olsun nede tesekkür ederim, kelimeleri benim yasadigim duygumu size karsi yansitamiyor, kelimeler benim hissetmis olduklarimin yaninda asiri derecede cok sönük ve basit kaliyor.
Yüce Yaradanim, size icimdeki minnet ve tesekkür hissetmis oldugum duygularimin tam manasiyla ve agirliginca size karsiligini tam olarak versin hocam. Herseyin en güzelini, en hosnutunu ve sizin layik oldugunuz herseyin en mükemmelini iki cihandada yasamayi nasip etsin insallah.

Sizin o yüreginizin güzelliginle, o cok güzel ahlakinizla, dürüstlügünüzle ve karsiliksiz yardim severliginizle, Rabbim sizi en sevdigi kullarindan eylesin insallah.

Mekaniniz hem Dünya´da hem Ahirette Cennet olsun, sevdiklerinizde daima yaninizda olsun hocam.

Iki Cihanda yüzünüzden gülümsemeler hic eksik olmasin ve sevincleriniz ve mutlulugunuz daima hep yani basinizda olsun, insallah.

Rabbim, benim gibi aciz bir kulun size etmis oldugu dualari insallah kabul eder. AMIN, AMIN, AMIN

Ayaginizin altinda pas pas olsam, hakkinizi yinede ödeyemem hocam

NOT:
Hocam siz pirlantayla es degerdesiniz, pirlanta bile camura düsse yine pirlantadir ve degerini kaybetmez, üstündeki camuru temizler ve hic birsey olmamis gibi devam eder...................
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Minnettarim size HOCAM   Minnettarim size HOCAM Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 10:36 am

NOT:
Hocam siz pirlantayla es degerdesiniz, pirlanta bile camura düsse yine pirlantadir ve degerini kaybetmez, üstündeki camuru temizler ve hic birsey olmamis gibi devam eder......

maşallah ömür kardeşim çok güzel yazmışsın eline sağlık
duana da amin diyorm bacım ALLAH c.c razı olsun
ömür
Yeni Üye

Yeni Üye
ömür

MesajKonu: Geri: Minnettarim size HOCAM   Minnettarim size HOCAM Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 1:55 pm

Cümlemizden insallah, mümine sultan
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Minnettarim size HOCAM   Minnettarim size HOCAM Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 1:59 pm

Allah Razı Olsun ömür, güzel yürekli kardeşim, sadece düşüncelerindeki güzelliği aksettirmişsin

Minnettarim size HOCAM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVİ HOCAM SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN CAN HOCAM
» ULVİ HOCAM SİZE ULAŞAMIYORUM
» yardımlarını esirgemeyen HOCAM size ihtiyacımız var...
» s.a Haydar hocam size bi sorum olacaktı
» s.a Ulvi hocam özelden size msj yolladım