iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yardımlarını esirgemeyen HOCAM size ihtiyacımız var...

YazarMesaj
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

yardımlarını esirgemeyen HOCAM size ihtiyacımız var... Empty
MesajKonu: yardımlarını esirgemeyen HOCAM size ihtiyacımız var...   yardımlarını esirgemeyen HOCAM size ihtiyacımız var... Icon_minitimePaz Ara. 19, 2010 6:05 pm

S.A HOCAM ben kardeşim islambol ve abim asi için dua ve yardım istiyecektim.hocam şu an ikiside işsiz ve biri tunusa digeride çeçenistana işci olarak çalışmaya gidecekler fakat hep engel çıkıyor ve birtürlü gidemediler hala beklemedeler.onların yolunun açılması hayırla gidip çalışıp rızıklarını kazanmaları için yardımcı olurmusunuz dualarınızı eksik etmeyin hocam.şu an sıkıntıdayız RABBİM tez zamanda yollarımızı açar inşALLAH..AMİN....ALLAH RAZI OLSUN....

yardımlarını esirgemeyen HOCAM size ihtiyacımız var...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVİ HOCAM SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN CAN HOCAM
» Ulvi Hocam Yardıma İhtiyacımız Var
» ulvi HOCAM ACIL DUANA IHTIYACIMIZ VAR
» Minnettarim size HOCAM
» ULVİ HOCAM SİZE ULAŞAMIYORUM